Author Topic: Dział sportowy  (Read 3146 times)

AdikPL

  • Guest
Dział sportowy
« on: 02 July 2007, 12:18:04 »
Kto ogladał  i co sadzi o wystepachc i które z tych "meczów" uznajecie za najciekawsze

a)  Siatkarzy

b)  U20  POlska -Brazylia

c) F1 -wstep Kubicy

Desperat

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #1 on: 02 July 2007, 12:59:26 »
nie wiem :D ale jak by to połączyć razem w jedną dyscypline to bysmy mieli cyrk na kółkach  :D :D  


hrrhrhr  :P   a tak serio to wszyscy pokazali ze Polacy jednak ciotami nie są  jak sie uważa albo lekceważy :)


dooooooooooo boooooooooojuuuuuuuuu  dooooo boooooooooju !!!!!!!!!!!!!!!!!   :D :D :D


S!b!K

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #2 on: 02 July 2007, 19:19:48 »
b)

bo

Siatkarze byli pewniakami xD
Kubica od startu do mety nie oddał pozycji, i w F1 bardziej liczy sie sprzet niz kierowca

A nasi mlodzi, raczej moi rowiesnicy :P byli spisani na straty i nikt sie nie spodziewal ze w 1 meczu mistrzostw bedzie taka wielka niespodzianka ;) Co do samego meczu to po strzelonej bramce i grze w 10 musielismy sie bronic a niektore wypady naszych pod brazylijska bramke przysprawily kanarkom troche klopotow ^^ imho polacy wyjda z grupy xD  remis z USA i win z koreą ;)

Skucha

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #3 on: 02 July 2007, 19:23:31 »
tak btw krzysiek krol ktory dostal czerowna kartke to moj kolega :)

Wawer

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #4 on: 03 July 2007, 00:38:42 »
Młodziaki z U-20. Trudno się było spodziewać takiego wyniku ale jak zobaczyłem jak grają w pierwszych 25 minutach meczu to nawet po czerwonej kartce byłem dziwnie spokojny o wynik:D

AdikPL

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #5 on: 03 July 2007, 08:18:45 »
Fajnie grali  , ale  zawsze mnie denerwuje w Polskiej piłce to ze do pola karnego  jest idealnie a w polu karnym jak by zapomnieli jak sie gra, chwała chłopaka ze w 10 wygrali nawet gdzyby w 11 grali to tez było by cos , ale  nasza słąba strona jest wykonczenie akcji.

Bathin

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #6 on: 04 July 2007, 07:02:41 »
I tak to jest z dziecięcą piłką nożną, jednego dnia wygrywają z mistrzami świata, a dwa dni później dostają lanie 1:6 !!!

S!b!K

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #7 on: 04 July 2007, 08:37:55 »
Dla tych mniej wtajemniczonych xD
Polska jakims dobrym zespolem nie jest, swiadcza o tym wyniki w eliminacjach :) Przelomem sie dostali za sprawa Belgi z ktora wygrali 4:1, Brazylia to byl fuks bo byl oddany tylko 1 strzal i akurat celny, ja bylem pewny ze przegramy zx USA ale nie az takim wynikiem ^^ Yankesy biegaly jak szkopy na basovce :P:P Byli cholernie lepsi bylop widac, a taki Szetela mogl/moze grac u nas =/

Wawer

  • Guest
Dział sportowy
« Reply #8 on: 04 July 2007, 08:50:58 »
Tak jest niestety piłka młodzieżowa. Szkoda wyniku ale gra nie wskazywała że mogłoby być inaczej:con