Author Topic: Serwis ro.pl - rozwój czy zastój  (Read 6340 times)

Sojuz_PL

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« on: 09 November 2009, 20:21:54 »
Naprawde nie wiem po co ucinasz temat Bart. Moze jakies zdanie zbyt mocno dotknelo twojej osoby... ale mniejsza z tym.

Ja na sile nigdzie sie wpychac nie bede. Masz tam jakis swoj honor i widocznie nie wypada ci poprosic... wiec tkwij w tym swoim betonie, az ludzie uciekna do strony Plazmy bo bedzie sie tam dzialo wiecej fajnych rzeczy niz tu.
Nie raz pisalem do ciebie na steamie, ale zdaje sie ze o tym pamietac nie chcesz.  
Mam nadzieje ze w koncu jakies wnioski wyciagniesz i postarasz sie zeby ro.pl nie zdechlo do czasu premiery RO2. Bo przed nami rok czekania do dwojki. Nie wiem, moze macie z goralem ( czy kto tam jest tym wladca ro.pl ...) jakies plany rozwoju strony pod katem RO2, nowy interfejs etc. ale nam nic o tym nie wiadomo.[/colleft]

Baby V

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #1 on: 09 November 2009, 20:25:41 »
BYŁEM W TRAKCIE PISANIA GDY TEMAT ZOSTAŁ ZABLOKOWANY, OTO CO CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ

pozatym bany na IP za to ze podziękowałem za gre chłopakom z Team Poland i podpisanie tego swoim nickiem to już żenada... trzymacie na forum cziterów, i uzasadniasz to tym, że nie łamią regulaminu. ja też na tym koncie nei złamałem regulaminu, więc nie moge zostać zbanowany, dopóki nie pojawi się wpis że nick Coval jest na tym forum zabroniony!


Quote
Oficjalna polska strona gry Red Orchestra Ostfront 41-45
2009-11-09 20:08
Fatal error : Your IP is banned.
Reason:
Until: Never expire.


nie wkręcam tu droga użytkowniczko / drogi użytkowniku tego portalu. dostałem bana na IP, ale konto nie zostało zbanowane, więc wystarczył restart routera.
pozatym to już trzeci ban dla mnie, na jednym koncie sam o niego poprosiłem, na drugim podziękowałem za zaufanie jakim moge dażyć administracje jeśli chodzi o banowanie, na tym koncie nic nie zrobiłem, a dostałem bana... ale administracja nadal nie wie, że neostrada ma zmienne IP... dlatego nie tylko posty są nie na czasie....

Quote

Skar
20:28:51
nie odpisze wam bo jets miekką pałą

Coval
20:29:03
niech ssie

Skar
20:29:13
mozesz to co napsialem powyzej wziąć w cytat z gg i wrzucic do swojego posta i wyjebane mam na to forum :PP
20:29:32
smieszne jeest jak po kilku misiacach sobie czytam takie awantury i tyle:D


Quote

Skar
20:32:04
hahaha
20:32:04
xD
20:32:49
jak mnei zbanuje to mu napisze, że myslalem ze rozmowy z gg nie są łamaniem regulaminu? :D

Coval
20:33:09
:D



POZDRAWIAM COVAL!

Skar

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #2 on: 09 November 2009, 20:39:29 »
co za baran... :dozingoff

Yab_PL

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #3 on: 09 November 2009, 21:45:13 »
ja tam nie widzie problemu - Bart pisze co sie w swiecie RO dzieje, na serwerach Astera, newsy odnosnie modow, organizuje ogolnodostepne eventy albo na powaznie albo for fun, Zdzira zajmuje sie ogolnie pojeta scena klanowa - czyli wyniki meczow, wywiady, ew. newsy w ROLaddera, ew. organizuje ogolnodostepne eventy, ale takie ktore by np. mocno zainteresowaly graczy klanowych (np. Team Poland vs reszta swiata, itd.) no i jeszcze jedna osoba ktora bylaby odpowiedzialna za newsy odnosnie RO:HoS (sam mam kandydata, ale nie wiem czy sam kandydat chetny :D ). No i problem z glowy - duzo newsow, pewnie wzrosnie ogladalnosc strony. Kto wie, moze jesli wzrosnie popularnosc to jeszcze jakas firma otworzy kolejnego polskiego publika :D

