Author Topic: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)  (Read 71048 times)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #15 on: 15 July 2011, 15:43:17 »
Szkoda (dla mnie) że dowalili tym większym zasięgiem widzialności na mapie (ja i tak działałem na starych 98%, teraz to pewno z 70% będzie) i różnymi wodotryskowymi filtrami. Tak więc teraz już na pewno na moim złomie prędko sobie w to nie zagram.
Przeklęte, niemiaszki, wszystko przez nich. :((
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Radzisław

  • Guest
Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #16 on: 15 July 2011, 17:53:35 »
Ściągniesz,zobaczysz...To wtedy popłaczesz.Jak na razie jeszcze nic nie wiadomo.A skład robiący FH to nie tylko Niemcy.Mnie najbardziej interesuje,zmiana ustawień dla piechoty!!!A na filmiku widać,że nie ma już krzyżyków przy broni.O 18 dopiero bedzie udostępniony klucz i wszystko sie okaże.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #17 on: 15 July 2011, 18:28:33 »
Masz na myśli celowniki? Ich nie pokazywali nigdy na filmikach. Odpal sobie trailer aliantów z wersji w której pojawiła się Normandia.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Radzisław

  • Guest
Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #18 on: 16 July 2011, 12:11:32 »
Moje pierwsze wrażenia z gry,są bardzo pozytywne.W końcu zlikwidowali celowniki przy broni:yes.FH2 teraz przypomina Ro(tylko z większą ilością sprzętu itd.).Zwolniono też poruszanie się piechurów.Teraz gra ma mniej arkadu,o to właśnie chodzi.Twórcy podrasowali też graficzne detale.Wymienili dzwięki broni,dział itd.Porównując te np. z DH do tych z FH2.Niestety te z DH wypadają bardzo blado.Podam fajny przykład.

     Teraz gdy w FH2 prowadzimy ogień w budynku,odgłos wystrzału jest inny niż na zewnątrz:D.

Kilka słów jeszcze o samych mapach i otoczeniu,gdzie prowadzimy starcia.Są bardzo klimatyczne.Wszystko wygląda tak jak powinno.Nie robi to wrażenia,wycinanek i dorabiania na siłę.Wszystko jest przemyślane i jak na starszy silnik.Bardzo ładnie to wygląda.

    Oczywiście nie zapomniano o acziwowcach.Mamy tu sporo stopni i medali do zgarnięcia.Jak na razie udało mi się zebrać jeden.Za przechwytywanie stref wroga.A stopień jaki mam to starszy szeregowy:p.Pogram dłużej,może mnie serwer awansuje.Pozdrawiam i polecam

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #19 on: 03 January 2012, 18:49:26 »
Wybaczcie,że temat odkopałem ,ale ostatnio oglądałem sporo filmików z FH2 i znalazłem ten.
Wspomnę tylko,że jest na nim BIA Radzisław,czyżby nasz kolega (wielbiciel Fh2) Radzio? :P



 

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #20 on: 03 January 2012, 19:29:01 »
No jasne że tam byłem  ;D , po Ro FH2 to moja ulubiona gra! Film pochodzi jeszcze z wersji 2.3 a obecna wersja nosi numerek 2.4. Który opisałem wcześniej , nie ma już tych celowników rodem z CS(czyli teraz jest tak jak w Ro) i wprowadzono wiele realizmu do  rozgrywki, ogółem polecam każdemu miłośnikowi II wojennych starć tego moda. Pod stary BF2 oczywiście .Pozdrawiam

 EDIT: W pocie czoła twórcy w nowej odsłonie szykują niezłą niespodziankę, mianowicie front wschodni  :P  oczywiście dostaniemy  też nowe mapy z frontu zachodniego   ;)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #21 on: 04 January 2012, 09:45:37 »
1:18-1:22 podskakują jak Małysz, z telemarkiem !

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #22 on: 04 January 2012, 16:55:48 »
i rzut 128 granatów na dzień dobry.

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #23 on: 04 January 2012, 17:56:07 »
Panowie a graliście może???? Że już takie komentarze szydercze?? A ja wam powiem że nawet jednej sekundy...Dlaczego, bo piszecie bzzzdurryyy  ale dobrze wam wychodzi za to nabijanie postów.

  Fh2 ma o wiele lepiej zrobiony system drużynowy niż nowe Ro(lepiej się sprawdza,większe i bardziej rozbudowane mapy), pomysł z ranami i leczeniem w Ro2 jest zaczerpnięty z Fh2. Tylko w Fh2 wygląda o wiele, wiele lepiej. Może nie jest tak rozbudowany jeśli chodzi o same postrzały, ale lepiej sie sprawdza, gdyż po trafieniu kiedy nasza postać się wykrwawia(czyli odniosła ranę), musimy rzucić sobie opatrunek i go powiedzmy użyć.

