Author Topic: Garść informacji z TWI  (Read 181961 times)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #45 on: 22 March 2012, 18:47:16 »
Szkoda gadać a o trójce mowy nie ma za to, co odwalili.

Miałem zamiar kupić pre ordera bo tak mnie korciło. Na szczęście nie kupiłem i zaoszczędziłem pieniądze.

Afaf

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #46 on: 22 March 2012, 20:12:24 »
Ja niestety kupiłem, to było chyba najgorzej wydane 55 zł w życiu. Na prawde się rozczarowałem, tak czekałem, miałem taką nadzieję, a tu dupa...
Trójki również chyba nie kupie, chyba że wszystkie recenzje będą dobre lub bardzo dobre i większość moich znajomych, którzy zakupili ro2 albo ro1 będzie polecać...

Skucha

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #47 on: 22 March 2012, 22:13:36 »
Ja tam nie narzekam - kupilem pre ordera, pogralem w bete, pozniej public, nastepnie klanowo (z czego jestem najbardziej zadwolony, gdyz calkiem inna gra anizeli nedzny public ;p - duzo smiechu, nerwow, rywalizacji, wypalonych fajek i spoconych koszul :D). Generalnie 3-4 miesiace (przestalem grac w grudniu) dobrej zabawy w doborowym towarzystwie, mimo, ze gierka nie byla dopracowana. Na dzien dzisiejszy RO2 idzie w odstawke, no chyba, ze zdarzy sie jakis cud, gra odzyje, nabierze innego blasku i zacznie przybywac ludzi oraz klanow :). Aktualnie czekam na Diablo, Arme, a w miedzy czasie zagrywam sie w BF3, TDU2 i Killing Floora.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #48 on: 06 April 2012, 11:10:40 »

Shock

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #49 on: 06 April 2012, 11:54:30 »
Super ale co mnie to interesuje. Niech dodadzą taki patch do wersji sprzedawanej. Swoją drogą ciekawe ile będzie ważył patch do normalnej wersji gdy skończą - 30 GB ?

Apos

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #50 on: 18 April 2012, 04:18:05 »
B. mało ostatnio poświęcam czasu na poczynania TWI ponieważ jak dobrze wiecie pogrywam w gry konkurencji, którym o wiele bliżej do świetnego Ostfronta. Po przeczytaniu poniższego może okazać się, że HoS oddala się od RO:O jeszcze bardziej:

Quote
Since the release of Red Orchestra 2 we have received invaluable feedback from the community. Some liked the game as it was but didn't like features X, Y and Z. We've listened and are working on refinements. Others felt that the gameplay was too different from what they were expecting from Red Orchestra 1. We've heard that as well and are introducing Classic mode into the game. Others still would like a mix of these two modes and that is why almost every change we've made will be available as a custom setting for server admins.

But we also realized that we had focused solely on the 'Hardcore' end of the player spectrum - so we are also taking the opportunity to experiment with some gameplay mechanics targeted at the less-hardcore players, which would get implemented in the 'Normal' relaxed realism mode, making the difference between 'Normal' and 'Realistic' more apparent. So, there are some new pieces in the latest Beta, specifically to test out the less-hardcore ideas:

    Addition of a crosshair
    Removal of free-aim
    Reduced player damage


Nie, to nie jest prima-aprilis.

Shock

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #51 on: 18 April 2012, 07:14:50 »
 :o Aha. Czyli juz chyba RO2 ponownie nie zainstaluję.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #52 on: 18 April 2012, 10:39:48 »
Eee? To ja wysiadam z tego pociągu.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #53 on: 18 April 2012, 14:03:04 »
to zasługuje na coś specjalnego:


