Author Topic: FORUM INEA  (Read 6468 times)

AdikPL

  • Guest
FORUM INEA
« on: 21 July 2008, 17:57:26 »
Z innej beczki :

dziś podyskutowałem z Wiciem z Inei  na temat adminów itd , ale wyszedł  z rozmowy inny problem , mianowicie  do serwera gry Inea przypisane jest forum  http://g4g.pl/forum/index.php#42 , i jeśli nadal tamto forum będzie "olewane" to z czasem  zniknie serwer gdzie gramy, już by tak było gdyby nie interwencja  złego porucznika i kilku osób ,  wiec może  zrobimy coś my dla serwera  i zaczniemy tez rozwijać tamten serwis.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
FORUM INEA
« Reply #1 on: 21 July 2008, 19:58:17 »
wiciowi nie pasuje fakt ze o serwerze inea gada sie na forum red orchestry, i ze w efekcie decyzje koncowe czesto pojawiaja sie w formie postow na forum inei.

w sumie mu sie nie dziwie - stara sie aby gracze ktorym zalezy na serwerze wypowiadali sie w kwestii serwera na dedykowanej sekcji na forum inea.
graczy jest malo - gra jest rownie niszowa jak kilka innych gier jakie byly na inei, ale w odroznieniu do poprzednich serwer utrzymuje sie juz rok - etqw, tf2, dods czy ins odzesly w zapomnenie poniewaz za malo ludzi w to gralo, a nie ma co trzymac serwera z pustymi slotami a tym bardziej martwej sekcji forum.

o adminach inei prosz dyskutowac wylacznie na forum inei a raczej g4g bo ta komorka organizacyjna oficjalnie zajmuje sie serwerami gier i powiazanymi z nimi innymi dzialalnosciami

Dziki_Koziol

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #2 on: 21 July 2008, 22:51:14 »
taaaaa, tylko komu sie chce gadać na kolejnym forum jak na tym wszystko sie dzieje...

Apos

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #3 on: 22 July 2008, 00:02:39 »
Quote
Dziki_Koziol :
taaaaa, tylko komu sie chce gadać na kolejnym forum jak na tym wszystko sie dzieje...


Każdemu graczowi Inei? Proponuje faktycznie przenieść rozmowy dot. tego serwera na tamto forum jeżeli są takie. Oprócz tego rozpocząć jakiś temat np. o nowej mapie do mapcykla, by miało to sens oraz odpowiedni cel.

Sava

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #4 on: 22 July 2008, 03:56:38 »
Quote
to z czasem zniknie serwer gdzie gramy, już by tak było gdyby


Jest Aster1 , Aster2. Na 32 sloty a nie 28 jak Inea... Wolałbym grac na Asterze ale wszyscy siedza na Inei O.o

Sojuz_PL

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #5 on: 22 July 2008, 13:21:08 »
Na asterach sypie sie ping przy 20- paru osobach... Dodatkowo są lagi :/

Apos

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #6 on: 22 July 2008, 14:02:17 »
Quote
Sojuz_PL :
Na asterach sypie sie ping przy 20- paru osobach... Dodatkowo są lagi :/


true, a liczba modów i dziwnych map odstrasza

Skar

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #7 on: 22 July 2008, 14:59:26 »
Quote
Apos :

a liczba modów i dziwnych map odstrasza


No wlasnie... choc na 1 asterze powinny byc wylacznie czyste standardowe mapy bez modow. Ale ping to faktycznie problem.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
FORUM INEA
« Reply #8 on: 22 July 2008, 19:44:50 »
Kiedy to na A#2 było powyżej 20 graczy że stwierdzacie że wtedy zaczynają się lagi?
Na A#1 przyznaję się bez bicia - serwer laguje i to strasznie, nie mam pojęcia czy tak "ma" od urodzenia czy po wgraniu CC, jednak innych powodów tego stanu nie jestem władny wykryć...
Bijcie petycje do Astera o zwiększenie zasobów na RO :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
FORUM INEA
« Reply #9 on: 22 July 2008, 22:54:02 »
astery zawsze lagowaly, ale ten na pentium 3 o dziwo mniej mimo ze slabszy proc.

grzech.pl

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #10 on: 22 July 2008, 22:57:39 »
No Ater1 laguje strasznie, ale nigdy nie miałem z tym problemów na 2

Banita

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #11 on: 22 July 2008, 23:01:55 »
Z tego co pozostało jeszcze w mojej pamięci, to dawno, dawno temu w odległej przeszłości na a1 grywało po 32 osoby (czy tam ile było) i był git. Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, co spowodowało w późniejszej odległej przeszłości przerzut na ineę.

Equalibrum

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #12 on: 22 July 2008, 23:29:22 »
Quote
Banita :
Z tego co pozostało jeszcze w mojej pamięci, to dawno, dawno temu w odległej przeszłości na a1 grywało po 32 osoby (czy tam ile było) i był git. Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, co spowodowało w późniejszej odległej przeszłości przerzut na ineę.
tego nawet najstarsi indianie nie wiedza ... A2 niestety tylko krotkie 4fun sesje ze znajomymi bo frekwencja tam raczej marna ... a z kolei A1 umarla chyba smiercia naturalna, bo ktos sie tam pojawia chyba tylko jak Inea dostaje padaczki...

ciocia|Ola

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #13 on: 23 July 2008, 00:44:42 »
Tak szczerze to każde wbicie na Aster - wymaga ode mnie cierpliwości - mapy i związane z nim pliki dotyczące tekstur, dźwięku i sama nie wiem, czego jeszcze przypominają mi czasem aktualizacje bazy sygnatur wirusów. OK nie jestem maniaczką gry, chociaż to jedyna, która ma miejsce na moim HD, ale nieobecność na serwerze przez 3 trzy dni - powoduje że w efekcie wciskam F10, - bo==>  no właśnie - ma zamiar przyjemnie spędzic czas i w efekcie ląduję na jakimś 50 slotowcu albo na INEI, bo chęć pogrania na Aster zostaje zabita przez ściągające się pliki.

EDIT: ort

Dziki_Koziol

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #14 on: 23 July 2008, 07:57:02 »
Z drugiej strony dziwne, że ktoś chce zamknąć serwer bo ludzie nie piszą na forum :D