Sztab > Meldunki do sztabu

Zmiana-usunięcie moderatora

<< < (2/7) > >>

BRAT_MIH:
A tutaj był w ogóle kiedyś moderator ? Chyba tylko od zamykania niewygodnych postów, hehehe  ;D :-X :-\

Rozumny(PL):

--- Quote from: as123as on 31 October 2012, 16:28:02 ---ad 1  Kłania się czytanie ze zrozumieniem, wytłumaczyłem intencję tego wpisu. ( Twoja funkcja jest rezultatem tego wpisu).

--- End quote ---

To ciekawe!

W temacie "Potrzebny nowy Moderator Forum"


--- Quote from: as123as on 17 September 2012, 19:59:28 ---Cześć.

RO, co widać po postach na forum umarła, trzeba posprzątać trupa.

--- End quote ---

Ciekawe że twoja intencja wpisu powstała na miesiąc przed tym jak zostałem moderatorem. Tym samym dałeś znać że wisi ci forum i kto na nim kim zostanie. Ale jak można się na kogoś rzucić to żal nie skorzystać?

Ryszka:
 Rozum po co zaśmiecasz ten temat swoimi postami. My piszemy do Administratora bo wiemy że sam siebie nie wyrzucisz i nie musisz tego udowadniać. Więc proszę o usunięcie zbędnych odpowiedzi w tym temacie i pozostawienie pierwszych trzech. Regulamin przecież znasz ;)

as123as:
Cytat:
"Moją prowokacyjną wypowiedzią o "trupie RO" liczyłem na tysiące postów świętego oburzenia, a nie z prawie akceptacją zamknięcia strony przez "ojca" polskie sceny RO."
Czy taka intencja wystarczy?
Najpierw jest przyczyna, potem skutek. Tłumaczę na polski: dzięki temu postowi Rozumny, w trosce o, w jego rozumieniu ( ma nick Rozumny )
dobro forum RO, zgodził się być modem.
Czyli moja wypowiedź skutkuje zgodą kolegi na zostanie modem. ( Gdybym przewidział konsekwencje, nigdy bym tego nie napisał).

Nie rozumiem dlaczego odsyłasz nas do sztabu, my mamy pretensje do Ciebie, nie do Administracji. Nie zasłaniaj się po raz kolejny
regulaminem.

Poza tym zmusiłeś mnie do przerwania popołudniowej drzemki, czym wku...łeś mnie najbardziej.

Ryszka:

--- Quote from: as123as on 31 October 2012, 17:03:03 ---Poza tym zmusiłeś mnie do przerwania popołudniowej drzemki, czym wku...łeś mnie najbardziej.

--- End quote ---

Ty masz Asie forum podłączone do mózgu jak śpisz? ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version