Sojuz_PL

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #4 on: 09 November 2009, 22:30:00 »
I o to wlasnie chodzi Yab. Moim zdaniem Bart powinien znalezc przynajmniej dwie osoby do newsow ( o lidze, klanach i o RO2 ). Newsy musza byc czesto. Ostatnio bylo naprawde BARDZO WIELE tematow o ktorych chocby wersa tutaj nie przeczytalem. Powinnismy, mam na mysli ro.pl, klasc duzo wiekszy nacisk na klany, bo tak naprawde klany trzymaja scene w kupie.  Ktos kto ogarnia strone moglby w miare mozliwosci odswiezyc menu.  Na stronie placze sie jakas ankieta i to dosc dlugo juz ... :O_o Przeciez mozna wymyslic cos o RO2.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #5 on: 10 November 2009, 12:43:05 »
Sojuz_PL absolutnie NIC nie stoi na przeszkodzie w kliknieiu w menu na górze w Wiadomosci a potem nizej masz Dodaj nową stronę.
Po napisaniu tekstu czeka on na akcpetacje do pojawienia sie w serwisie. Fakt, mozna by opcje 'Dodaj news' bardziej wyeksponowac.

Ale z kilku innych serwisow, nie tylko na tym hostingu, wiem, ze ludzi ktorym zechce sie cokolwiek napisac bedzie moze dwie na miesiac, i to czesto teksty typu 'jak zainstalowac gre' czyli ręce opadają. :(
A tak to wiekszosc serwisow jest odwiedzana przez mase ludzi ktorzy czekaja 'a nuz sie pokaze news' ale jakos nie maja energii aby np podczas swoich poszukiwan internetu na temat red orchestry napisac jedno, dwa zdania!

Mowicie beton, zobaczymy jak sie bedzie rozwijac inny serwis. Pisac glupoty i flame kazdy umie, ale juz jakies konkrety to sie ludzie obrazaja ze sie od nich wymaga wypowiedzenia sie na poziomie maturalnym.
Znajdzcie dwie osoby, ale potem nakloncie je aby pisaly newsa np co 2 tygodnie przez pol roku. Jak wam sie to uda i nie będą to osoby z waszego klanu to wtedy podyskutujemy na temat betonu i wszelkich zapraw.

Radzisław

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #6 on: 10 November 2009, 17:01:58 »
Widać teraz lamerstow niektórych użytkowników tego serwisu.Każdy narzeka i psioczy.Mocni w gębie  zza dużym EGO, które się gryzie z dobrym smakiem.Macie sie za gwiazdy przez internet ...???? Własciwie za kogo internetowe Trolle///Ze macie czelność pluć na ludzi tworzący tą stronę od kilku lat.Nie pomagacie , nie organizujecie, nie dajecie nic od siebie, tylko żądacie , wyśmiewacie ,wykłócacie się o jakies pierdoły(każdy mocny tylko w gębie ale jak juz trzeba coś zrobić ,wszystko świeci pustkami).Takich ludzi na scenie RO nie potrzeba ...Bart i cała administracja robi dobrą robotę i powiem ze i tak powściągają emocje w rozdawaniu baników.Ja bym  z takimi trollami nawet  nie dyskutował tylko wlepiał kopniaki na IP.
Pozdrawiam ...

Plazma

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #7 on: 10 November 2009, 17:25:22 »
Quote
_KaszpiR_ :
Mowicie beton, zobaczymy jak sie bedzie rozwijac inny serwis. Pisac glupoty i flame kazdy umie, ale juz jakies konkrety to sie ludzie obrazaja ze sie od nich wymaga wypowiedzenia sie na poziomie maturalnym.


No zobaczymy :) i mam nadzieję, że już ze strony waszego serwisu nie zobaczę jakiejś nienawiści i wyzwisk tylko zdrową i przydatną konkurencje. To 2 zdanie to tak jakby połączyłeś z moim serwisem, nie wiem czy przypadkiem czy specjalnie ale zobacz najpierw wypowiedzi administratorów tego forum i dopiero coś pisz :)

Quote
_KaszpiR_ :
Znajdzcie dwie osoby, ale potem nakloncie je aby pisaly newsa np co 2 tygodnie przez pol roku. Jak wam sie to uda i nie będą to osoby z waszego klanu to wtedy podyskutujemy na temat betonu i wszelkich zapraw.


Dziwi mnie trochę zachowanie ludzi, że chcą jeszcze ratować Wasz serwis podpowiadając Wam co zmienić mimo tego, że macie to daleko w nosie ;) Nikt za Was strony nie poprowadzi, nie znajdzie redaktorów bo to Wam powinno zależeć, żeby witryna się rozwijała.

kazmirzk

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #8 on: 10 November 2009, 18:28:27 »
Quote
Plazma :


Dziwi mnie trochę zachowanie ludzi, że chcą jeszcze ratować Wasz serwis podpowiadając Wam co zmienić mimo tego, że macie to daleko w nosie ;) Nikt za Was strony nie poprowadzi, nie znajdzie redaktorów bo to Wam powinno zależeć, żeby witryna się rozwijała.


