Author Topic: X-FT szuka graczy  (Read 8951 times)

Pabllo

  • Guest
X-FT szuka graczy
« on: 02 July 2007, 14:18:14 »
Witam! Klan X-Fighters poszukuje graczy do dywizji RO
wymagania:
-znajomość map
-TS
-mikrofon
oferujemy:
-serwer TS
-dobra i miłą atmosfere
-mecze i sparingi

Kontakt:
GG - 1578343
Email - mlody0000@o2.pl

http://www.x-ft.ovh.org/

Pozdrawiam

szpara16

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #1 on: 02 July 2007, 19:57:34 »
Siema, szukaj na serwerach bo tam naprawde zobaczysz skill niektorych graczy, pozdro
Powodzenia

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
X-FT szuka graczy
« Reply #2 on: 02 July 2007, 20:24:29 »
Quote
szpara16 :
Siema, szukaj na serwerach bo tam naprawde zobaczysz skill niektorych graczy, pozdro
Powodzenia

Hehe a Ty już sklanowany że tak piszesz? Kilka tygodni temu sam posty zakładałeś że szukasz klanu - tutaj ktoś szuka klanowiczów więc...
8)

Wawer

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #3 on: 03 July 2007, 00:31:27 »
Szpara już gra w JC o ile dobrze kojarzę.
Fajnie, że wreszcie coś się rusza. Coraz więcej ekip i sporo nowych twarzy na serwerach.

Powodzenia Pabllo, radzę skorzystać z rady Szpary, na forum gracze juz rozparcelowani albo tacy zo graja dobrze ale niekoniecznie chca od razu grac w klanie.

szpara16

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #4 on: 03 July 2007, 09:42:20 »
Quote from: Hehe a Ty już sklanowany że tak piszesz? Kilka tygodni temu sam posty zakładałeś że szukasz klanu - tutaj ktoś szuka klanowiczów więc...


Taa ja gram w klanie Jarzebina Czerwona :D

pyra.pl

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #5 on: 04 July 2007, 15:20:16 »
Zagrałbym w jakimś klanie, z tym że nie gram codziennie

peaty

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #6 on: 04 July 2007, 17:18:39 »
ja obecnie szukam klanu spełniam wszystkie wymagania :P
tylko że w sobotę wyjeżdżam nad morze :P

AdikPL

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #7 on: 07 July 2007, 08:14:38 »
Witam młodziez z klanu X-Fighters , powodzenia  , ( yero , szkal, pabloo i jeszcze kto tam jest wbijac na Asteter na małych serwerach sie grac nie nauczycie )

ciocia|Ola

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #8 on: 07 July 2007, 10:29:25 »
O nie - nie :( Proszę nie uczcie się na Asterach. Trenujcie tak, ale nie uczcie, - bo jak widzę gracza z JC biegającego w pierwszej linii na ‘LYSYCHKROWACH’ ze snajperka (auto-snajperka, czyli na moje oko zabawką ) w reku po okopach a MG wroga nie pozwala nam wyjść praktycznie z respa to mnie nosi :P i przegrywamy przez brak wsparcia przez tak ważną klasę na tej mapie w pewnych momentach. Grajcie - ćwiczcie taktyki - czytajcie, jakie są zadania na mapie i wybierajcie odpowiednie klasy do swoich poczynań na froncie. Tacy niezrzeszeni gracze jak ja lubią czasem wygrać na publiku dzięki odpowiednim osobom na odpowiednich miejscach. Grać tak - trenować tak, ale nie uczyć się posługiwania bronią :) od tego są boty ;)
Hm, chociaż  może niech każdy ma swoje 5 minut ;)
Powodzenia w zabawie i dużo miłych chwil przy grze.

Plazma

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #9 on: 07 July 2007, 10:38:36 »
Ciocia - JC juz takie jest... i co tu zrobic jak oni tam maja po 13 lat...

Yab_PL

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #10 on: 07 July 2007, 11:17:43 »
nikogo nie bronie, ale samemu wskakiwalem z semi snajperka na lysych do okopow (ale to zazwyczaj byl juz 2 etap walki). Poza tym to nie jest zabawka, sproboj sobie zwykla snajpa odcinac respa, powodzenia...

ale racje tez macie, chlopaki strzelac moze umieja, ale miejscowki to 0

asn

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #11 on: 07 July 2007, 11:31:38 »
semi snipa jest do dupy... z bliskiej odelglosci gdzie ta szybkostrzelnosc ma ci pomoc nie masz szans z automatami a z duzej nie masz szans ze zwykla snipa...

Yab_PL

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #12 on: 07 July 2007, 11:49:11 »
jak sie nie umie celowac to nic nie pomoze :p No ale semi snajpa miazdzy na srednie dystanse. Na zdecydowanej wiekszosci meczy w jakich bralem udzial to wlasnie byly semi snipy uzywane. No ale kazdy ma swoja wole, ja wybieram snajpe automatyczna

Skucha

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #13 on: 07 July 2007, 14:18:47 »
co ty assasin gadasz gram semi snajpami caly czas i nie narzekam, nawet assfaltow kosze z bliskiej odleglosci ;] ogolnie to moja gra na tej pozycji jest dosc dziwna niby oslaniam a bardzo czesto szturmuje hyhy

Chrzaszcz

  • Guest
X-FT szuka graczy
« Reply #14 on: 07 July 2007, 15:43:36 »
nie mamy po 13 lat a poza tym to chyba temat o rekrutacji X-Fighters ?