Author Topic: Ostrzeżenia  (Read 4262 times)

AdikPL

  • Guest
Ostrzeżenia
« on: 16 August 2007, 22:54:57 »
Warnings: 1  - mam takie cos , ojej  to nagroda czy co , a tak wogóle to jesli dostałem juz to moze ktos ładnie zredaguje meilika i powie mi za co , max dostała meila a ja nie :( czemu mnie pomijacie.


//zmieniłem nazwę tematu

max.pl

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #1 on: 16 August 2007, 22:55:33 »
Mati nie jest już  adminem- porostu poniósł kare za swoje czyny - i jak widać większość ma takie samo zdanie -  i nie jest to Offtopic:D Mogę mieć nawet 10 ostrzeżeń - ale i tak będę pisać prawdę   - chociaż dla niektórych niewygodną.

trawiator

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #2 on: 16 August 2007, 23:42:48 »
Quote
AdikPL :
Warnings: 1  - mam takie cos , ojej  to nagroda czy co , a tak wogóle to jesli dostałem juz to moze ktos ładnie zredaguje meilika i powie mi za co , max dostała meila a ja nie :( czemu mnie pomijacie.

Jak nie potrafisz przeczytać prywatnej wiadomości to już nie mój problem.

Quote
max.pl :
Mogę mieć nawet 10 ostrzeżeń - ale i tak będę pisać prawdę   - chociaż dla niektórych niewygodną.

Pod warunkiem że założysz sobie czwarte konto...
3 ostrzeżenia = ban.

max.pl

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #3 on: 16 August 2007, 23:49:37 »
Możesz na to liczyć - założę - mam neostradę - chyba wiesz co to oznacz - to nie offtopic odpowiadam administratorowi.

trawiator

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #4 on: 16 August 2007, 23:55:03 »
Jak nie offtopic? ;>

A zakładaj, ja nie bronie zakładać.

BTW. Te ostrzeżenia są za posty napisane przez Was w temacie o TeamPoland.

max.pl

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #5 on: 17 August 2007, 00:00:01 »
Tak - to była odpowiedz na

Mati "PS. Szkoda, że Trawa zamknął temat gdzie koleszka Bathin mnie oskarża, ROFL! (Byłem poza domem)"


 - tez daj mu ostrzezenie. ok Wpisał sie w TeamPoland - czyli nie na temat.  Jak będe upierdliwa to poszukam twoje offtopic - pobieżnie juz parę znalazłam. I najlepiej ukaraj jeszcze z 30 osoba za to - to będzie uczciwe. I tak juz na koniec - bawi mnie to. ...........Kolega Mati stracił stanowisko. Dziecinada. Zamykanie ciągle tematów, usuwanie wypowiedzi -  Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, to juz kiedyś przerabialiśmy.

PS. Mam nadzieje, ze nie zdejmiesz mi tego ostrzeżenia. Cała przyjemność po mojej stronie.

AdikPL

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #6 on: 17 August 2007, 00:02:35 »
Quote
trawiator :

Jak nie potrafisz przeczytać prywatnej wiadomości to już nie mój problem.




PO [ierwsze nie wyswietla sie ze masz wiadomosc , wiec jasnowidzem  to ja nie jestem , ale ok wchodze w pw jest cos nowego   i oto dostałem bana za post http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=11131#11131  , zeby ja własnie widział za jakiego posta

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ostrzeżenia
« Reply #7 on: 17 August 2007, 00:08:59 »
bana za post? ty cos mieszasz, bo na serwisie bana nie masz
chyba że zaliczyłeś bana na serwerach gry.

AdikPL

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #8 on: 17 August 2007, 00:12:41 »
no nie bana a ostzrezeni e,  :)

trawiator

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #9 on: 17 August 2007, 00:24:56 »
Quote
max.pl :
Tak - to była odpowiedz na

Mati "PS. Szkoda, że Trawa zamknął temat gdzie koleszka Bathin mnie oskarża, ROFL! (Byłem poza domem)" - tez daj mu ostrzezenie. ok Wpisał sie w TeamPoland - czyli nie na temat.  Jak będe upierdliwa to poszukam twoje offtopic - pobieżnie juz parę znalazłam. I najlepiej ukaraj jeszcze z 30 osoba za to - to będzie uczciwe. I tak juz na koniec - bawi mnie to. ...........Kolega Mati stracił stanowisko. Dziecinada

To był tylko post scriptum.
A śmiało szukaj. Skoro aż tak Ci się nudzi to poszukaj jeszcze literówek i błędów. Z miłą chęcią zobaczę gdzie zrobiłem błąd. Upierdliwości nie będę komentował bo wyjdzie na to że administrator serwisu komuś grozi.
Czy to uczciwe że dzieci w afryce nie mają co jeść a ty masz? Daruj sobie te teksty o uczciwości i sprawiedliwości.
Mati sam zrezygnował z obowiązków jakie pełnił.

Quote
AdikPL :
PO [ierwsze nie wyswietla sie ze masz wiadomosc , wiec jasnowidzem  to ja nie jestem , ale ok wchodze w pw jest cos nowego   i oto dostałem bana za post http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=11131#11131  , zeby ja własnie widział za jakiego posta

Coś Ci się wydaje. Na górze zamiast "Brak nowych wiadomości" pojawia się "Masz X nowych wiadomości".

Ten post został wykasowany, jego treść była następująca:
Quote
AdikPL :
NO własnie wszyscy sobie odpuscili tamten temat  bo jest dla adminów nie wygodny a moze  sie tam wypowiesz Mati !!!!
Jak cie nie było jak masz screna z naszego treningu i jeszcze napisałes kto to zrobił !!!
POWINNO SIE TAKICH ADMINÓW JAK TY NA ZBITY PYSK WYWALIC !!!!!

max.pl

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #10 on: 17 August 2007, 00:29:50 »
"Czy to uczciwe że dzieci w afryce nie mają co jeść a ty masz? Daruj sobie te teksty o uczciwości i sprawiedliwości"
- masz rację niektórym adminom te pojęcia są obce, a jak widać regulaminu muszą przestrzegać  tylko gracze  :D


" Mati sam zrezygnował z obowiązków jakie pełnił."

Czyli petycji nie muszę  pisać :D

 
PS.Swoja drogą  ciekawa interpretacja postscriptum.

Dziki_Koziol

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #11 on: 19 August 2007, 15:39:42 »
Quote
max.pl :
Możesz na to liczyć - założę - mam neostradę - chyba wiesz co to oznacz - to nie offtopic odpowiadam administratorowi.


Hahaha, no niezłe, panie nieuchwytny hakerze z neostradą. Wszystko zależy od administratora danego forum, bo mogę ci zagwarantować, że na pewnych forach nawet z neo czy tunelowaniem IP nie popiszesz długo.

AdikPL

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #12 on: 19 August 2007, 16:04:30 »
Quote
Dziki_Koziol :

Hahaha, no niezłe, panie nieuchwytny hakerze z neostradą. Wszystko zależy od administratora danego forum, bo mogę ci zagwarantować, że na pewnych forach nawet z neo czy tunelowaniem IP nie popiszesz długo.


To kobieta !!!!   a nie PAN

max.pl

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #13 on: 19 August 2007, 16:07:08 »
To ja Ci mogę zagwarantować, ze popisze długo.......a jak???? To zachowam dla siebie :D

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Ostrzeżenia
« Reply #14 on: 19 August 2007, 17:15:48 »
eh może przestańcie już napędzać tę machine pieniactwa, rozpaczy i niezadowolenia, wszyscy jakby opetani przez jakis spoleczny wirus

bleh