Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Potrzebna pomoc techniczna!

Wersja Cenegi

<< < (9/9)

Winters:
mam takze drugie pytanie tera mi sie nasunelo......zanim sciagnal sie aktualizacje powinno sie normalnie wchodzic w gre??
bo jest takie cos....ze ....zainstalowalem ro potem steama mniej wiecej w folder ro....ale obojetnie jak bym nie nagral wyskakuje to samo....cos tam cos tam ze nieznaleziono steam.dll a wystarczylo dograc ten plik.....i weszlo.....czy to normalne czy sie zrobi.....po aktualizacji??

BIA Radzio:
Witam ja tam kiedys sobie jakos takos z pomoca kumpla zainstalowałem ale cały folder steam wgrałem na płytke ..i po jakis dzikich formatach z płytki wrzucam na dysk odpalam ikonke steam i tylko czekam na krotka aktualke ..po czym gram normalnie ..po restarcie produktu ..:yes

veritas:
Mam w tej chwili 2 konta steam. RO gralem i instalowalem na starym koncie. Przed chwila zainstalowalem RO na nowym koncie jednak przy kazdej probie wpisania hasla pisalo ze takie samo haslo istnieje juz na innym koncie i rejestracja jest niekompletna. Dlatego mam pytanie czy da sie tak zrobic aby RO dzialalo mi na nowym koncie ? Mam wersje pudelkowa Cenegi.

kazmirzk:
Nie mozesz przeniesc gry zarejestrowanej na jednym koncie na drugie. Bedziesz musial przelaczac sie na stare konto, gdy bedziesz chcial pograc w RO.

Apos:
1 gra = 1 konto. Nie możesz jednej kopii gry zarejestrować dwa razy.

Kup nowe RO jeżeli tak bardzo Ci zależy aby mieć na nowym koncie. RO pudełkowe kosztuje 5-10zł teraz.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version