Author Topic: FightNighty w Red Orchestra: OF 41-45 (off-topic sugestii)  (Read 9190 times)

Iluzjusz

  • Guest
Odp: Re: Sugestia odnośnie FNów w Red Orchestra: OF 41-45
« Reply #15 on: 29 January 2015, 00:09:30 »
Do kampienia też trzeba mieć cierpliwość, a to chyba cecha bardzo ważna  :) Dla mnie gra snajperem wygląda tak - szukam dobrego punktu widokowego, który jednocześnie będzie mnie osłaniał i chwilę czekam - jeśli widzę, że wrogów tak jak grzybów po deszczu to siedzę i strzelam (jak widzę, że wiedzą gdzie jestem to natychmiastowo staram się uciekać), a jak nie ma nikogo po tej chwili czekania to zmieniam pozycje. Ale ja tam specem jakiś nie jestem, rzadko grywam snajperem w jakiejkolwiek grze, bo po prostu się do tego nie nadaję xD preferuję dystans karabinu półautomatycznego tudzież powtarzalnego (dlatego jak muszę grać piechotą to biorę riflemana).

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Re: Sugestia odnośnie FNów w Red Orchestra: OF 41-45
« Reply #16 on: 29 January 2015, 08:25:23 »
Wystarczyło raz grupką 2-3 żołnierzy dotrzeć do pierwszej linii okopów i wykorzystując doświadczenie z gry zespołowej IF 44 wygrać tą mapkę. :P

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Re: Sugestia odnośnie FNów w Red Orchestra: OF 41-45
« Reply #17 on: 29 January 2015, 14:24:22 »
Tak tak,  ;) Dobiegniesz do okopu to dostaniesz granata i tak to się kończy. A bez ogarniętego dymu, snajpera i mg to ciężko nawet tam dobiec.

No ja nie mówię o leżeniu w 1 miejscu, tylko trzeba się cały czas ruszać i zmieniać pozycję. To raczej nie jest kampienie  :P
w RO gram jako raq