Author Topic: FORUM INEA  (Read 6502 times)

AdikPL

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #15 on: 23 July 2008, 09:26:33 »
Mały cytat z rozmowy z wiciem , możne wyjaśni wątpliwości:

"wiciu INEA (21-07-2008 17:29)
zreszta.. ostatnio provider czyli inea... oddelegowal człowieka aby tam zreinstalowal system..wymienili dysk.. na wiekszy itp
wiciu INEA (21-07-2008 17:29)
sluchaj za to temu czlowiekowi sie placi
wiciu INEA (21-07-2008 17:29)
jak ja mam potem providera przekonac
wiciu INEA (21-07-2008 17:29)
by udostepnil mi sprzet ?
wiciu INEA (21-07-2008 17:30)
tak moge mu pokazac forum.. zobaczcie co sie dzieje w innych dzialach,.... a RO ? cisza.."

Dziki_Koziol

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #16 on: 23 July 2008, 15:43:58 »
Niech mu da linka do tego serwisu :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
FORUM INEA
« Reply #17 on: 23 July 2008, 16:30:10 »
kolesia bedzie intresowac to co stoi na serwerze inea a nie na jakimkolwiek innym - czyli to forum

wiciu

  • Guest
FORUM INEA
« Reply #18 on: 24 July 2008, 22:37:25 »
Quote
Dziki_Koziol :
Z drugiej strony dziwne, że ktoś chce zamknąć serwer bo ludzie nie piszą na forum :D

Zgroza.. jak czytam takie posty to mi sie słabo robi. I się dziwić że prawdziwie wolne serwery public w Polsce znikają jeden po drugim. Świadomość graczy jest ŻADNA. Powiem wam szczerze..serwer istnieje tylko dlatego że cenię sobie wkład Kaszpira w rozwój gejmingu w Polsce no i złego porucznika ( i ostatnio AdikaPL) który jak nikt przed nim rozpaczliwie zaapelował o to by coś zmienić. Jako że G4G.pl to serwery społecznościowe a nie dla botów... to jedna uwaga... albo dołączacie do nas.. albo faktycznie grajcie na innych serwerach. Naprawdę żadnej łachy tutaj nikt nikomu nie robi.
Możemy się założyć... przekonajcie profesjonalną firmę hostingową by wam odpaliła serwa RO za friko na 32 sloty. Powodzenia !!!!!!!!
Zjada to sprzętu w cholerę .. a marketingowej nośności -> ŻADNEJ.
Zamiast pisać posty z dupy w stylu Kozła.. to się weźcie do roboty i pokażcie.. między innymi mi... że potraficie coś zrobić dla swojej ulubionej gry.