Author Topic: X-FT szuka graczy  (Read 8950 times)

AC| AdRain

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #30 on: 08 July 2007, 13:58:36 »
brawo cóż za twórczy post ale czegoż to mogliśmy się spodziewać po assasinie ;)

Highwayman

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #31 on: 08 July 2007, 14:38:27 »
Quote
AC| AdRain :
"Inna sprawa, że przeciwko nam grali naprawde mocni graczę (paru gości z enclave + henio+ makowa panienka) i mimo to, to właśny my potem dyktowaliśmy warunki. Przegraliśmy jedną rundę, a potem jedną wygraliśmy i jedną bardzo mocno cisnęliśmy."

HARDKOR;) nie wiem jak inne klany ale PW na publikach gra tylko dla zabawy... i nie staramy się nigdy za wszelką cenę wygrać z przeciwnikiem bo po drugiej stronie jest enclave... czy co tam wymieniłeś
Wiesz, my też gramy na FFa bardziej For fun, w przeciwnym razie nie ganiał bym z lamerką po okopach i nie było by w ogóle tego offtopu, a że gra się tak akurat ułożyła, że udało nam się pokonać mocniej obsadzoną przeciwną stronę to napisałem tylko dlatego, by pokazać, że można grać czasami mniej poważnie i nadal coś zdziałać.

Quote
Plazma
Wywaliliscie mnie i dobrze pozatym co to za klan co nic nie gra ?
Małe sprostowanie a jednocześnie prośba. Zajrzyj sobie na naszą stronę, odpal kalendarz i zobacz jak to nic nie gramy, a dopiero potem komentuj naszą aktywność.
Ja tam Plazma do ciebie nic nie mam, ale naprawde zachowujesz się nie w porządku do nas. Nie wyszło ci w JC - takie życie - znajdź, albo załóż inny klan i spróbuj nam udowodnić, że nie mieliśmy racji wywalając cię a nie wycieraj sobie gęby naszym klanem, na forum przy każdej okazji.

trawiator

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #32 on: 08 July 2007, 15:16:27 »
Koniec tego syfu.