Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Darkest Hour

RealPanzer expansion for Darkest Hour.

<< < (2/2)

BUBEL:

--- Quote from: BartBear_[PL] on 31 July 2013, 18:43:18 ---Nawet widziałem w dyskusjach w grupie MN na Steamie, że ktoś się deklarował z donacjami w "ojro" aby serwer działał, tak więc pewnie dłużej niż miesiąc pociągnie :P :P :P

--- End quote ---

Kurde, Robercikq, to ty nawet może będziesz zarabiał na tym interesie :) a tak poza tym - pomyśl tylko - podtrzymujesz egzystencję tej gry, chwała ci za to :) Sam pewnie nie raz wejdę, a Real Panzer też fajny, tylko czemu przyspieszyli obrót wieży Pzkpf VI, wydawało mi się że w RO prędkość obrotu wieży była dobra...

ufo_has_landed_!:

--- Quote from: Robercikq on 31 July 2013, 11:32:37 ---Nie trzeba tracić wiary :)

--- End quote ---

ja zawsze jestem tym który wierzy najdłużej ! powodzenia !

Robercikq:

--- Quote from: ufo_has_landed_! on 31 July 2013, 19:03:54 ---ja zawsze jestem tym który wierzy najdłużej ! powodzenia !

--- End quote ---

Rozumiem ,że 70 % z was myśli sobie ,że to nie wypali.Przez 2 tygodnie też tak myślałem, lecz jak się dowiedziałem że sporo ludzi z różnych zakątków : Ameryka,Anglia,Serbia itd. chcą by serwer się trzymał i że będą go reklamowali to sobie tako jako pomyślałem , że "może" coś by dało wycisnąć  z niego ..Na razie mam 12 osób które grają w MN.4 z nich chcą dać dotacje [ale nie wiadomo]. Zobaczymy co będzie ...

PS : Kombinujemy  z dywizją nad jakąś reklamą dla serwera.Spróbujemy zrobić coś podobnego do FajtNajta , lecz wątpię ,w to bo nie mamy jak tego nagłośnić ... :(

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version