Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Pojazdy

Czy zbalansowano rozgrywkę, jeśli chodzi o pojazdy?

(1/7) > >>

Wrona:
To znaczy, czy widać wyraźnie przewagę niemieckiej broni pancernej? Grałem chwilkę podczas darmówki i mam niejasne wrażenie, że Panther góruje w starciu z T-34, a może miałem kilka fuksów...

Zyklon:
Hmmm malo gralem.. Ale powiem tak :) Wszystko zalezy od Ciebie i przeciwnika :) Postrzelalem sobie troszke do IS-2 do T-34 i prawie nigdy nie sciaglem na duzym dystansie za pierwszym razem. Tymczasem bywalo (nie raz !) ze moj Tygrysek plonal malowniczo po pierwszym strzale. Wiec wydaje mi sie ze to bardziej kwestja skilla niz przewagi ruskich badz niemcow w sprzecie pancernym.

pastor44:
Mam male pytanie do znawców broni pancernej w RO czy jest mozliwe w grze oczywiscie
ubicie IS`a-2, niemieckim Stugiem III ??
(a tak poza wątkiem to zdarzyło mi sie raz zaobserwowac jak załoga bodajze T-34 na mapie Baraszka
(taka zimowa z mostem) tłukła zacięcie we wrak Ferdinanda :D (Ferdinand-Elephant?juz nie pamietam dokladnie
jaki model stoi na tej mapie)

Zyklon:
Takiego pojedynku jeszcze nie odbylem :D Ale raz zniszczylem pierwszym strzalem T-34, a strzelalem PzIII. Dostal poprostu bezposrednio w gorna czesc wierzyczki (w "dach") gdzie pancerz najcienszy. Akurat jakos tak pod dziwnym kontem do mnie podjechal :D

Macias1973:

--- Quote ---pastor44 :
(a tak poza wątkiem to zdarzyło mi sie raz zaobserwowac jak załoga bodajze T-34 na mapie Baraszka
(taka zimowa z mostem) tłukła zacięcie we wrak Ferdinanda :D (Ferdinand-Elephant?juz nie pamietam dokladnie
jaki model stoi na tej mapie)

--- End quote ---

Dla ułatwienia identyfikacji Ferdinand-Elephant to cała poprawna nazwa.
Samobieżne działo przeciwpancerne 8,8 cm Pak43/2 "Ferdinand-Elephant.
Zdjecie

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version