Sztab > Meldunki do sztabu

Zmiana-usunięcie moderatora

<< < (3/7) > >>

Pobor:
Ja natomiast pozwolę sobie zacytować jedną z PW podesłanych mi przez kolegę z pola bitwy.

"Gratuluje, już nie tylko udowodniłeś że bajzel ci odpowiada, ale do tego nakręcasz innych młodzików ala Pobor, którzy niczym fanatyczny Ceza który wypatrzył akcje na facebooku, będzie teraz spamował ludzi dla zabawy."

Czepiając się kogoś mów to otwarcie,jeśli uważasz mnie za młodzika,który podąża ślepo za tłumem to już Twój problem. Ludzie tworzą temat,żeby uświadomić Ci głupotę Twego działania,a Ty się jeszcze wykłócasz. Jak sama nazwa wątku wskazuje,także po Twoich usilnych  prośbach został utworzony specjalny wątek. Jest on do wglądu dla Administracji,bo źle się dzieje. Ty tu polemizujesz,czyż oskarżony dyskutuje z aktem oskarżenia przed rozpatrzeniem jego zasadności przez sąd? Nie wydaje mi się.

Masz swoje zasady,to się ich trzymaj,ale może w swoim Muzeum,a nie tu.
Ode mnie masz głos na NIE

Rozumny(PL):
Swoją drogą ujawnianie prywatnej korespondencji bez zgody obu stron to chamstwo. To ja tutaj jestem despotą? Czy ja wam odmówiłem prawa do poskarżenia się , zgodnie z regulaminem (czyli wolą administracji która go układała), czy wy którzy teraz wobec aktu oskarżenia chcecie odmówić mi prawa do obrony?

Temat nie powstał z "mojego życzenia" tylko waszego, bo to wy wykazywaliście pretensje z pełnionej przez moją osobę funkcji. Ja tylko napisałem żebyście swoje zarzuty wrzucili, tam gdzie powinny być, czyli skrzynki m.in. zażaleń wobec administracji, bo to ona wybiera moderatora, a nie on sam.

P.S. Do wiadomości Ryszki poniżej. Jeśli temat dotyczy mojej, osoby, czy kogoś innego to jak najbardziej ma(m) prawo się w nim wypowiadać.  Czyżby strach że wasze oskarżenia wyblakną?

P.S.2. Ryszka do tej społeczności (forum nie mumble) należysz rok, więc co ty wiesz jak ona wyglądała dawniej?

Ryszka:
Masz prawo do obrony ale chyba nie w tym wątku. Zamiast głównie burzyć zbuduj/załóż taki temat i pogadamy. Zacznij najlepiej od tego. Hej jestem Rozumny i zostałem nowym modem na forum. Panowie trochę się zmieni więc od razu napiszę o co chodzi żeby nie było później nieporozumień. I wtedy mówisz jak to wszystko widzisz. Ja teraz nie wiem co mogę, bo wcześniejsza forma istnienia tej społeczności pomimo regulaminu wyglądała inaczej.

 

Pobor:
Rozumny,jak rozumiem Ty nie masz nic do ukrycia i ujawniłbyś swoją korespondencję jakby Ufo też to zrobił?
Myślałem,ze będziemy w jednej ekipie ,w sztabie RO.pl do czasu kiedy zobaczyłem,że strzelasz nie do tej bramki...


P.S Poza tym Rozumny(PL) nie wiem jakim prawem usuwasz Ryszkę na boczny tor,samemu mówiąc o tym jak ta społeczność wyglądała dawniej. Jakoś nie zauważyłem,żebyś brał w niej od dawna czynny udział,bo przeważnie to obrażałeś się.

Ryszka:
P.S.2. Ryszka do tej społeczności (forum nie mumble) należysz rok, więc co ty wiesz jak ona wyglądała dawniej?
Ale pewnie przez ten rok zrobiłem więcej niż Ty przez cały okres bycia jej członkiem. Dobra kończę bo czuję że tracę czas.
Edit: wcześniej  znaczyło od kiedy tu jestem, wszystko Ci trzeba tłumaczyć widzę. 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version