Żołnierze > Odznaczenia i kary

SIMO

<< < (2/3) > >>

BRAT_MIH:
Hiacenty kogo tłucze tego tłucze. czemu nie gracie pod swoimi nickami na serwerach tylko zmieniacie na inne ? Na Danzingu np ?? Kto podrzuca te haksy chłopakom i teraz udaje niewiniątko i sam najeżdża na innych ?? Ja swoje dema przesłałem, innym jak pisałem do kompów nie zaglądam. Nie dorównam pewnie tym, co grają codziennie. bo pracuję i nie mam też nastu lat, wiadomo nie ten refleks. Ale nie życzę sobie chamstwa i wyzwisk w kierunku do nas wszystkich, bo parę lat gram i swoje też umiem bez czitów.

Potraktujcie to zdarzenie jako swojaki protest song - klan który nigdy nie czitował zaliczył wpadę, inni są bardziej sprytni. Wstyd nie jest kraść, ale dać się złapać, to prawda. Ja w każdym bądź razie zagrałem ten mecz przypadkiem, bo miałem wolne na chorobowym tzw będąc i więcej już nie będę, bo .... każdy wyczynowiec potrzebuje wspomagaczy, jak w sporcie. A ja gram FF, przy piwku, z przerwą na fajkę i lubię być naj, ale nie za wszelką cenę. Szkoda, ze tak się stało, ale klin klinem. -[Simo]_BRAT_MIH alias -[Simo]- Zośka_BM

MajesticO:

--- Quote ---
czemu nie gracie pod swoimi nickami na serwerach tylko zmieniacie na inne ? Na Danzingu np ??

--- End quote ---


Co to ma do rzeczy kto pod jakim nickiem gra?


--- Quote ---
Kto podrzuca te haksy chłopakom i teraz udaje niewiniątko i sam najeżdża na innych ??

--- End quote ---


Dobre pytanie


--- Quote ---
klan który nigdy nie czitował zaliczył wpadę

--- End quote ---


Z tym że istniejecie od 2 miesięcy :dozingoff:

Hiacenty:

--- Quote ---
czemu nie gracie pod swoimi nickami na serwerach tylko zmieniacie na inne ? Na Danzingu np ??

--- End quote ---

A czy przed każdym wejściem na serwer muszę czytać jakiś regulamin ?
Z nickiem gram na klanówkach tyle.


--- Quote ---
Ale nie życzę sobie chamstwa i wyzwisk w kierunku do nas wszystkich, bo parę lat gram i swoje też umiem bez czitów.

--- End quote ---

czy ktoś was obraża teraz ? bo nie widzę.

killer:
tak wszystkich poszly demo rec, jesli masz watpliwosci zapytaj admina z roladdera pozdro

Pasterz:
[/quote]
czy ktoś was obraża teraz ? bo nie widzę.
[/quote]


W tym temacie akurat nie, ale w poprzednim co został zablokowany to 90% ludzi się tam wypowiadających nieźle sobie jeździła po nas wszystkich, choć sprawa dotyczy Kadiego.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version