Oczywiście, przecież zarówno Bart jak i Góral, Mati, Kaszpir a pewnie nawet Ogoor oraz Trawa nie maja większych priorytetów w życiu niż dogadzanie nam. Człowieku, zauważ ze oni już nawet nie graja w Red Orchestrę, lub graja naprawdę sporadycznie. A mimo to nadal bardzo angażują się w działanie tego forum, tak abyś m.in i ty mógł korzystać z forum / ściągnąć mapy z mapowiska. Ponoszą koszty utrzymania tego forum, serwerów. Gdy była fall barbarossa to mimo ze nie brali w niej czynnego udziału to i tak zawsze poswiecali swój własny czas robiąc paczki z mapami , plikami tak abyśmy my mogli zagrać.

Plazma, a ty skoro masz tyle świetnych pomysłów, tyle czasu zamast krytykować to co wg ciebie jest tutaj źle prowadzone mógłbyś zaproponować swój wkład w rozwój. Zamiast próbować przeciągnąć i rozbijać w ten sposób i tak już mała polską scenę mogłeś zaproponować Bartowi pomoc dotycząca pisania newsów czy zmiany wyglądu strony  (jeśli komuś to oprócz sojuza przeszkadza).

sojuz, to samo sie tyczy ciebie. Przestan pierd***c ze nic sie nie dzieje. Masz o wiele wiekszy kontakt z ROL niz Bart i nawet niz Zdzira, ktorego przez dlugi czas nie bylo. Wiec zacznij sie udzielac, jesli chcesz cos zmienic, a nie narzekaj ciagle liczac ze zmieni sie samo. Jesli chcesz widziec czestsze posty zajmij sie ich pisaniem. Narzekasz na wyglad strony, nie podajesz zadnego argumentu co zle funkcjonuje, ani nawet pomyslu jak by to zmienic. A co do strony plazmy, to uwazasz ze on jest na tyle "dojrzaly" by prowadzic ja przez wystarczajaco dlugi czas? Zapewne gdy mu sie znudzi pisanie, lub samo hos porzuci ta strone, ktora poprostu upadnie. Tak jak wspomnialem na poczatku, szacunek Goralowi i Bartowi nalezy sie chociazby za to, ze przez tak dlugi czas nadal staraja sie byscie wy (my) nadal mieli gdzie podebatowac, gdzie pograc, skad sciagnac mapy i dowiedziec sie co sie na tej scenie dzieje.

Plazma

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #9 on: 10 November 2009, 19:51:20 »
Quote
kazmirzk :
Oczywiście, przecież zarówno Bart jak i Góral, Mati, Kaszpir a pewnie nawet Ogoor oraz Trawa nie maja większych priorytetów w życiu niż dogadzanie nam. Człowieku, zauważ ze oni już nawet nie graja w Red Orchestrę, lub graja naprawdę sporadycznie. A mimo to nadal bardzo angażują się w działanie tego forum, tak abyś m.in i ty mógł korzystać z forum / ściągnąć mapy z mapowiska. Ponoszą koszty utrzymania tego forum, serwerów. Gdy była fall barbarossa to mimo ze nie brali w niej czynnego udziału to i tak zawsze poswiecali swój własny czas robiąc paczki z mapami , plikami tak abyśmy my mogli zagrać.

Plazma, a ty skoro masz tyle świetnych pomysłów, tyle czasu zamast krytykować to co wg ciebie jest tutaj źle prowadzone mógłbyś zaproponować swój wkład w rozwój. Zamiast próbować przeciągnąć i rozbijać w ten sposób i tak już mała polską scenę mogłeś zaproponować Bartowi pomoc dotycząca pisania newsów czy zmiany wyglądu strony  (jeśli komuś to oprócz sojuza przeszkadza).


Ktoś im karze? Mają taki obowiązek? Nie. Chcą to prowadzą - proste. Nie widzę powodu by im za to jakoś dziękować.

