Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Darkest Hour

RealPanzer expansion for Darkest Hour.

(1/2) > >>

ufo_has_landed_!:
Widzieliście to Panowie :

http://steamcommunity.com/app/1280/discussions/0/846943082453482914/

gram tam od kilku dni i muszę powiedzieć, że jest bardzo fajny. Dostępne są na różnych mapach chyba wszystkie czołgi dostępne w RO i modach tj czołgi z DH, RO, MN i sporo nowego sprzętu :)

Robercikq:
No fajny :). Serw już dawno był i jest za to nieźle zapełniony modami :) :) :) .

Ale teraz próbuję zwołać lud na mój serw MN.Bez skutków :)

ufo_has_landed_!:

--- Quote from: Robercikq on 30 July 2013, 10:50:34 ---Ale teraz próbuję zwołać lud na mój serw MN.Bez skutków :)

--- End quote ---

I tak pozostanie do końca serwera. A jak Ci mówiliśmy, że szkoda pieniędzy Twoich rodziców na to, to nam nie wierzyłeś...

Robercikq:

--- Quote from: ufo_has_landed_! on 30 July 2013, 18:23:37 ---I tak pozostanie do końca serwera. A jak Ci mówiliśmy, że szkoda pieniędzy Twoich rodziców na to, to nam nie wierzyłeś...

--- End quote ---

Te "pieniądze" to nie są jakieś wielkie sumy.Opłacenie to Mieszko I i piątal na miesiąc...Dopłacam się na swój rachunek nie rodziców .... mam na razie 9 osób do wspólnej gry, lecz ekipa serwera musi wprowadzić parę drobnych zmian [by usunąć kilka defektów na serwerze]...Więc jeszcze się sprawdzi jak to wyjdzie.Nie trzeba tracić wiary :)

Pozdrawiam :)

BartBear_[PL]:
Ja też uważam, że serwer przetrwa dłużej niż oczekiwania "standardowego" tutaj Forumowicza. Nawet widziałem w dyskusjach w grupie MN na Steamie, że ktoś się deklarował z donacjami w "ojro" aby serwer działał, tak więc pewnie dłużej niż miesiąc pociągnie :P :P :P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version