Author Topic: ArmA II + Mody  (Read 112225 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: ArmA II + Mody
« Reply #255 on: 24 August 2013, 10:15:28 »


Oczywiście zaczynamy od najsłynniejszej heroicznej bitwy. 1.09.1939 z 3 minutowym opóźnieniem w stosunku do wysłanego o 4.45 rozkazu , czyli o 4.48
Czy tę godzinę też "symulujemy"? Tzn. liczysz że ludzie zjawią się w przyszłą niedzielę o 4.48?  ;D
Dajcie jakieś daty rozgrywki, skoro event (nie wydarzenie :D) ma być podzielony na 3 części(?)
I oby nie dzisiaj (trochę późno byłoby w takim razie z "promocją" i werbunkiem), bo dzisiaj toczę walkę w realu z % z kumplem i NIE BĘDZIE (mojej) KAMERY i TRANSMISJI. I byłbym tym faktem w*&^%$  >:( >:(

EDIT
A ok, widzę na stronie 6PDP że (przynajmniej) pierwsza (?) część grana będzie faktycznie 1-wszego Września ale o 20:00. Problem w tym, że po niej jest niewojenny Poniedziałek i zapewne dla większości jest on dniem roboczym, także nie sądzę aby udało się operację wydłużać tak jak było to w IFie ponad 7 i pół godziny... Może trochę wcześniej zacząć tak 2-3 godziny (jak zwykle wchodzi w to zwyczajowa godzina opóźnienia :P).
« Last Edit: 24 August 2013, 10:21:40 by BartBear_[PL] »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: ArmA II + Mody
« Reply #256 on: 24 August 2013, 10:55:28 »
Mnie Bart nie będzie i żałuję. Montuję wystawę i nie wiem czy wrócę na czas. Godzina pewnie będzie taka jak ustalono,  kilka klanów przyjdzie (taki jest zamiar). A na naszej ukochanej stronie ogłosiłem też dlatego, żebyś właśnie Ty z kamerą był . Jak dasz radę to może do 24 pokręcisz. Mam jeszcze prośbę, jak byś na steamie w odpowiednim czasie rozsławił to wydarzenie, to byłoby super. (Duży może więcej ;))

Edit: A jakby się dało na żywo, bo może chętni do oglądania będą, to jeszcze lepiej.
« Last Edit: 24 August 2013, 11:14:28 by Ryszka »


piter306

  • Guest
Odp: ArmA II + Mody
« Reply #257 on: 24 August 2013, 13:25:37 »
Ahh akurat będę się wczasował, może na dalsze części uda się załapać  :(, zapowiada się ciekawie i ciężko.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: ArmA II + Mody
« Reply #258 on: 24 August 2013, 13:31:27 »
A na naszej ukochanej stronie ogłosiłem też dlatego, żebyś właśnie Ty z kamerą był . Jak dasz radę to może do 24 pokręcisz. Mam jeszcze prośbę, jak byś na steamie w odpowiednim czasie rozsławił to wydarzenie, to byłoby super. (Duży może więcej ;))

Edit: A jakby się dało na żywo, bo może chętni do oglądania będą, to jeszcze lepiej.
Ale w której grupie Steam-u?
Przecież nie mamy pod kontrolą żadnej dotyczącej ArmA. Nie wiem czy fani innych gier w dedykowanych im grupach przyjęliby takie ogłoszenie właściwie. A nawet gdyby, to gdzie; "nasze" IF, RO.PL? Zagraniczne grupy odpuszczę bo nikt i tak nie zrozumie (nawet nie chodzi o to że tekstu, bo przecież można przetłumaczyć, ale) wagi wydarzenia  ;)
Oczywiście jeżeli byłbym zaproszony do takiej wspólnej rozgrywki z "kamerą", to zrobiłbym standardowo przekaz "live" na GameCreds, a potem pociął i wy-edytował materiał który wrzuciłbym na yt.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: ArmA II + Mody
« Reply #259 on: 24 August 2013, 13:57:45 »
Jesteś zaproszony oficjalnie i z pompą, czyli flaszka się mrozi.


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: ArmA II + Mody
« Reply #260 on: 19 December 2013, 19:19:22 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: ArmA II + Mody
« Reply #261 on: 24 December 2013, 13:36:29 »
Jak Wam się podoba wspólna gra tutaj odbywana, np. w mod September39, albo w każdą inną rozgrywkę której współtwórcami są Veterani.pl a z niektórych z nich prowadzę tutaj streamy, to teraz możecie do nas dołączyć, bo na Steamie wyprzedaż za 20% ceny - http://store.steampowered.com/sub/4639/