anonim.pl

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #54 on: 18 April 2012, 15:40:19 »
Przesadzacie. Jeśli dobrze zrozumiałem z forum Tripwire ta wiadomość dotyczy trybu najłatwiejszego, który w tej chwili praktycznie oprócz kilku dodatkowych ikonek nie wpływających zasadniczo na rozgrywkę nie różni się od trybu Realizm. Dzięki tym zmianom gracze dostaną do wyboru trzy tryby znacznie różniące się od siebie, od typowo arkadowego do najtrudniejszego trybu classic. Wątpię by ten najłatwiejszy tryb zdominował grę, myślę że najwięcej graczy będzie grało w trybie Realizm czyli tym środkowym.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #55 on: 18 April 2012, 17:30:37 »
chodzi o to, że marnują czas na bzdety. w ro2 z krzyżem i tak nikt nie będzie grał, na co TWI zapewne liczy. gra jest nudna, ma nie wiele do zaoferowania pod względem map czy sprzętu i raczej tym powinni się zająć. zwolennicy arkadówek z celownikiem na pół ekranu pograją w to 10-40 godzin i rzucą w kąt, taka prawda. to co do gry mogłoby przyciągnąć to jej urozmaicanie, ciągły update zawartości. W tej grze oprócz naprawiania błędów nic się nie zmieniło od pół roku.
Gra bardzo mi się podoba, ale po 400h jak widzę znowu spartanowkę czy fallen heroes to już mi się za przeproszeniem rzygać chce ...

TWI próbuje iść wieloma ścieżkami na raz, a każdy wie że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Apos

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #56 on: 18 April 2012, 17:46:25 »
(...) zwolennicy arkadówek z celownikiem na pół ekranu pograją w to 10-40 godzin i rzucą w kąt,(...)

To bardzo optymistyczna liczba, ale co ważniejsze gra się sprzeda  ::)

Jest długa lista oczekiwanych features'ów, które znalazłyby więcej zastosowań w RO2:
- animacje wejścia/wyjścia z pojazdów
- free-look
- mortary (jak w DH)
- realistyczny system ran oraz kondycji
- 3D VOIP
itp.

Inna sytuacja to dzielenie włosa na czworo: w RO2 gra bardzo mało osób, mniej niż w RO:O. Gdy podzielimy tą liczbę graczy pomiędzy serwery arcade/normal/classic oraz TE/CD/FF, z oraz bez pojazdów otrzymujemy pustkowie pełne Ivanów i Fritzów.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #57 on: 18 April 2012, 18:07:11 »
ale co ważniejsze gra się sprzeda  ::)

coraz częściej mam wrażenie, że już tylko o to im chodzi i że sami już spisali HoSa na straty ...



Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #58 on: 18 April 2012, 18:20:20 »
No 100 zł mogłem zainwestować w co innego.  :'(

Ein-Volk

  • Guest
Odp: Garść informacji z TWI
« Reply #59 on: 19 April 2012, 10:47:17 »
Natrzepałem w te grę ponad 100 godzin (co w moim przypadku jest masą czasu), śledząc newsy itp. itd. Gra jest mocno średnia, a co najważniejsze - zabugowana w pizdę, ile razy łapałem nerw, gdy wpociłem cały magazynek mp40 w tors przeciwnika, by ten mnie zabił jednym dźgnięciem bagneta w udo, a potem się zabandażował, bo hitboxy te 1000000000000 kul zarejestrowały jako lekkie krwawienie. I na odwrót, koleś strzela mi ewidentnego heada, a ja mu mg po nogach, ten leży a ja bandaż... Zresztą każdy z was wie jak syf w gameplay'u wygląda.
Ale gdy patrzę na to, co się dzieje ostatnio, ponad pół roku smęcą cos w becie o classic mode, lecz 0 nowego contentu, nawet tej kampanii online nie zaimplementowali, a teraz jeszcze piszą, że oprócz najważniejszego update od którego zależy fanbase, to zajmują się jak wyżej zostało powiedziane, pierdołami od dupy maryni, to normalnie chuj strzela człowieka, który nie dość, że dostał grę stojącą na poziomie roboty paru moderów za cenę AAA+ tytułu, to prawie rok mija i nic się nie zmienia oprócz pizdowania wokoło bety z duperelami.