Author Topic: ADMINI I inni  (Read 7204 times)

AdikPL

  • Guest
ADMINI I inni
« on: 23 August 2007, 10:21:26 »
Tak zamykam ten temat ponieważ jest dla mnie niewygodny!

22 lat a zachowanie rozkapryszonego 13latka !!!!

Czy moderator moze takie argumenty dawc?? czy moze blokowac temat  bo mu nie po mysli ale interesuje innych ludzi!!!!

BEde do konca walczyl z takimi  ludzmi bo mamy demokracje i jak ja chcę o czyms podyskutowac to zaden pseudo moderator nie bedzie mi bronił!!!

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #1 on: 23 August 2007, 10:34:39 »
ojojoj :)

Infulat

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #2 on: 23 August 2007, 10:49:59 »
Nie chce odwoływać sie do demokracji, ale coś tu jest nie tak.
"Władza demoralizuje" - widać, że to odnosi się do wszelkiego rodzaju władzy.

YankeSmgn

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #3 on: 23 August 2007, 10:51:20 »
walcz sobie :)
dla mnie to ty jestes smieszny, co chwile sie z kims klocisz i masz jakies dziwne poglady.

AdikPL

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #4 on: 23 August 2007, 11:00:18 »
bo mam takie zasady ze jak sie z czyms nie zgadzam  to walcze o swoje,  nie chowam sie jak wy i nie udaje ze mnie to nie obchodzi , z adminów zrobila sie banda która  nie che sobie zrobić krzywdy , ile bylo walki z Matim ?????  Mozesz mówic ze dla ciebie jestem smieszny ale własnie o to tu chodzi  to twoje zdanie i ja ci nie blokuje za to postów , nie usuwam ich i sznuje twoje zdanie bo kazdy ma prawo  do niego!!!
Chodzi o to by nasi sznowni moderatorzy  pojeli ze to forum nie jest dla nich tylko dla nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiscie maja oni wykonywac ,swoja potrzebna prace , usówac posty obrazliwe,  przenosic tematy jesli sa zle załozone,  upominać jesli temat zchodzi na inny niz  załozony tytuł , za to im chwała  bo wykonuja ciezką prace ale  z tego wszytkiego zrobiło sie  tylko zamykanie tamatów bo sa niewygodne a tak najłatwiej.

trawiator

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #5 on: 23 August 2007, 11:23:53 »
Dziś niestety nie mogę na ten temat podyskutować, mój horoskop mi zabrania.
Quote
23.08 - Twoja karta to V Buław

Nie daj się wciągnąć w dyskusje analizujące krytycznie twoje zachowanie.[...]

Dziki_Koziol

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #6 on: 23 August 2007, 11:30:53 »
Quote
trawiator :
Dziś niestety nie mogę na ten temat podyskutować, mój horoskop mi zabrania.
Quote
23.08 - Twoja karta to V Buław

Nie daj się wciągnąć w dyskusje analizujące krytycznie twoje zachowanie.[...]



Mistrz ostrej riposty hehehe. Mógłbyś podlinkować ten horoskop? Zmieniłem ustawienia swojej myszy i chciałbym sprawdzić co gwiazdy na to. Czy zmiana broni kółkiem jest dziś dla mnie korzystna?

Skucha

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #7 on: 23 August 2007, 11:40:09 »
a ja nie wygralem w totka znow ;/ adik ejj powalcz z totalizatorem bym wygral wreszcie :(

Goral

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #8 on: 23 August 2007, 12:19:20 »
Adik, daję Ci publiczne ostrzeżenie. Jeśli nie przestaniesz się czepiać adminów o byle co, to będziesz w tym serwisie jak drzazga w (_|_) i zostaniesz z niego usunięty.
Wtedy będziesz mógł sobie walczyć o swoje u Rzecznika Praw Dziecka czy gdzie chcesz.
Quote
sznuje twoje zdanie bo kazdy ma prawo do niego

Szanujesz każde zdanie, które jest zbieżne z Twoim, bo gdyby na prawdę tak było, uszanowałbyś zdanie H@, a Ty ciągle wałkujesz temat, który jest definitywnie zamknięty.
Nie wszystko w Świecie będzie po Twojej myśli, czasem słusznie, czasem nie słusznie. To jest demokracja.
W serwisie RO.pl nie ma demokracji. Tu wszyscy nie rządzą. Tu rządzą admini i moderatorzy, którzy biorą pod uwagę opinie użytkowników, ale nie muszą się z nimi zgadzać i do nich się stosować.
Obrażanie nas publicznie za to co robimy dla Was jest niestosowne i może skutkować wyłączeniem Cię z udziału w serwisie. Mimo Twojego datku na ro.pl.

ciocia|Ola

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #9 on: 23 August 2007, 12:30:10 »
…bo mam takie zasady…
Sztywne zasady nie SA zasadami tylko doktryną, czasem przecież można się dostosować - to odróżnia nas od zwierząt

… ze jak sie z czyms nie zgadzam…
Niemożność pogodzenia się z ‘czymś’, co jest nie po naszej myśli  jest ułomnością ludzkiego umysłu

...to walcze o swoje...
Walka nie zawsze prowadzi do celu

… nie chowam sie jak wy…
Czasem wystarczy zachować zdrowy rozsądek

… i nie udaje ze mnie to nie obchodzi …
Starsi ludzie, co mają mądrość życia za sobą - powiedzą - Nie masz innych problemów dziecko?!

