Author Topic: X-FT szuka graczy  (Read 8952 times)

max.pl

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #15 on: 07 July 2007, 20:38:51 »
Nowi gracze, często w niemiły sposób są zmuszani do oddania snajperki tzw. starym wyjadaczom. Tylko niech ci ostatni pamiętają, ze kiedyś też zaczynali - i trochę wyrozumiałości z ich strony nie zaszkodzi. Jak ktoś ma sie nauczyć posługiwać tym typem broni jak nie ma do niej dostępu. A mówienie graj z bootami, ktore nie grzeszą inteligencją na polu walki jest bez sensu.


PS. Pozdrowienia dla Yeromino i Szakala - mojego klanowego brata z FFA. Do zobaczenia na TS - obiecuje będe częściej wchodzić na niego.

AC| AdRain

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #16 on: 07 July 2007, 20:49:40 »
KOCHAM SŁOWO SKILL W RO ;) brawo szpara..
jeszcze brakuje mi textu "ej jaki masz skil swoim kaemistą?"

powowdzenia panowie dobra zabawa to podstawa

ciocia|Ola

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #17 on: 07 July 2007, 21:55:49 »
max.pl a kto mówił, że nowi gracze mają grać z botami. Pozwól, że zacytuje to, co wyżej napisałam : … Grać tak - trenować tak, ale nie uczyć się posługiwania bronią od tego są boty… Tak! - Nauczyć się posługiwania bronią można z botami - dzięki swojej niskiej inteligencji masz szansę przyjmować różne pozycje strzeleckie zanim Cie ubiją, baa… nawet możesz zadawać rany pojedynczo w każdą nogę czy rękę przed ostatecznym wykończeniem (tutaj troszeczkę pofantazjowałam)
---> Aż dochodzi się do takiego kunsztu jak Heniu, że w wyskoku zapodaje takie śmiercionośne kulki, że nawet pomyśleć się czasem nie zdąży :)

PS. pozdrowienia dla mojego kota i psa

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
X-FT szuka graczy
« Reply #18 on: 07 July 2007, 23:01:57 »
Quote from: ciocia|Ola
[/b]
[...]dzięki swojej niskiej inteligencji masz szansę przyjmować różne pozycje strzeleckie zanim Cie ubiją[...]

oooo lol Ola nieźle :D
jak ktoś jest pełnoletni i ma trochę więcej inteligencji niż te standardowe 100 IQ to może się "wspomóc" napojami alkoholowymi :D SKILL :p zaraz "podskoczy" :D

PS. Pozdrawiam wszystkich co chcą mieć "biały krzyżyk" na środku ekranu :wink

ciocia|Ola

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #19 on: 07 July 2007, 23:11:58 »
Och :( , fakt BartBear - masz mnie! - sens zdania jest inny niż na to wygląda, <mądry zrozumie, głupi nie zauważy> - ale ja już nie poprawiam - POSMIEJCIE SIĘ :)

PS. pozdrawiam wszystkich opalających się

max.pl

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #20 on: 08 July 2007, 07:42:51 »
Granie z Bootami jest tak nudne jak oglądanie Mody na Sukces. A posługiwać sie bronią mozna nauczyć sie tylko w "realnym polu walki". Strzelać do bootów jak do kaczek co to za przyjemność i czego ma to nauczyć  - jak nie odwzorowuje prawdziwej gry ???? Boty latają w kółko i mozna je zabic na milion sposobów - i trafić je mozna bez problemu. Prawdziwy gracz, schowa sie tak ze tylko widac kawałeczek jego głowy, i trzeba  kombinować, żeby  go trafić  - to jest nauka a z bootami tylko cienka zabawa. Nie wymagajcie z od nowych graczy, ze bedą ćwiczyc z bootami, żeby pozniej dopiero grac  - bo to jest śmieszne. Przerost formy nad treścią.

PS. pozdrowienia dla wszystkich

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #21 on: 08 July 2007, 09:15:20 »
Coraz szybszy postep technologiczny pozwala prognozować, jakoby za jakieś 20 lat komputery osiągnęły poziom rozwoju umożliwiający symulowanie funkcjonowania ludzkiego mózgu, dlatego też może nasze dzieci będa więc miały już boty z prawdziwego zdarzenia a nie takie intelektualne kaleki skryptowe jak dziś posiadamy.

Popieram max.pl, sam cwiczylem na asterze i innych ogolnodostepnych serwerach, bo granie z botami to porażka, w quake 1 przez pare lat trenowalem z czolowka europy i w sumie to moglem im kawe podawac, ale gralem mlocki dostawajac niemilosierne, wygrywajac sporadycznie, pozniej jak zagralem z normalnymi ludzmi to dostawali takie baty ze plakali i od cziterow mnie zwali.

