Author Topic: Serwis ro.pl - rozwój czy zastój  (Read 6372 times)

Graf

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #15 on: 11 November 2009, 11:16:31 »
Quote
Plazma :
Cały czas też powtarzam, że ja nie obrażam ani twórców ani samej strony - apeluję o uczciwą konkurencje i niech wygra lepszy ale gdy widzę komenty  Barta gdzie mówi, że kopjuję treści z Waszej strony no to ręce opadają ;)


Czytam to i oczom nie wierzę. Wymagasz od innych czegoś czego sam od początku nie masz zamiaru dotrzymać. Chyba Plazma nie kontrolujesz tego co tu umieszczasz. Rób co chcesz bo to Twoja wola, ale zostaw ten serwis w spokoju, bo jak dla mnie scena RO w Polsce, to właśnie ten serwis. Tu się uczyłem RO, tu mogę poznać co mają do powiedzenia autorytety, które wiele przecież na tej scenie dokonały, tu przeczytam newsy i stąd ściągnę potrzebne pliki, a także uzyskam pomoc. Akurat do tego, co proponujesz zareklamować swoją postawą, zniechęcasz. Zdaję sobie sprawę z tego że Twój plan to zrobienie szumu, bo im więcej o Tobie to bardziej będziesz znany i może ktoś w końcu wejdzie na Twoją stronę. Jest to niemerytoryczne i po prostu nie etyczne. Nie możesz budować czegoś na wątpliwej jakości socjotechnikach, ponieważ to zniechęca do Twojej osoby, a więc i do wartości które próbujesz przemycić w tym serwisie. Odwołujesz się do inteligencji użytkowników tego serwisu, to też jest nie w porządku. Swoimi postami i próbami manipulacji Ty po prostu naszą inteligencję obrażasz.
Nie zaczynam dyskusji z Tobą bo nie mam na to chęci i myślę że jest to bezzasadne. Proszę tylko o trochę szacunku do nas użytkowników tego serwisu. Jak wchodzisz do kogoś do domu to wytrzyj buty i nie pluj na podłogę, a jest szansa że gospodarz Cię też uszanuje.
Co do wartości merytorycznej serwisu, przyznam szczerze że jakbym miał pomysł co zrobić lepiej i trochę talentu by to wdrożyć to na pewno bym o tym napisał i próbował to wdrożyć. Jeśli tak nie jest nie krytykuję. Krytyka niekonstruktywna jest grafomaństwem i chęcią zrobienia z siebie lepszego niż się jest naprawdę, niezbyt dobrze świadczy o osobach ją uprawiających.
Dobra rada Plazma, jeśli liczysz że zachęcisz swoimi wypowiedziami ludzi inteligentnych i w miarę wyrobionych to nie obrażaj ich, ani tego co oni szanują i akceptują. Jeśli chcesz poznać wartość swoich wypowiedzi to poproś Panią od polskiego by oceniła ich merytoryczną wartość, bo niestety w mojej ocenie wygląda to dość blado.
Jedno jest pewne w tym serwisie może wypowiadać się każdy, więc także i Ty, nawet jeśli twoje posty nic konstruktywnego nie wnoszą. Nie oczekuj ode mnie że będziesz teraz mógł zacząć polemikę z następnym forumowiczem, bo nie jestem tym zainteresowany. Jako że czułem się również adresatem Twojej kryptoreklamy, wypowiedziałem się, co o niej myślę. Wypowiedziałem się również dlatego że obrażasz to co szanuję za merytoryczną wartość, za bezinteresowny wkład pracy i za trzymanie sceny RO w całości - co w cale nie jest łatwe.
Stwórz wartość, pokaż że potrafisz, przekonaj do siebie pracą. Krytyką, która jest jedynie nieumiejętną reklamą niestety zniechęciłeś mnie do zapoznania się z Twoją ofertą, a chyba nie taki był Twój cel.
Pozdrawiam i życzę sukcesów, prosząc jedynie o odrobinę szacunku:)
Graf

vodka

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #16 on: 11 November 2009, 12:02:16 »
Quote
Plazma :
 Co do moich klanów to może i kończyły się szybko, (chodź nie wszystkie ;)) ale głównie dla tego, że mi nie zależało, ludzie byli za słabi itd. ;)


1.Zdania współrzędnie złożone rozdzielamy przecinkami między innymi przed spójnikiem: ale.
2. Wyraz dlatego w znaczeniu ponieważ, bo - piszemy razem.

Plazma

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #17 on: 11 November 2009, 12:50:54 »
Vodka poszukaj błędów na mojej stronie - będę wdzięczny ;) ale tutaj nie zamierzam ich poprawiać bo to tylko forum ;) i piszę szybko, nie zastanawiam się bardzo i poprawność nie jest taka ważna np. _KaszpiR_ pisze bez polskich znaków ;)

Radzisław

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #18 on: 11 November 2009, 15:03:48 »
CO zza TyP:con

Dziki_Koziol

  • Guest
Serwis ro.pl - rozwój czy zastój
« Reply #19 on: 11 November 2009, 16:22:00 »
Quote
Plazma :
 Ten niesmak w buzi to może masz po czym innym :D Co do moich klanów to może i kończyły się szybko (chodź nie wszystkie ;)) ale głównie dla tego, że mi nie zależało, ludzie byli za słabi itd. ;)



Widzisz, Vodka, do Ciebie grzecznie a ty wyjeżdżasz, jak nie z małymi dziewczynkami to znowu  z buzią. Dorośnij chłopaku, no chyba, że twoje życie kręci się wokół serwisu ro.pl, małych dziewczynek i różnych przedmiotów w ustach... I jeśli starasz się zareklamować ten twój serwisik, to raczej nie obrażaj osób, do których wielu graczy na polskiej scenie ma szacunek, a takim jest m.in niejaki Vodka. ;)