Żołnierze > Odznaczenia i kary

SIMO

(1/3) > >>

Pasterz:
No cóż widzę, że tamten temat został zamknięty i nie dano mi możliwości wypowiedzenia się. Parę dni  mnie nie było i zrobił się syf. Jest mi wstyd i głupio z całej tej sytuacji. W ogóle to nie wiem co mam napisać o tym.Chciałbym tutaj podkreślić, że nigdy wcześniej nikt od nas niczego nie używał na żadnym meczu, oficjalnym czy też sparingu. Jeśli Kadi używał tego wcześniej to ani ja, ani nikt inny nic o tym nie wiedział.
Kadi wpadł i poniósł już tego konsekwencje.Pacanem jest i tyle.
Co do oskarżeń wobec reszty -proszę o dowody, a nie pisanie i mieszanie z błotem wszystkich. Demoreci pójdą do admina i wszystko będzie jasne.

Hiacenty:

--- Quote ---
Demoreci pójdą do admina i wszystko będzie jasne.

--- End quote ---

Wszystkich ? Jaką mamy pewność ?


--- Quote ---
Co do oskarżeń wobec reszty -proszę o dowody, a nie pisanie i mieszanie z błotem wszystkich.

--- End quote ---

Kadi czitował i ochlapał was gównem. Widać było na serwerach wasz poziom grania. A dowody poczekaj trochę na danzigu pogramy nie jeden raz.

MajesticO:
Jaka sytuacja jest każdy wie. Za jednego gościa całemu klanowi się dostanie taka jest kolej rzeczy. Ten temat niczego nie zmieni i też niczego nowego nie wniesie. Zaraz się zlecą tacy kolesie jak veteranpl czy jakiś inny dizzy i będą krzyczeć "CZITER CZITER DEBIL ELO ELO"  i na koniec się dostanie hiackowi za to że ich nie miłosiernie tłucze

IgraSov:
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd Panowie... Grałem w Simo chwilowo, do czasu reaktywacji brygady RO w 1stCav ale o całym tym gównie nie wiedziałem.

ShariK PL:
Na stos !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version