Author Topic: ArmA II + Mody  (Read 112221 times)

IgraSov

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #30 on: 11 April 2011, 18:14:51 »
No jak wszystko pójdzie dobrze i mod wyjdzie to będzie coś pięknego zarówno dla osób zainteresowanych tematem, rekonstruktorów wrześniowych jak i dla każdego myślę Polaka.

Radzisław

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #31 on: 11 April 2011, 18:35:00 »
Quote
IgraSov :
No jak wszystko pójdzie dobrze i mod wyjdzie to będzie coś pięknego zarówno dla osób zainteresowanych tematem, rekonstruktorów wrześniowych jak i dla każdego myślę Polaka.
 
  Kurdę żebyś wiedział.To takie moje małe marzenie.:D

Apos

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #32 on: 11 April 2011, 18:42:50 »
Jest jeszcze coś takiego









Są takie zabawki jak IFV "Rosomak" oraz PT-91 "Twardy", ale nie widziałem ich w akcji.

Radzisław

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #33 on: 11 April 2011, 19:01:09 »
OO jeden z przedstawionych modeli,ma podobne wdzianko co ja w robocie :D .Ogółem widzę że muszę posiadać ARMĘ II z kilku powodów.Lubię takie gry !!!! NO i MODY

IgraSov

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #34 on: 11 April 2011, 19:15:02 »
Quote
Radzisław :
OO jeden z przedstawionych modeli,ma podobne wdzianko co ja w robocie :D



Ale chyba model z pierwszego zdjęcia?:p

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
ArmA II + Mody
« Reply #35 on: 11 April 2011, 19:32:13 »
ty macie link do filmiku o tym modzie co Igras wrzucił.
A ja mam pytanie,bo mnie koledzy bardzo zachęciliście i Arme 2 na pewno sobie kupie: Jaka wybrać ARMA 2 czy Operation Arrowhead i czy ewentualnie zakupić Operation Dragon Rising?

Radzisław

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #36 on: 11 April 2011, 19:37:02 »
Quote
IgraSov :
Quote
Radzisław :
OO jeden z przedstawionych modeli,ma podobne wdzianko co ja w robocie :D



Ale chyba model z pierwszego zdjęcia?:p
 
 Tak,zgadłeś generał :p

Nikitycz

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #37 on: 11 April 2011, 19:37:47 »
Mam takie laickie pytanie-jakimi mozliwosciami rozni sie Arma 2 od jedynki? Nie mam za duzo srodkow, a jedynka troche tansza

Radzisław

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #38 on: 11 April 2011, 19:43:07 »
Quote
pobor :
ty macie link do filmiku o tym modzie co Igras wrzucił.
A ja mam pytanie,bo mnie koledzy bardzo zachęciliście i Arme 2 na pewno sobie kupie: Jaka wybrać ARMA 2 czy Operation Arrowhead i czy ewentualnie zakupić Operation Dragon Rising?
 
  Zajebisty kawałek....No i montaż z gry

IgraSov

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #39 on: 11 April 2011, 19:47:05 »
@Nikitycz - W jedynkę nie grałem więc nie odpowiem Ci na to pytanie ale zapewne różnica jest diametralna...

@pobor - Ja na początek zakupiłem ArmA II, natomiast Operation Arrowhea może zakupię w przyszłości.

Apos

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #40 on: 11 April 2011, 21:58:19 »
@pobor omijaj Operation Dragon Rising jak ognia, to arcadowa gra od Codemastera wydana na konsole. Nie ma ona nic wspólnego ze starym Flashpointem czy ArmA.

Co warto kupić hmm ciężkie pytanie ponieważ najlepszym wyborem jest zakup obu :) Ale do rzeczy: obie gry są standalone czyli OA nie wymaga podstawki. Obie gry umożliwiają grę na serwerach multiplayer, ale do gry w zespołach, jednostkach, zwał jak zwał wymagane są obie części. Więc to już kwestia pieniędzy.
Po więcej informacji odsyłam:
- http://www.arma2.com/game-features/arma-2-features_en.html
- http://www.arma2.com/game-features/arma-2-operation-arrowhead-features_en.html

@Nikitycz jedynka była próbą stworzenia dobrego symulatora wojskowego. Skończyło się na tym, że wszystko czego się nie udało zrobić w jedynce, dwójka już to ma. Nie warto zastanawiać się nad jedynką dla paru złotych.

Odradzam kampanii single player. Nie są to filmowe produkcje a'la CoD pełne akcji, hollywoodzkich wybuchów i dziwek. ArmA 2 jest grą teamową i sprawdza się najlepiej w grze zespołowej na multi. Jest kilka polskich grup, które działają na zasadzie zbliżonej do naszych Fightnajtów i polecam tam zacząć swoją przygodę.

ps. kilka screenów z wczorajszego "Joint ops'a" w którym było mi uczestniczyć







Op zakończył się niestety przegraną sił sojuszniczych (~45 graczy, 3 plutony), widać to w sumie po przedostatnim screenie jak szybko zwijamy się do LZ i RTB :P

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
ArmA II + Mody
« Reply #41 on: 11 April 2011, 22:04:55 »
Apos te screeny pochodzą z arrowheada czy z zwykłej army?
Po za tym mam pytanie,jakiego ty masz kompa ze chodzi ci w tak pięknych detalach?
Czy mi też w takich pójdzie (po nie ukrywam ,ze grafika byla jednym z wielu czynników,które nakłaniają mnie do kupienia tej gry):

AMD Phenom black quad  3,2 ghz
AMD Radeon 5670 1gb
6 gb ram
Win 7 pro 32 bit.

Apos

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #42 on: 11 April 2011, 22:26:41 »
Na tych screenach widać:
- ArmA 2
- Operation Arrowhead
- BAF
- ACE/ACEX/itp
- 16AA addon (paczka własnej produkcji)
- WarFx Blasttcore

i troche photoshopa, głównie korekcja kolorów oraz kadrowanie

Odp dostałeś na steamie, ale sie powtórzę: tak pójdzie.

IgraSov

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #43 on: 12 April 2011, 15:32:35 »
Najnowsze screeny z prac nad modem Wrzesień '39:












pol77

  • Guest
ArmA II + Mody
« Reply #44 on: 12 April 2011, 17:38:56 »
Po chałupie na screenie widać, że jednak nad mapą też pracują:). Igrasov ze swojej strony proponuje nie ignorować podczas instalacji zapytanie o BattlEye i go zainstalować ponieważ spora część serwerów wymaga tego narzędzia i nie dopuści Cię do gry. Warto jak wspomniał Apos mieć obie gry sam narazie jeszcze siedzę na podstawce i czekam na pare osób, aby przejść na Combined Operation choć część już mi uciekła na arrowheada. Co do Twardego to musze przyznać, że to tylko zwykłe T72 gdzie pancerz reaktywny tak naprawde to tylko dekoracja, ale nadrobione to jest Leopardem, a jako uzupełnienie można dodać F16 plus wymagane GLT Missille i nałożyć polską skóre od Cameleona. Wszystko to można znaleźć na stronie Armaholic, po wyjściu z której za każdym razem można mieć nową Armę jak to mawia mój znajomy:D.