Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Potrzebna pomoc techniczna!

Wersja Cenegi

<< < (2/9) > >>

looser:
hehehe i tym otymistycznym akcentem
--- Quote from: Goral ---"Jeśli ktoś tego nie chwyta, to przypominam, że gra jest oznaczona 16+"
--- End quote ---
kończymy ten temat :P.
pozdro all :D

Marcin9:
ja mam pytanie mam zainstalowanom Gre i jak mam tom nazwe znalesc UnrealGame.int  szukam jom tam gdzie mam zainstalowanom GRE i niemoge go znalesc kto wie dlaczego POMOZE ktos :P

Goral:
Otwóż sobie dysk na którym zainstalowałeś grę (pewnie C:). Wciśnij klawisz F3, pojawi Ci się okienko wyszukiwania. Wybierz że szukasz plików i folderów, podaj w okienku nazwę pliku UnrealGame.int i daj Wyszukaj.
Eksplorer powinien znaleźć 1 lub 2 takie pliki, jeśli 1 to jest właśnie ten, jeśli 2 to zainteresuj się tym co ma zawartość po polsku. A także tym, dlaczego znalazł 2 pliki zamiast jednego.

Cyber.Panki:
To ze mam Steama, ale nie mam zadnej zarejestrowanej na nim gry nie wplywa na RO i w dalszym ciagu podczas instalacji mam zmienic folder 'Red Orchestra' na 'Steam'? Nie bralem takze udzialu w trialu. Steama  zainstalowalem kiedys aby sciagnac demko HL2.
P.S. Gdy bede chcial zarejestrowac RO na Steamie to mam wybrac zakladke 'Games' i 'Activate a product on Steam...'?

Goral:
Już to przecież opisałem...
Ale po raz ostatni odpowiem TAK.
Tylko wcześniej zadbaj aby w jego katalogu steamapps znalazła się zawartość steamapps zainstalowana z CD Cenegi (ja u siebie przekopiowałem) aby nie zechciało Ci ściągać prawie gigabajtowy plik z sieci.

Na następne pytania odpowiem po okazaniu legitymacji szkolnej z datą urodzenia mniejszą niż 1990 lub równą :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version