Author Topic: MoH Warfighter!  (Read 48380 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
MoH Warfighter!
« on: 11 July 2012, 10:56:11 »
Medal of Honor: Warfighter to gra FPS stanowiąca kontynuację wydanego w 2010 roku restartu tej klasycznej już marki. Akcja ponownie została osadzona we współczesnych realiach, a za produkcję całości odpowiada również to samo studio, czyli Danger Close.

Bohaterami gry są komandosi znani z poprzedniej części serii, jednak główną postacią, wokół której kręci się cała historia, jest Preacher, w polskiej wersji znany jako Klecha. Osią konfliktu jest PETN – niebezpieczna substancja wykorzystywana przez terrorystów do przeprowadzania skomplikowanych ataków. Wszystkie scenariusze zawarte w kampanii dla pojedynczego zostały oparte na rzeczywistych wydarzeniach z przeszłości. W trakcie zabawy odwiedzamy m.in. Somalię, Jemen, Bośnię czy Filipiny.

Podczas rozgrywki mamy możliwość udziału w szeroko zakrojonych operacjach wojennych, jak i akcjach przeprowadzanych na znacznie większą skalę. Jedną z nowinek dynamizujących nasze poczynania jest panel szybkich wejść, umożliwiający wejście do kolejnego pomieszczenia poprzez wyważenie drzwi, podłożenie ładunku wybuchowego lub wrzucenie granatu błyskowego. Twórcy postarali się ponadto o ulepszenie sztucznej inteligencji zarówno naszych kompanów, jak i przeciwników, a do prac nad grą zaproszono wojskowych ekspertów z całego świata, co pozwoliło jeszcze dokładniej odwzorować realia pola walki.

Tryb multiplayer pozwala nam na zabawę jedną z dwunastu dostępnych w grze najlepszych sił specjalnych świata. W doborowym towarzystwie brytyjskiego oddziału SAS czy amerykańskich SEALs znalazł się również polski GROM, a do prac nad odwzorowaniem faktycznych możliwości bojowych rodzimej ekipy zaproszono byłego członka tej grupy.

Medal of Honor korzysta z silnika graficznego o nazwie Frostbite 2, znanego m.in. z Battlefielda 3. Dzięki temu możemy ujrzeć wyjątkowo precyzyjny model zniszczeń oraz pieczołowicie wykonane otoczenie.

www.gry-online.pl



Dzień dobry!
Tak, Dowództwo Jednostki wyraziło zgodę poprzedzoną akceptacją Dowództwa Wojsk Specjalnych i MON. Powiem więcej - współpracujemy na bieżąco poprzez wyznaczenie ekspertów dla firmy Electronic Arts.
Co do fabuły. To tylko gra... Poza tym gracze wcielający się w postaci żołnierzy innych jednostek specjalnych też będą do "nas" strzelać, więc nie pozostaniemy im dłużni. Podejrzewam, że jeśli chodzi o tryb multiplayer, to nie byłoby chętnych do wcielenia się w postacie słabo uzbrojonych terrorystów, wiec tryb straciłby jakikolwiek sens.

Pozdrawiam, Rzecznik JW GROM

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #1 on: 11 July 2012, 13:27:23 »
Chyba szykuje się lepsza gra od BF3. I dobrze, bo Premium nie kupie, wole nową grę.

gustavo

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #2 on: 11 July 2012, 15:28:07 »
Bardzo nie chciał bym wyjśc na hejtera innych gier czy fanatyka HoS ale mam niejasne wrażenie że jeśli ktoś RO2 określa jako nie realistyczną a unlocki za ujmujące grze grywalności (troszke dziwnie to brzmi :o) to nie powinien obiecywać sobie cudów po tym tytule. Nie chcę oczywiście nikogo odstraszać czy coś w ten deseń, sam grałem w poprzednią część i nawet do pewnego stopnia przypadła mi go gustu, ale w warfighterze odblokowywanie będzie na 100000 (sto tysięcy) procent i co więcej do pewnego stopnia również za pieniądze (na końcu filmu jest informacja że przy preorderze dostanie się snajpera seals na start). A jeśli o realizmie można powiedzieć cokolwiek to robi to idealnie sam filmik jakoś od 39 sekundy kiedy to zawodnik szturmuje z granatnikiem automatycznym  ??? (jako nie specjalista nie wiem co to za jeden :-X i czy bieganie z takim cudem jest możliwe dla nie terminatorów ::)) ale mam nie jasne przeczucie że raczej nie jest to idealna broń w takiej sytuacji ;D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #3 on: 11 July 2012, 18:17:33 »
"get the fuck out" - najczęściej powtarzana fraza oprócz "go go go"? ;D
Posiadam preorder...chyba od 2 miechów ;)
I MAM KURNA NADZIEJĘ że za pół roku nie wydadzą wersji "P"  :-X