… z adminów zrobila sie banda…
zwał jak zwał <czyli śmiech na sali> <zwał=śmiech=nazywanie>

&#8230; która nie che sobie zrobić krzywdy&#8230;
A znasz kogoś, kto lubi sobie robić krzywdę?

&#8230;ile bylo walki z Matim ?????...
Walka to żywioł można w niej zginąć

 &#8230;Mozesz mówic ze dla ciebie jestem smieszny&#8230;
On tak powiedział?! Hm, widocznie ma powody, że tak powiedział :)

&#8230; ale własnie o to tu chodzi to twoje zdanie&#8230;
Mądre słowa nie są zabronione głupie tez, ale w umiarze, :) bo dadzą upomnienie i wywalą
 
&#8230;i ja ci nie blokuje za to postów&#8230;
Mamo mamo!!! -  a ONI <banda> zablokowali mi post  :( buuuu&#8230; buuu&#8230;

&#8230; nie usuwam ich i sznuje twoje zdanie bo kazdy ma prawo do niego&#8230;
Szanowanie cudzej wypowiedzi polega na dyskusji a nie forsowaniu swoich poglądów, bo wtedy jest walka, <czyli to, co lubisz>, ale o szanowaniu poglądów innej osoby raczej wtedy nie ma mowy - więc jak to jest, bo się już pogubiłam :D

&#8230;Chodzi o to by nasi sznowni moderatorzy pojeli ze to forum nie jest dla nich tylko dla nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Pomyliło Ci się coś - tutaj jest miejsce dla wszystkich - dla użytkowników i dla moderatorów

&#8230;Oczywiscie maja oni wykonywac ,swoja potrzebna prace , usówac posty obrazliwe, przenosic tematy jesli sa zle załozone, upominać jesli temat zchodzi na inny niz załozony tytuł&#8230;
Za co im płacisz oczywiście. Średnia pensyjka utrzymywania serwisu, jaka jest? Może powiesz mi? Bo mam wrażenie, że kierujesz się konsumpcyjną zasadą &#8216; ja płacę ja żądam&#8217; a to tutaj chyba nie ma miejsca.

&#8230; za to im chwała bo wykonuja ciezką prace ale z tego wszytkiego zrobiło sie tylko zamykanie tamatów bo sa niewygodne a tak najłatwiej&#8230;
Ktoś musi to oceniać - i dlatego moderator jest zawsze winny bo jednemu &#8216;niezależnemu&#8217; walczącemu o swoje zamknięto topic

AdikPL mam wrażenie, że podczas rejestracji palcem lewej ręki źle trafiłeś i zamiast 1 przed 6 jest 2 &#8211; może popraw to?!?

Wszystkim sfrustrowanym forumowiczom polecam spacer, melisanke, soczek owocowy, jakiś rower i rolki, albo poganianie za piłką.  Starszym proponuje coś innego - ale Oni nie maja takich problemów związanych z forum i pewnie wolny czas wykorzystują na kładzenie kafelków w garażu, bo wiedza, co ważne w życiu.  Podrowionka :)

Reaker

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #10 on: 23 August 2007, 12:37:47 »
:D
Quote
Quote from: ciocia | Ola
na kładzenie kafelków w garażu, bo wiedza, co ważne w życiu.


To zawsze było moim hobby, kładzenie kafelek to całe moje życie, kafelki są  jak bursztyny na dnie suchego morza...
... co było pierwsze tapeta czy kafelka?:D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S #1
Sorry za off-topa ale ten temat to taki mały off-top jest nawet w tym dziale ;p
P.S #2
Ahhhh te kafelki w odcieniu różowego cadliaca...

trawiator

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #11 on: 23 August 2007, 12:45:09 »
Quote
Dziki_Koziol :
Mistrz ostrej riposty hehehe. Mógłbyś podlinkować ten horoskop? Zmieniłem ustawienia swojej myszy i chciałbym sprawdzić co gwiazdy na to. Czy zmiana broni kółkiem jest dziś dla mnie korzystna?

Jak horoskopy to tylko z http://horoskop.wp.pl/ :D

AdikPL

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #12 on: 23 August 2007, 12:52:45 »
POMOGE WAM  PROSZE O USUNIECIE MOJEGO KONTA Z TEJ STRONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie bede sie uzerał z przerosnietymi  ambicjami adminisratorami

Goral

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #13 on: 23 August 2007, 12:54:21 »
Aby się nie użerać, wystarczy się nie użerać, nie trzeba usuwać konta.
A przy okazji, sprawdzaj w słowniku języka polskiego co oznaczją trudne słowa, bo czasem może nie to chciałeś powiedzieć co powiedziałeś?

AdikPL

  • Guest
ADMINI I inni
« Reply #14 on: 23 August 2007, 13:10:41 »
Nie bede sie z toba sprzeczał, pokazałes kto tu rzadzi i ze nawet jesli ktos ma racje to jej nie ma bo ty jestes adminem , PRZEPRASZAM  jesli kogos uraziłem , od dzis nie zobaczycie  mojego tu wpisu, ( wiemna kogo głosowales w wyborach , poznaje to po metodach działania)