Author Topic: pomysł na serwer INEA  (Read 12471 times)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
pomysł na serwer INEA
« on: 17 August 2007, 00:23:59 »
(fajnie, nie skopiowalem tresci posta ktorego skasowalem, no ale dziergam od nowa i troche lepiej to wyszlo)

padl pomysl aby przerzucic customy z astera custom na inee.
zasada jest taka ze jesli maja byc customy to pliki powinny byc hostowane na serwrze www inei.
ja bym tak zrobil, ale nie mam dostepu bezposredniego go ftp wiec juz mamy wicia na drodze. A wiciu raczej na to nie pojdzie - jego zdaniem jak na standardzie nikogo nie ma to custom tego nie poprawi.

Chyba wszyscy sie zgodza ze jak aster jest pusty to nie graja, a jak jest pelny to ida w cholere na zagraniczne serwery - nie wiem czemu ;)

Pancer Waffens obiecywalo ze bedzie bytowac na inei ale byli i sie raczej zmyli na wlasny serwer - tera nawet nie wiem co tam u nich slychac, oporcz tego ze usunalem Matiego z adminow.

wiciu sie mnie juz 2 raz pyta czy nie zamknac serwera, jak od pazdiernika grywalnosc nie wzrosnie to nie widze sensu trzymac serwera online - kilka innych gier mozna tam jescze odpalic.


Edit: 666 post, czuje ze jak czytam niektore posty to diabel we mnie wlazi ale sie trzymam.

Skucha

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #1 on: 17 August 2007, 02:23:39 »
PW w hibernacji jack_swallow aka skucha polykacz codziennie spozywa duze ilosci wody ze slodem, wdmuchujac naprzemian dym tytoniowy do pluc, reszta wyleguje sie na sloneczku, bajeruje laseczki itd itp, vodka podobno wyslal mi poczta t34 z muzeum wojska polskiego z kolobrzegu ale jeszcze nie doszedl... a co do ineii to sam nie wiem nie widzialem tam od paru dobrych tygodni zywej duszy.....

Alex

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #2 on: 17 August 2007, 08:08:36 »
_KaszpiR_, zablokuj na jakiś czas możliwość votowania customów na "asterze 2". zmień też trochę MC w porównaniu do "astera 1". Myślę, że MC=4 zdałoby egzamin.

ps. Jest mała szansa by Inea przetrwała wedle takich zasad jak dotychczas... A pamiętam czasy gdy nie szło na nią się "wbić".

AdikPL

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #3 on: 17 August 2007, 11:32:34 »
Pomysł by na obu asterach leciały standardy a customy na Inei nie był zły , a jesli sie okaze ze  nie wypali to  to moze zamknac jeden  i przeznaczyc te pianiadze na  polepszenie  pozostałych ( lub jednego na 50 slotów )

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
pomysł na serwer INEA
« Reply #4 on: 17 August 2007, 14:44:16 »
inea i aster wiaze jedynie moja osoba, a tak to firmy nie maja chyba ze soba o czym gadac (nt sklecenia serwera 50 slot)

na 50 slot trzeba wydac olbrzymia kupe kasy, takiego prezentu firmy hostingowe raczej ni robia malo popularnym grom.

AdikPL

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #5 on: 17 August 2007, 15:36:50 »
Wiem ze swojego czasu ERA GSM  mocno sie angazowała w sponsoring serwerów

Skucha

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #6 on: 17 August 2007, 16:15:18 »
przydalby sie nam 50 slotowiec :)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
pomysł na serwer INEA
« Reply #7 on: 17 August 2007, 18:51:35 »

Wawer

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #8 on: 06 September 2007, 13:36:12 »
Nie dałoby rady zrobić z Inea serwera tylko dla piechociarzy?
Może to by zmieniło sytuację i pojawiliby się wreszcie gracze?

Guz

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #9 on: 06 September 2007, 14:53:03 »
Zgadzam sie z wawerem zostawic tylko najczesciej grane mapy tj te co byly grane w ramach WCG, basovka, odessa, kaukas

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
pomysł na serwer INEA
« Reply #10 on: 06 September 2007, 18:22:46 »
no co ty, to co na wcg bylo to bylo na 5on5....
starczy po prostu na serwie grac, ludzie sami dojda, pamietasz jak wleslismy po patchu na serwer, po 10 min zlezli sie z zagranicy

Guz

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #11 on: 06 September 2007, 18:30:19 »
Zgadzam sie z toba ze wystarczy wbic w kilak osob i zaraz pojawiaja sie ludzie co nie zmienia faktu ze chcial bym by byl server z tymi mapkami co podalem czyli: Lyes, Krasny, Stalin, Baksan, Danzig, Odessa, Basovka, Kavkaz

szczep

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #12 on: 03 December 2007, 13:24:47 »
czy istnieje możliwość stworzenia czegoś takiego jak rozgrzewka po wczytaniu mapy? wiaze sie to z tym ze mija jakieś 30-40 sek. mapy, zanim dołączę się do gry i przebrnę początkowe "haki" grafiki. jeśli tak ma połowa mojego teamu [czyt. sowietów] to traci się dużo na stracie. co sądzicie o takim rozwiązaniu i czy jest ono możliwe do zrealizowania.

Desperat

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #13 on: 03 December 2007, 14:22:09 »
Jak rozgrzewka ??  Jak by tak każdy na każdego czekał ....

Może jeszcze wrzucić team ready .. aby każdy z zawodników wpisał sobie na say-u  komende ready - wtedy przez jakiegos niekumatego serwer by ,,stanął'' hahaha 29 osób czeka na jakiegos ROPlayera ( na wpisanie komendy reeady) który właśnie poszedł się odlać  ...




zaraz ktoś napisze ,że desper znowu się czepia :D ale nie powiem kto :D :D

Wawer

  • Guest
pomysł na serwer INEA
« Reply #14 on: 03 December 2007, 14:27:03 »
Czepiasz się...:p

A na serio:

Quote
szczep :
czy istnieje możliwość stworzenia czegoś takiego jak rozgrzewka po wczytaniu mapy? wiaze sie to z tym ze mija jakieś 30-40 sek. mapy, zanim dołączę się do gry i przebrnę początkowe "haki" grafiki. jeśli tak ma połowa mojego teamu [czyt. sowietów] to traci się dużo na stracie. co sądzicie o takim rozwiązaniu i czy jest ono możliwe do zrealizowania.


Byc może po prostu masz słabego kompa ( mało pamięci Ram)  i wolno wchodzisz na serwer. Ja zwykle czekam na innych i czekać dłużej mi się nie chce. Może to Ci pomoże. Jest tam sposób na szybsze wczytywanie się map.