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #4 on: 11 July 2012, 18:51:06 »
 :P Ja tylko z nudów nabiłem sobie posta. Tej gry na pewno nie kupie, szkoda czasu i kasy. Lepiej czekać na lepsze gry.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #5 on: 11 July 2012, 19:58:21 »
Ciulstwo jak nic

Siwy60

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #6 on: 11 July 2012, 20:27:16 »
Nic nowego fajerwerki i nic więcej.

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #7 on: 11 July 2012, 21:03:46 »
Bardzo nie chciał bym wyjśc na hejtera innych gier czy fanatyka HoS ale mam niejasne wrażenie że jeśli ktoś RO2 określa jako nie realistyczną a unlocki za ujmujące grze grywalności (troszke dziwnie to brzmi :o) to nie powinien obiecywać sobie cudów po tym tytule.

Jasne. Tylko po RO:OST i zapowiedzi HOS spodziealiśmy się w miarę dobrej symulacji a dostaliśmy mix COD i RO.

W BF3 gramy bo lubimy się odchamić. I tak samo jest z Warfighter.



Nic nowego fajerwerki i nic więcej.

Jak w 99% nowych grach obecnie.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #8 on: 11 July 2012, 22:23:51 »
Co do  filmiku to jak bym oglądał intro CoD-a, jak dla mnie duże podobieństwo akcji efektów, itd. .

Dla mnie nie ma znaczenia to że jest ona mało realna, nie odpowiada mi silnik Frostbite 2. Bardzo chętnie pograł bym w takich klimach na CryEngine 3.

[ Invalid YouTube link ]
« Last Edit: 12 July 2012, 13:31:54 by csMKJP »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #9 on: 12 July 2012, 18:37:21 »
ech czemu skoro niby mają współpracowników z GROMu (?) to Polacy znowu mówią po polsku jak po japońsku? Co to kurde jak "RO.PL jakiegoś Radzia nie zorganizuje" czyli jak się niefachowcy wezmą do roboty i zrobią dobrze, to już "profesjonaliści" normalnie mówiącego naszego Krajana nie mogą do wokali znaleźć? :-\

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #10 on: 13 July 2012, 23:04:22 »
ech czemu skoro niby mają współpracowników z GROMu (?) to Polacy znowu mówią po polsku jak po japońsku? Co to kurde jak "RO.PL jakiegoś Radzia nie zorganizuje" czyli jak się niefachowcy wezmą do roboty i zrobią dobrze, to już "profesjonaliści" normalnie mówiącego naszego Krajana nie mogą do wokali znaleźć? :-\

Ty też? Jak w zajawce są "Polacy" to całe szczęście że dali napisy (które podpisali że to po polsku) bo nigdy bym się nie domyślił że oni mówią "For the homeland", bardziej coś w stylu "tiobio czisto". Widocznie za długo szkolili się u bratniego narodu amerykańskiego i po prostu przejęli tamtejsze słownictwo :P Albo co nawet bardziej prawdopodobne ten język którego używam od prawie 25 lat wcale nie jest polskim?  :-[
W Empire TW, polskie jednostki mówiły bardzo zrozumiałym jak dla mnie polskim (Niezależnie od wersji językowej gry).
Ale spodziewam się że w MoH Warfighter usłyszymy polski język niczym w "O jeden most za daleko" - Śnuur!
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #11 on: 21 July 2012, 09:52:15 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #12 on: 06 October 2012, 20:25:37 »
Cisza tutaj w temacie, a od wczoraj zaczęły się betatesty.... na XBoxa  :-\


Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #13 on: 06 October 2012, 23:29:11 »
EA to potrafi czarować zwiastunami. I tak to będzie szajs i komercha.

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #14 on: 09 October 2012, 08:28:23 »
Wczoraj ogladając strumień z X-COM na Twich TV redaktorzy dwóch oddzielnych serwisów jednoznacznie stwierdzili, że po 30 minutach rozgrywki gra budzi straszny niesmak i zażenowanie.

Dobrze że powstrzymałem się od Pre Ordera tej gry. Niech testują inni  ;)