I sory ale między innymi dzięki Majestico, który ukradł mi już jedną stronę (na której po tym fakcie nawet nic nie zmieniał, więc nie wiem po co to zrobił) wiem, że najlepiej robić wszystko na swój koszt ;) Nie będę rozwijać czyjegoś serwisu dlatego, że im się nie chce ;), a te Twoje wymysły o mojej niedojrzałości i o tym, że porzucę to na co poświęcam sporo czasu są po prostu śmieszne - nie znasz mnie, a oceniasz po wypowiedziach lordów itp. którzy nie mają poczucia humoru i nie potrafią śmiać się z siebie - cóż mówią, że poczucie humoru jest domeną ludzi inteligentnych ;). Cały czas też powtarzam, że ja nie obrażam ani twórców ani samej strony - apeluję o uczciwą konkurencje i niech wygra lepszy ale gdy widzę komenty  Barta gdzie mówi, że kopjuję treści z Waszej strony no to ręce opadają ;)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #10 on: 10 November 2009, 22:03:26 »
Osobiscie Plazma nic do Ciebie nie mam bo... po prostu Cie nie pamietam - mam nadzieje ze Twoja strona bedzie sie miala dobrze, gdyz lepiej czerpac satysfakcje, niz gorzkie komentarze ze 'nic sie nie zrobilo dla ludzi''.
Ja w RO nie gram chyba juz ponad dwa lata, w zyciu kazdego czlowieka zachodza zmiany, niekoniecznie cos sie nudzi - po prostu czasu brak. A na strone zajrze bo hostowana jest na serwerze na ktory sie skladam i administruje.

Prawda jest taka ze czesto od seriwso ludzie oczekuja pieniedzy za wpisane newsy itd. Ale to sie sprawdza tylko w serwisach o kilku grach, gdzie wciska sie na chama reklamy. U nas mozna tylko dostac uscisk reki prezesa, a to tylko podczas zjazdow.

Jak juz kilka razy pisalem, wystarczy zaproponowac zmiany i je logicznie uzasadnic, administracja je rozpatrzy.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #11 on: 10 November 2009, 22:57:21 »
Poza tym na razie jesteśmy Oficjalną polską stroną RO:OST, przyjdzie czas to i może RO2 - wtedy na pewno powstanie podforum/wiadomości i cała infrastruktura zapewne łącznie z poszerzonym Mapowiskiem. Na razie gra jest w sferze gdybania i planów, na forum TWI macie cały dział temu poświęcony, tutaj pojawiają się tylko kluczowe informacje - nie przepisujemy oryginalnego sajtu. Na pewno będziemy się tym tytułem chcieli zająć w sumie już niedalekiej przyszłości ale wymagać to będzie DARMOWEJ pracy naszych IT ludzi ;) którzy znajdą prywatny czas aby bez "zmuszania i powodu by im za to jakoś dziękować" wykonają brudną robotę, osobiście mam nadzieję że wówczas Ekipa z początków serwisu pojawi się ponownie zarówno tutaj jak i w grze bo fajnie się grało w 2007 i początkach 2008... to se nevrati... a może jednak..? Co Ty na to _KaszpiR_?8)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #12 on: 10 November 2009, 23:13:29 »
Trudno mi powiedziec jak bede stal z czasem jak gra wyjdzie, jesli wyjdzie.

vodka

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #13 on: 11 November 2009, 02:04:49 »
Panie Plazma, skoro już podejmujesz trud objęcia patronatem jakiegoś tam serwisu, który w Twoim skromnym mniemaniu ma być dla nas jakąś tam konkurencją, przyjmij od razu konstruktywną krytykę. Skoro już coś piszesz - staraj się nie robić błędów ortograficznych- bo to już na wstępie wyróżnia tzw. redaktorów.

Ktoś im karze?

Rozumiem również, że od Twojej skromnej osoby się nie uwolnimy bo jedynym ogniwem łączącym społeczność red orchestry jest obecnie ten serwis i nic na to nie poradzisz. Stąd ataki frustracji i zwiększająca się liczba Twoich postów.Twoje przygody klanowe kończyły się szybko - najczęściej dostawałeś kopa .Mechanizm przyczynowo-skutkowy jest bardzo prosty: http://pl.wikipedia.org/wiki/Frustracja

No i pamiętaj, że każdy kij ma dwa końce.Zanim zaczniesz okładać kogoś słowami zastanów się, czy nie obróci się to przeciwko Tobie. Twoja kultura osobista, a właściwie jej brak pozostawiają tylko niesmak.
Apel - prośba : Uwolnij nas od swojej osoby na tym serwisie i idź swoją jasno wyznaczoną drogą. Niechaj opatrzność czuwa nad Tobą i Twoimi nowymi owieczkami. Amen.

Plazma

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #14 on: 11 November 2009, 11:06:27 »
Spoko mój błąd bo pomyślałem, że to się pisze przez rz od kara ;) I znowu przykład zaprzeczania rzeczywistości - ja żadnych ataków frustracji nie mam, nikogo nie okładam słowami, nie przezywam więc nie wiem co masz do mojej kultury osobistej :) Ten niesmak w buzi to może masz po czym innym :D Co do moich klanów to może i kończyły się szybko (chodź nie wszystkie ;)) ale głównie dla tego, że mi nie zależało, ludzie byli za słabi itd. ;)