Konkludujac, nowi gracze, polecam granie na trudnych serwerach - szybciej dokonacie postepow i nie przejmujcie sie domoroslymi wyrostkami probujacymi zaskarbic sobie prawo do publicznych serwerow tylko dlatego ze graja dluzej i sa od was lepsi, jesli ich dobija granie z lamerami to jest juz nie wasz problem co ich psychoanalitykow:P, bo gracze pro takich lamerow powinni bez problemow w grze neutralizowac i zrozumiec ze tez kiedys bylo noobami i mogli komus przeszkadzac, a przegrywanie... taka natura gier, ze raz sie wygrywa innym razem gryzie piach. Ci co twierdza ze sa za dobzi na granie z lamami niech zamykaja sie na serwerach prywatnych niedostepnych publicznie lub trzaskaja po sieci lan.

ps. pozdrawiam Stefana Hawkinga

Highwayman

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #22 on: 08 July 2007, 10:08:48 »
Quote
ciocia|Ola :
O nie - nie :( Proszę nie uczcie się na Asterach. Trenujcie tak, ale nie uczcie, - bo jak widzę gracza z JC biegającego w pierwszej linii na &#8216;LYSYCHKROWACH&#8217; ze snajperka (auto-snajperka, czyli na moje oko zabawką ) w reku po okopach a MG wroga nie pozwala nam wyjść praktycznie z respa to mnie nosi :P
Czuje się wywołany do tablicy, więc przyznam się, że to ja sobie biegałem ze snajperką po okopach, ale bynajmniej nie dlatego, że nie wiem co powinien tu robić snajper, akurat mnie wtedy trochę nosilo (tak więc nie tylko ciebie Ou nosi) to sobie pobiegałem.
Inna sprawa, że przeciwko nam grali naprawde mocni graczę (paru gości z enclave + henio+ makowa panienka) i mimo to, to właśny my potem dyktowaliśmy warunki. Przegraliśmy jedną rundę, a potem jedną wygraliśmy i jedną bardzo mocno cisnęliśmy.
Nie będe już też wspominał kto na końcu miał najwięcej punktów, bo to akurat nie jest ważne. Ale moje przesłanie jest takie, że osąd w stylu, że JC to lamerzy, którzy sobie ćwiczą na serwerach jest trochę zbyt pochopny na podstawie gry na jednej mapiie i to jak wnioskuje z twojej wypowiedzi nie do końca .

Quote
Ciocia - JC juz takie jest... i co tu zrobic jak oni tam maja po 13 lat...

Widzę, że się Plazma nie możesz pogodzić z tym, że zostałeś wykopany z klanu za - nota bene - zachowanie w stylu 13 latka, czyli wyzywanie ludzi na voipie na publicznych serwerach.
Ale nie martw się, prędzej czy później minie.  

Sorry za offtop.

Plazma

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #23 on: 08 July 2007, 10:41:34 »
Tak nie moge wytrzymac bez was :D jestescie tacy dobzi ze chce u was byc !!! plz !! xD DBylem u was ot tak dla zabawy ale nie wyzywalem innych no chyba ze do niemca cos mowilem bo caly czas cos nawijal tylko was i sie z was smialem ze nie umiecie grac :D Wywaliliscie mnie i dobrze pozatym co to za klan co nic nie gra ? W sumie nie bylo tam z kim grac bo wszyscy low- ale nawet teraz sie boicie grac ;)

plonek

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #24 on: 08 July 2007, 11:06:59 »
a mi sie wydawalo ze X-Fighters szuka czlonkow do clanu, a tu potyczki miedzy graczami :D

YankeSmgn

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #25 on: 08 July 2007, 11:13:57 »
Quote
Highwayman :
Quote
(paru gości z enclave + henio+ makowa panienka)


Male sprostowanie, makowa jest z enclave, heniu moze bedzie :)
Ja osobiscie do JC nic nie mam, macie kilku b.dobrych graczy, wystarczy sie zgrac :)

Plazma, smieszny jestes :D

AC| AdRain

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #26 on: 08 July 2007, 11:46:10 »
"Inna sprawa, że przeciwko nam grali naprawde mocni graczę (paru gości z enclave + henio+ makowa panienka) i mimo to, to właśny my potem dyktowaliśmy warunki. Przegraliśmy jedną rundę, a potem jedną wygraliśmy i jedną bardzo mocno cisnęliśmy."

HARDKOR;) nie wiem jak inne klany ale PW na publikach gra tylko dla zabawy... i nie staramy się nigdy za wszelką cenę wygrać z przeciwnikiem bo po drugiej stronie jest enclave... czy co tam wymieniłeś

PLAZMA też wysoki poziom "boicie się grać" a z kim mają grać skoro dopiero szukają członków? chyba najpierw są treningi itd.... a nie od razu brac sie za inne klany.

Co do Twoich odzywek w stylu wszyscy LOW brakuje mi jeszcze słówka :NOOB, THIEF, LAME, i innych max 5 literowych słówek z Tibii

Wawer

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #27 on: 08 July 2007, 12:40:17 »
JC to w porządku chłopaki. Mają umiejętności i duży zapał do gry. Powodzenia!

Btw na publikach taktyki się nie przećwiczy. Za dużo ''przypadkowych" graczy, mających inne wyobrażenie o celach mapy itp.

Skucha

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #28 on: 08 July 2007, 13:45:57 »
plazma zalosny jestes.

asn

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #29 on: 08 July 2007, 13:57:20 »
Quote
YankeSmgn :
Quote
Highwayman :
Quote
(paru gości z enclave + henio+ makowa panienka)


Male sprostowanie, makowa jest z enclave, heniu moze bedzie :)
Ja osobiscie do JC nic nie mam, macie kilku b.dobrych graczy, wystarczy sie zgrac :)




LOL!!!!