Author Topic: Serwer dla świeżaków  (Read 11911 times)

Biały Orzeł

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« on: 29 July 2007, 00:48:51 »
Taka myśl mnie nawiedziła...A gdyby stworzyć serwer dla nowych graczy?Tych wszystkich zamotańców:winkktórzy stykają się z RO po raz pierwszy.Zaprawieni w bojach wojownicy nie musieli by tam wchodzić a jakby zagościli to raczej w ramach wykładania jak krowie na rowie o co biega:)Mniej było by nerwów.Świeżaki mogli by się uczyć a tak denerwują Starych:p,ci zaczynają  jechankę,Młodzik się dołuje,stwierdza "RO jest do dupy" i przestaje grać.Co o tym myślicie?

Guz

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #1 on: 29 July 2007, 01:01:30 »
Same problemy:

1. gracze rozwijaja sie tylkograjac z lepszymi
2. juz widze masowe wejscia "pr0" graczy na fakeach by sie posmiac
3. zaden z takich graczy by tam nie wchodzil bo nie wiedizal ze taki server istnieje
4. czesc z takich graczy szybko uznala by sie za "pr0" i nawet nie zajzala na server

plonek

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #2 on: 29 July 2007, 06:54:20 »
prędzej chyba wypaliłby pomysł enclave z zaproszeniami na server

asn

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #3 on: 29 July 2007, 07:07:14 »
niech graja z botami...

[JC]Kryszek_PL

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #4 on: 29 July 2007, 07:30:47 »
Quote
asn :
niech graja z botami...



A Ty zaczynałeś z botami?? Boty to nie to co inteligentny gracz jednak, więc z botami to za duzo się nie nauczą.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwer dla świeżaków
« Reply #5 on: 29 July 2007, 08:16:09 »
<prowokacja>
no na asteerze niech graja nuby,a  an inei pro ;), jak widc na inei pustki, to znacz ze w polsce nie ma dobrych graczy?
</prowokacja>
:D

max.pl

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #6 on: 29 July 2007, 09:04:57 »
Guz ma 100% rację - tylko od lepszych mozna sie nauczyć grac w jakąkolwiek grę. A zamykanie nowych graczy na serwerze jest chybionym pomysłem, ponieważ od kogo mieli wtedy by się uczyć. A co do gry z botami - juz o tym kiedyś pisałam - zero przyjemności z gry, nuda jeszcze raz nuda  itd. A co do Starych graczy  jezeli ich tak denerwują młodzi adepci gry RO-  mam nadzieje ze taki pogląd mają tylko nieliczni weterani - niech sobie stworzą  zamknięty serwer i grają sami ze sobą lub z botami. I niech najlepiej  sobie przypomną jak sami stawiali pierwsze kroki  na serwerach.

asn

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #7 on: 29 July 2007, 10:02:36 »
Kryszek wyobraź sobie ze zaczynałem z botami na pirackiej wersji kiedy ty po drabinie wchodziłeś na dywan i nie wiedziałeś ze jest coś takiego jak RO... (luty-kwiecien 06).
Mowisz ze boty sa glupie i nic sie od nich nie nauczy? to ciekawe poniewaz RO.Boty po modyfikacjach i nawet te zwyczajne trafiaja bez celowania z drugiego konca mapy i wykonuja zadania wygrywajac rundy w odróżnieniu od niektorych graczy/klanów

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwer dla świeżaków
« Reply #8 on: 29 July 2007, 10:16:42 »
Quote
max.pl :
... niech sobie stworzą  zamknięty serwer i grają sami ze sobą lub z botami....

pro gamerzy w walce z botami, hahahah ;)

asn

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #9 on: 29 July 2007, 10:19:59 »
kaszpir sie smiejesz ale bota po modyfikacjach nie zastrzelisz :) bo juz nie bedziesz zyl :)

max.pl

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #10 on: 29 July 2007, 10:23:56 »
Quote
_KaszpiR_ :
pro gamerzy w walce z botami, hahahah ;)



Niektorym za bardzo pro by sie przydało, hahaha :). Ciekawe kogo mam na myśli ?:D

asn

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #11 on: 29 July 2007, 10:39:39 »
albo tym co mysla ze sa kozag i przegrywają wszystkie mecze (ew wpadnie jakis remis) i nie mowie o FF;] :)"""Ciekawe kogo mam na myśli ?"""

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwer dla świeżaków
« Reply #12 on: 29 July 2007, 10:40:09 »
Quote
asn :
kaszpir sie smiejesz ale bota po modyfikacjach nie zastrzelisz :) bo juz nie bedziesz zyl :)

wiem, bo sam bralem udzial w rozwoju ze 3 botow pod CS, i byly nawet takie co widzialy przez sciane i analizowaly grubosc scian i jak byla dopowiednio gruba to walily w glowe.
efekt fajny bo giniesz zanim gdzies dobiegniesz. ;)
dzieki temu odkryto pare miesc gdzie sie wali po scianach w grze.

max.pl

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #13 on: 29 July 2007, 11:29:21 »
Nie wiem kogo masz na myśli - niestety  jestem za mało domyślna :blush. Jeżeli możesz napisz o kogo Ci chodziło.

kryszek

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #14 on: 29 July 2007, 13:43:00 »
Quote
asn :
albo tym co mysla ze sa kozag i przegrywają wszystkie mecze (ew wpadnie jakis remis) i nie mowie o FF;] :)"""Ciekawe kogo mam na myśli ?"""



KOZAK* a pozatym to nie masz się czym chwalić, że grałeś na piracie. A zresztą czego mam się nauczyć po botach które z jednego końca mapy potrafią mnie zabić?? Nie rozumiem ludzi, tutaj wszyscy atakują Henia, że potrafi każdego zabić, nawet niektórych przez dym podobno, a sami grają z botami, które potrafią zabić bez celowania z drugiego końca mapy...
A co do przegrywania  meczy, mam nadzieje, że Enclava z 1cav'em pojadą was należycie =) I tutaj wszystko stawiam na Henia i jego lunete :D