Gojenie ran nie jest tak sekundowe jak w Ro., trzeba odczekać około minuty i to w bezpiecznym miejscu zazwyczaj leżąc. Na ten czas, obraz mamy prawie niewidoczny i wszelkie pomoce jak mini mapka znikają.Po odzyskaniu sił, musimy jeszcze z minutę uważać na postać gdyż nawet mały postrzał grozi szybkim zgonem( i kto tu teraz może się czepiać kogo,w tym temacie Fh2 górą , a mod już ma swoje lata)

 Kolejny śmieszny wasz zarzut, sugerujący wasze fanboystwo to podskoki, które w Fh2 są tak samo nierealne i nie przydatne jak w Ro.Chyba że lubicie szybciej sie męczyć i obrywać co sekundę ;) (może tak się skakało  w jakiś starszych wersjach moda, obecnie to już historia)

 Niby granatów dużo, szarik ogarnij pałę (jak to u mnie w pracy mówią) i nie pieprz bzdur. W Fh na mapie granaty posiadają tylko dwie klasy,zwykli strzelcy i szturmowcy i to nie zawsze(zależy od mapy, bo są one tylko historyczne, bez szklanych domów, walk w ogromnym pokoju itd.). Co powoduje bardzo dobry balans podczas starć, inaczej niż w ro gdzie granatami nawet na 32 slotowym serwerze rzuca sie jak ulęgałkami.Gdyż każda klasa nawet kaemista ma dwa ładunki. W fh2 klasy są ograniczone i jest ograniczony dostęp do granatów..Na tym polu wygrywa kolejny raz Hf2!!Tylko aby o tym wiedzieć ...TRZEBA BY POGRAĆ!!!

 Serwery 128 osobowe są zajebiste, kiedy są zapełnione ciekawie się gra gdyż mapki są rozległe i jest gdzie sie przemieszczać( a przemieszczać jest się czym: samoloty,czołgi,różnego rodzaju pojazdy od samochodów osobowych z tamtego okresu po rowery!)

 Zanim zaczniecie się czepiać jakiejś gry, w tym wypadku moda(coś co ludzie tworzą za darmo i tworzą nadal) pograjcie w niego choćby poł godzinki aby sie wdrożyć, gdyż Fh2 do łatwych nie należy!

 Dodam tylko że fh2 cały czas jest rozwijane i wersja dajmy na to 2.2, różni się sporo od 2.3 a 2.4 to już duży  krok w spory realizm jak na ten starszy silnik.Dlatego bez urazy chłopaki czepiacie się nie tego Befa co  trzeba(choć nawet nowy jest cool), dla mnie teraz tymi komentarzami zasialiście sporą wiochę..Jakiej k... nie lubię i tolerować nie zamierzam -basta ..
« Last Edit: 05 January 2012, 04:34:00 by Shock »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #24 on: 04 January 2012, 18:03:38 »
[...]czepiacie się nie tego Befa co trzeba, dla mnie teraz tymi komentarzami zasialiście sporą wiochę..Jakiej k... nie lubię i tolerować nie będę ..
Uwaga Szarik! RADZIO JEEEDZIEE!!! ;D

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #25 on: 04 January 2012, 18:25:24 »
&feature=fvst   Link który zatka niektórym japeczki  ;) ...Z wersji 2.4 oczywiście

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #26 on: 04 January 2012, 20:56:59 »
śmiesznie też machają rękami jak dostają kulkę, takiego jakby pajacyka robią :)
ale ogólnie jak na mod za free wygląda spoko, miłego grania.

Radzisław

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #27 on: 04 January 2012, 21:30:28 »
Ekipa walczy z silnikiem, wiec i tak dużo zrobiła z fizyką postaci. Ale powiem Ci że nie zawsze są te "pajacyki", fajna animacja też sie zdarzy np.jak ktoś oberwie i zwisa z jakiegoś piętra , albo ma przedśmiertne drgawki   ;D(wyjaśniam od razu jestem zdrowy i nic nie piłem  ;D)

Twórcy odwalili( i odwalają) kawał dobrej roboty, zmieniając zwykłego BF2 z nowoczesnego pola bitwy w II wojenną rozgrywkę. Tworząc nowe budowle, przyrodę, animacje postaci (np. ładowanie czy przeładowywanie broni), pojazdy itd. )
 
Gram w tego moda w obecnej wersji ,gdyż ma to coś. Ma to czego nie ma nowsze Ro2 , lepszą grę zespołową(jest więcej taktyki i często musisz ją stosować jeśli chcesz wygrać). Nawet jeśli drużyna ma w swoich szeregach kilku singli, nie przeszkadza to aż tak bardzo i tak jakoś wcześniej czy później gra zmusza ich do kooperacji.

  Jeśli jesteś dowódcą swojej ekipy możesz też usuwać takich  niesfornych, czego w Ro2 nie ma !
  Warto sprawdzić modzika , a komentarze zostawić na potem..... Ja doceniam pracę  nad takimi projektami ,których mogą pozazdrościć szczególnie płatne gry.

&feature=related  większy przegląd tego co oferuje Fh2 w wersji 2.4 i przypominam że Mod jest nadal rozwijany(wystarczy przeglądać stronę projektu) a w przygotowaniu powoli front wschodni  8)
 
« Last Edit: 04 January 2012, 21:44:56 by Radzisław »

Vuko

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #28 on: 04 January 2012, 22:12:22 »
Do BF2 też PR jest bardzo dobry, super rozbudowany zresztą jak FH2. Jak ktoś lubi np.Arme 2 to tam tez chyba zrobili PR-a zrobili. No ale jednak IIWŚ ma jakby lepszy "klimat".

Shock

  • Guest
Odp: Forgotten Hope 2 + Jak ktoś ma ochotę :-)
« Reply #29 on: 05 January 2012, 04:29:48 »
Uwaga Szarik! RADZIO JEEEDZIEE!!! ;D

Ale nie dojechał. Warn za słownictwo.

Ogarnij trochę Radzio swoje wypowiedzi.