Żołnierze > Odznaczenia i kary

Usunęli mnie po 3 latach z serwera =TAT=Gen.Viper's 24/7 Danzig Hell Hole!!!!!!

<< < (3/4) > >>

Pobor:
Jedna prośba stosuj znaki interpunkcyjne,bo aż się to ciężko czyta.
Tak wgl to co się dziwisz,ze Cie zbanowali z pingiem 400-480? Tobie to nie przeszkadza,ale innym może powodować gigantyczne zwiechy i lagi. Szczerze mówiąc sam na miejscu ich admina dałbym ci co najmniej kicka albo sesje,jakby się twój ping nie poprawił to zrobił bym to samo co oni -dał perma.

arturinio.pl:
przepraszam za interpunkcję , ale co to są "zwiechy i lagi " i dlaczego mają mieć coś wspólnego z moim wysokim pingiem.
od czego zależy wysoki ping , bo jak zaczynam grać na ich serwerze ping mam max 168  , jednak w miarę upływu czasy wzrasta do wspomnianych 400 i więcej

Ark:
Przykra sprawa z tymi banami na zagranicznych serwerach  :( ..... z drugiej jednak strony - jak się czasami człowiek natknie na polskich wojaków to jest mi po prostu wstyd że jestem Polakiem...  :(

Grywałem i grywam w różne gry - i bądźmy szczerzy wobec siebie - takiego gnoju, jak potrafią zrobić na serwerach Polacy to potrafią jeszcze zrobić tylko Rosjanie.
Mój team posiadał serwery gry, z reguły w Niemczech- a więc odwiedzany przez ludzi z całej Europy. Wyobraźcie sobie, że  przez okres około 4~5 lat powiedzmy z 500 banów- 350 to były bany dla Polaków, 100 dla ludzi za naszej wschodniej granicy i 50 z reszty Europy.
Nie ma się co dziwić Adminom serwerów, gdy widzą naszych pobratymców robiących wszystko aby zepsuć innym zabawę a przy okazji zrujnować do reszty naszą ... i tak już nadszarpniętą opinie- po prostu robią to co powinni. Kończy się to banami dla ludzi niewinnych mającymi w nicku "PL", czego również doświadczyłem.

Inna sprawa to pingi, fakt- różnica w pingach wpływa na znacząco na jakość, a przede wszystkim na komfort gry. Mój team grywał z klanami z USA i proszę wierzyć; ta sama mapa grana na ich serwerze i ta sama mapa grana u nas na serwerze to niesamowita różnica. Admini czasami "ograniczają" graczy z dużym pingiem, ustawiając maksymalny ping do 100~200, aby poprawić właśnie komfort gry.

arturinio.pl jeśli zależy ci na tym serwerze - postaraj się znaleźć stronę, lub forum tego klanu i skontaktuj się z adminem tego serwera - przypomnij mu okoliczności w jakich dostałeś bana i zadaj proste pytanie "why ?"

pozdrawiam Ark

Bohun:
Jak miał pingi dochodzace do 400 to  nawet nie ma po co się pytać why.

morticore:
Ty twierdzisz, że przy pingu 400 potrafisz świetnie zabijać. Szkoda tylko, ze inni nie są w stanie trafić w ciebie, bo poruszasz się skokami po 10 metrów dla nich... Po prostu psujesz innym grę  >:(
Przypomina mi się ciekawa sytuacja. Grałem kiedyś w Crossfire (taki mix free to play/pay for win CSa i CoDa) w trybie team elimination. Do wrogiej drużyny wszedł gość z pingiem 1850. Dziesięciu ludzi nie było w stanie go nawet zranić, chodząc "teleportował" się po całym dziedzińcu z 20x20 m, co było bardzo denerwujące. W międzyczasie wróg wystrzelał nas jak kaczki. Nic dziwnego, że zaraz poleciał kick.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version