Author Topic: Hidden &Dangerous 2  (Read 2681 times)

pawelvc

  • Guest
Hidden &Dangerous 2
« on: 07 July 2007, 10:00:17 »
wg mnie ta gra ma prawie zero wad gra jest dziełem czeskiego studia odpowiadzielnego  hit jakvietcong czy nawet mafia
gra zaczyna się w obozie szkoleniowym sas można zwiedzić alpy,afryke,norwegie i niemcy w grze jest kupa broni i pojazdów i szwabów do zabicia

Mati

  • Guest
Hidden &Dangerous 2
« Reply #1 on: 07 July 2007, 10:36:56 »
Ooo... Nie spodziewałem się, że ktoś tu napisze o tej grze.

Spędziłem przy niej 2 lata. Głównie grałem przez internet z kumplami. Jej różne tryby powodowały, że nigdy nie było przy niej nudno. W podstawowym HD2 nie ma Co-Opa, ale za to był Objectiv, gdzie też trzeba było grać z głową i co ważne przeciw żywym ludziom. Dopiero w dodatku Sabre Squadron wyszedl Co-Op, gdzie można kooperować z kumplem i grać przeciw botom, które na prawdę nie są łatwe do pokonania. Te skradanie się do wroga i zabijanie go po cichu aby nie wywołać alarmu. Coś pięknego! Lecz najwięcej czasu spędziłem przy trybie Okupacji, gdzie trzeba było walczyć o flagi. Przy pełnym serverze była niezła jatka. Nigdy nie zapomnę tych setki godzin, które przy niej spędziłem.

Gdy zaczynałem grać w tą grę to ona dopiero rozkwitała. Żadnych wyzwisk od cheaterów, żadnego używania bugów na mapach. Dopiero po roku wszystko zaczęło się komplikować. Wykryto bugi, nooby zaczęły je używać i tak jest do teraz. Niestety... Pełno klanów odeszło od HD2 zaczynając od =MAU=, którzy byli najlepsi w tą grę. Później Panico, B4U, AC, UFP i wiele innych klanów, które były zmęczone tym co się działo. Ludzie z IS w ogóle zapomnieli o tej grze i mało ich obchodziły setki maili oraz petycji o bugach w grze. Porozchodzili się na inne gry. UFP (mój klan) przeszedł na krótko na CoDa 2, później całkiem się rozpadł. Panico na DoD:S, B4U na Cod2, MAU również, a AC tak jak Panico na DoD:S.

I tak sobie teraz pogrywam w RO z Atairem, Ericiem oraz pogrywałem z Gollumem, który zaprzestał grać w Red Orchestre.


Przed moją przygodą z HD2 grałem jeszcze w dwie inne gry z tego samego studia. W Mafię, która to zaciekawiła mnie swoją fabułą (mało gier jak na tamte czasy było o mafiach) oraz w HD, który zaciekawił mnie i po, którym przeszedłem na HD2...

A w HD2 grywam teraz sporadzycznie...

pawelvc

  • Guest
Hidden &Dangerous 2
« Reply #2 on: 07 July 2007, 10:47:34 »
ta ja mam dwa h&d jeden to była premiera jedynki i z kolekcja klasyki i gości s tego całego oceniania wiekowego bym ubił 16+ to za dużo na tą gre 12+ był bo dobrze ale co ja nażekam przecież mam 17 lat mój pierwszy kontakt z h&d przeszło przez demo misja była taka musisz odminować most i zlikwidować wroga łatwo mówić nie dość że pełno piechoty to jeszcze czołgi

Yab_PL

  • Guest
Hidden &Dangerous 2
« Reply #3 on: 07 July 2007, 11:22:50 »
a mozna tak bardziej po polsku (moze mowi ci cos wraz 'interpunkcja')??

Bathin

  • Guest
Hidden &Dangerous 2
« Reply #4 on: 07 July 2007, 11:24:19 »
hehe, pawelvc przecież to stara gra i chyba każdy ją zna.
Też bardzo lubię H&D2 tylko wkurza mnie to że nie można osobno kupić dodatku, a wersja "kolekcja klasyki" nie interesuje mnie, bo nie dość że H&D 1 to lipa, to po co mi drugi egzemplarz H&D2. Szkoda, bo do tej pory nie grałem w "Sabre Squadron”.
A w sieci jeszcze ktoś gra w to ?
Pojawił się też tytuł "Mafia", ta gra to dla mnie klasyk. Polecam też "Kameleona" z tego studia.

pawelvc

  • Guest
Hidden &Dangerous 2
« Reply #5 on: 07 July 2007, 11:42:25 »
kamelona miałem ale nawet pierwszej misji nie przeszłem bo broni nie da się podnieść

Mati

  • Guest
Hidden &Dangerous 2
« Reply #6 on: 07 July 2007, 11:54:15 »
Grają jeszcze jacyś ludzie po sieci, ale poziomu wysokiego na publikach nie zaznasz. Pełno chołoty, któ gliczować umie.
Może jakiś klan się napatoczy czasem, ale to żadkość.