Author Topic: StG 44  (Read 24306 times)

Reaker

  • Guest
StG 44
« on: 21 June 2007, 20:43:07 »
Co myślicie o karabinie StG 44 wg. mnie jest to najlepszy karabin w RO może on strzelać zarówno ogniem ciągłym jak i pojedynczym. Ustępuje pepeszy tylko szybkostrzelnośćą i poj. magazynka. Jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Pzdr.

Yab_PL

  • Guest
StG 44
« Reply #1 on: 21 June 2007, 20:47:37 »
wow, wzruszyla mnie twoja historia

Soltys

  • Guest
StG 44
« Reply #2 on: 21 June 2007, 21:00:54 »
Quote
Reaker :
Co myślicie o karabinie StG 44 wg. mnie jest to najlepszy karabin w RO może on strzelać zarówno ogniem ciągłym jak i pojedynczym. Ustępuje pepeszy tylko szybkostrzelnośćą i poj. magazynka. Jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Pzdr.


Dla mnie ppsh czy stg nie robi roznicy, jak bedziesz mial wiecej doswiadczenia w korzystaniu z tych broni to nie odczujesz prawie zadnej roznicy. Ja np z pepeszy cisne ze myszka az trzeszczy, z stg to nawalam po 2-3 strzaly (oczywiscie w 90% zabojcze:D)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
StG 44
« Reply #3 on: 21 June 2007, 21:31:10 »
stg troche bardziej rzuca, na duze odlegosci niezle sie sprawdza po jednej kuli.

pozostale bronie to roznie, trzeba duzo doswiadczenia i  samemu wyczuc ulubiona bron.

moja ulubiona to semi auto u ruskich - prosty celownik, szybkie przeladowanie bagnet i czesto jescze do tego pistolet.

ozcywiscie kazda bron jest dobra do specyficznych warunkow

Skucha

  • Guest
StG 44
« Reply #4 on: 21 June 2007, 22:07:45 »
ja tam uwielbiam semi sniper rifle ;)

Guz

  • Guest
StG 44
« Reply #5 on: 21 June 2007, 22:25:51 »
Tzn tak STG z cala pewnosica jest najbardziej uniwersalne oparte dzieki czytelnemu celownikowi jest prawie tak samo zabojcze jak MG34 natomiast z bliska z cala pewnoscia ustepuje pepeszy ale mimo wszystko mozna z nim zaszalec w apartamentach na Odessie

Bathin

  • Guest
StG 44
« Reply #6 on: 22 June 2007, 08:52:31 »
No tak Panowie:dozingoff
1. Karabinów w RO jest kilka, np. Mauzer i Mosin.
2. Karabin szturmowy jest tylko jeden, to właśnie STG 44.
3. MP 40 i PPSH to pistolety maszynowe.
Tak że nie ma z czym porównywać STG.
Można tylko dyskutować co kto woli, ja osobiście zawsze jak mogę wybieram STG, a już obowiązkowo na Odessie.

YankeSmgn

  • Guest
StG 44
« Reply #7 on: 22 June 2007, 08:59:04 »
Quote
Soltys :
Dla mnie ppsh czy stg nie robi roznicy, jak bedziesz mial wiecej doswiadczenia w korzystaniu z tych broni to nie odczujesz prawie zadnej roznicy.


Nie wiem jak możesz nie zauważać żadnej różnicy. Przecież to są dwie różne bronie. Stg miażdży na dystans - nie można tego powiedzieć o ppshy.
Za to w budynkach i z bliskich odległości lepiej sobie radzi ppsha. Chociaż jak ktoś ma lepszego skilla i jest bardziej opanowany to sobie bardzo dobrze będzie radził z stg w takich sytuacjach.
Dlatego jak wole stg44 :)

Wawer

  • Guest
StG 44
« Reply #8 on: 22 June 2007, 09:43:03 »
Quote
YankeSmgn :
 Chociaż jak ktoś ma lepszego skilla i jest bardziej opanowany to sobie bardzo dobrze będzie radził z stg w takich sytuacjach.
Dlatego jak wole stg44 :)


Skromniś:yes

U mnie zależy od mapy.np:  Lyes krovy - pepeszka
                                        Odessa       - Stg
Ale ogólnie stg jest jednak bardziej uniwersalne.

YankeSmgn

  • Guest
StG 44
« Reply #9 on: 22 June 2007, 10:09:54 »
Tak to napisalem, ze niby to ja jestem ten opanowany. Nie chodzi tutaj o mnie, ja po prosty wole stg ;)

AC| AdRain

  • Guest
StG 44
« Reply #10 on: 22 June 2007, 20:05:25 »
a ja doszedłem do drastycznego wniosku :) że lepiej strzelam z Mosina czy Mausera niż z SWT czy G41/43 dlaczego? :) po prostu nauczyłem się strzelać dobrze z tych broni z biodra (podobnie jak z MG xD ale to inna historia).. a na dłuższe odległosći zawsze nie trafiałem z Semi Rifle dlaczego? Po prostu zawsze sobie myślałem "a przeciez i tak nie trzeba wyrzucać łuski mam czas..." i to się kończyło śmiertelnie(dla mnie). A mając w ręku Mosina czy Mausera wiedziałem że mam ten jeden pocisk i nie mogę go chybić

YankeSmgn

  • Guest
StG 44
« Reply #11 on: 22 June 2007, 21:39:21 »
Adrain ja mam to samo :) Po prostu z rifla trzeba sie bardziej postarac zeby w kogos trafic.

Skucha

  • Guest
StG 44
« Reply #12 on: 22 June 2007, 23:00:05 »
Ja za to lubie wlasnie te semiacze (nawet snajpke), mauser/mosin tez sa dobre chociaz na snajpce nigdy tych broni nie uzywam.... co do pistoletow maszynowych to lubie pocinac ppsh/stg

Yab_PL

  • Guest
StG 44
« Reply #13 on: 23 June 2007, 01:20:49 »
svt-40 snajpa ownz:D Jak juz jestesmy przy pepeszy to zdecydowanie u ruskich z smg najbardziej lubie PPD-40 - najbardziej uniwersalny smg u czerwonych

DemoniX

  • Guest
StG 44
« Reply #14 on: 23 June 2007, 06:23:06 »
Stg 44 to super broń.... dobrze spisuje sie na danzing

AdRain ja mam to samo... dlatego semi rifle rzadko uzywam.... nawet w snajpkach...