Author Topic: Czy sie oplaca:P?  (Read 7790 times)

detoX

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« on: 22 August 2007, 16:15:34 »
Nie wiedzialem gdzie to dac wiec napisze tutaj :) Czy oplaca sie jeszcze grac w RO? Czy gra duzo polakow? I czy ta gra podobnie jak dod 1.3 umiera? Mam zamiar kupic w empiku red orchestra ale nie wiem czy sie oplaca prosze o odpowiedz. :)

AdikPL

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #1 on: 22 August 2007, 16:26:02 »
TAK

detoX

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #2 on: 22 August 2007, 16:59:15 »
Moglbys cos wiecej napisac?

AdikPL

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #3 on: 22 August 2007, 17:12:20 »
Gra jest naprawde fajna ,  cos typu COD2 ale owiele ciekawsza i bardziej do myslenia,  ciagle sie rozwija o nowe plansze i ciagle jest poprawiana , za takie pieniadze to nie masz sie co zastanawiac !!!

detoX

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #4 on: 22 August 2007, 18:14:30 »
a czy gra podobnie jak DoD 1.3 juz powoli "umiera" ? czy tez coraz wiecej graczy :)? u mnie gra kosztuje 24.90 + jakas koszulka za free :D jutro ide kupic

Desperat

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #5 on: 22 August 2007, 18:22:59 »
Quote
detoX :
a czy gra podobnie jak DoD 1.3 juz powoli "umiera" ? czy tez coraz wiecej graczy :)? u mnie gra kosztuje 24.90 + jakas koszulka za free :D jutro ide kupic


Nic nie umiera :)
Fakt ze no jak jest tak jest ale wierni i oddani :D :D :D :yes:yes:yes walcza  juz po kilka lat :) ( mam na mysli odkad powstalo ro czyli w 2004r ?? :D jakos tak )

po za tym jak Ci sie nie spodoba zawsze mozesz komus opchnac konto steam...


w sumie czy 25 zl to jest duzo hajsu ?? eeeeeeee nie :D  w sumie mozna pojsc na impreze ... wiec ide na impreze bo ro juz mam  od roku siakos :D

ciocia|Ola

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #6 on: 22 August 2007, 18:27:05 »
detoX scena mała bo mała jest - o ile wcześniej nie dostaniesz bana na serwery ASTER na miesiąc, albo dożywotnio. Więcej  na ten temat może opowiedzieć  Ci AdikPL on zbiera wszystkie info o banach, kto, za co, i na jak długo :D

a w grę możesz spokojnie zainwestować i polecam instalacje bez płyt, czyli tylko wklep CDKEY w steam  i czekaj :)

detoX

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #7 on: 22 August 2007, 18:51:48 »
thx :) gre jutro rano kupie :P  a polakow mozna duzo spotkac? i czmeu RO nie ma w esl?

Wawer

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #8 on: 22 August 2007, 19:07:56 »
RO nie ma w esl bo jest w CB i w specjalnie dla RO stworzonym Ladderze, gdzie właśnie zaczyna się nowy sezon: http://www.roladder.net Na razie wakacje, większość klanów odpoczywa , ale pewnie od września znów w ladderku będzie ze 30 -40 ekip w tym mam nadzieję co najmniej 4 polskie.

Desperat

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #9 on: 22 August 2007, 19:38:31 »
Jak sie uda zebrac ekipa to tez startujemy :D  ... Jak sie uda....  a co to kilka(dziesiat) porażek :D :D :D

Kark582

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #10 on: 23 September 2007, 12:46:22 »
Kupiłem RO kilka dni temu i muszę powiedzieć, że to jedne z najlepiej wydanych 30 zł w moim życiu. ;)
Serwerów jest więcej niż się spodziewałem (zwłaszcza polskich) i gracze jakby bardziej przyzwoici niż w innych tytułach (widocznie tematyka i realizm odstraszają pewną grupę ludzi ;) ).


A tak w ogóle to mój piewszy post na tym forum. Cześć wszystkim. :)

Czeresniak

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #11 on: 23 September 2007, 13:27:23 »
Cześć :)
Serwerów Polskich jest niewiele, ale z reguły są zapełnione. A gracze są przyzwoici bo nie toleruje się chamstwa, prostactwa i dzieci neostrady... tak więc jeżeli nie przyswoiłeś sobie zasad dobrej kultury odpuść sobie, naprawdę szkoda nerwów; jeżeli to ciebie nie dotyczy zapewniam, że zabawa będzie przednia w miłej atmosferze. PS. Nie zrażaj się że na początku będziesz cienki, z czasem obczaisz co i jak.

Yab_PL

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #12 on: 23 September 2007, 16:11:42 »
... a jak juz sie ktos kluci to tylko klanowicze miedzy soba:D

detoX

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #13 on: 28 September 2007, 19:33:31 »
Witam dawno nie gralem w RO czy dalej jest jak kiedys? z 250 servow na 20 ktos gra?

MajesticO

  • Guest
Czy sie oplaca:P?
« Reply #14 on: 29 September 2007, 10:55:19 »
Wejdz i sam zobacz ;;p