Żołnierze > Odznaczenia i kary

Usunęli mnie po 3 latach z serwera =TAT=Gen.Viper's 24/7 Danzig Hell Hole!!!!!!

<< < (2/4) > >>

BartBear_[PL]:
[ * ]
...and now get a life ptfu... another server  8)

Shock:
Wywyższanie narodowościowe się adminów z USA i Niemiec jest standardem. Spróbójcie wejść na niemiecki serwer BF3 mając w nicku [PL], wejdziecie. Pytanie ile minut na nim pozostaniecie.

Oczywiście nie tyczy się to wszystkich serewerów w USA bo są ludzie i gady. W niemczech już tak różowo nie jest.

O dziwo, bardzo przyjemnie gra się u Rosjan.   

ufo_has_landed_!:
Dawno temu był taki pancerny serwer EU Helden, niemiecki zdaje się. Serwer należał do "klanu" EU Helden, który był nieco podobny do naszego PAD-a :) Był tam mianowicie BOSS klanu i jego zastępca czyli vice-boss. N atym serwerze średni czas gry przypominał średni czas życia nowego pilota podczas pierwszej wojny światowej czyli około 2-3 dni. Następnie otrzymywało się perm ban. Przyczyny banow były zgodne z zasadą, znajdźcie mi człowieka, a znajdę mu winę. Po kilu miesiącach na EU Helden zostali zbanowani prawie wszyscy aktywni pancerniacy. Od tego czasu BOSS klanu grał na nim przeciwko swojemu zastępcy. Warto dodać, że najmniejszą mapą jaką tam można było zagrać był Orzeł :) Także Boss i jego vice boss po jakimś czasie zamknęli serwer bo nie wiedzieć czemu nikt na nim nie grał :)

BTW a server Brandenburg z Danzigiem 24/7 już nie działa? tam też było zawsze pełno a i ping lepszy..

Afaf:
Muszę ci powiedzieć że ostatnio dosyć często odwiedzam poczciwe RO1 i nie wpadł mi w oczy ten server, a przynajmniej nie był oblegany przez żywych graczy lub też w ogóle był pusty o ile jeszcze stoi...

arturinio.pl:
na początku zauważyłem że mój ping zaczoł osiagac 400-480  ale nie przeszkadzało mi to bardzo bo złożyłem sobie dobrego kompa i często mi jako pierwszemu gra  sie wczytywała i brałem snajpera oczywiście zawsze na pierwszym miejscu lub 2-3 max to ich chyba zabolało najbardziej bo niektórzy TAT maja ping nawet 40-60
kiedyś z 1,5 roku temu mnie wywalili z serwera o podobnym tytule co TAT  bo byłem ciagle na pierwszym miejscu mimo iż walczyłem piechurem (ping 100 120 )  chciałem sobie zdobyć osiagnięcie zabijania bagnetem ale grałem tylko 3 dni i mnie zablokowali grało tam wielu polaków których sie pozbywali - serwer zamkneli bo odwiedzało go 10 osób z USA i kanady .

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version