Author Topic: Czy odnosisz wrazenie, ze...  (Read 11252 times)

AC| AdRain

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #15 on: 28 June 2007, 17:01:49 »
ehh nie chcę mi się czytać tego tematu rzeka bo wkrótce nim będzie ;)

ale kiedyś w RO na początku był taki super-pro klan :D - TOTENKOPF
pozdro dla chłopców którzy czuli się dumni będąc Polakami i mając taki tag przy nicku

Sherman

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #16 on: 28 June 2007, 17:04:59 »
Ej, Adrian, jeszcze niedawno ich widziałem na serwerach :D

max.pl

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #17 on: 28 June 2007, 18:14:17 »
Prześledź historie Waffen-SS, to zrozumiesz istote tych jednostek - http://www.powstanie-warszawskie-1944.ac.pl/waffen_ss.htm,  Majewski, Ryszard;  Waffen SS. Mity i rzeczywistość,  Crankshaw E.; Gestapo narzędzie tyranii,  Manvell R., Fraenkel H.; Himmler

" [...]należy odróżnić Waffen-SS od SS "  

"[...] że raczej zajmowała się innymi rzeczami i należy odróżniać te organizacje od siebie" .

Z tymi zdaniami sie nie zgadzam. Napisz co odroznia Waffen - SS od SS.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #18 on: 28 June 2007, 18:17:54 »
szczerze powiedzawszy to ruskie tez nie sa swietym narodem i po nas pojechali jak niemieckie wojska.

pamietajmy o tym, ze ludzie czesto wykonywali rozkazy w chwilach nadzwyczajnego stresu - w takich warunkach czesto nie ma czasu na licytacje.

mozna tak dalej wyliczac, ze chinczycy maja obozy zaglady do dzisiaj bardzo (niestety) skutecznie testujace bronie np chemiczne
amerykanie bomby atomowe testowali na swoich zolnierzach na pustyniach, a irak i sarajewo to dopiero byly bardzo dla nich wygodne poligony
brytole rzneli kazdego na swoich koloniach za dawnych czasow....

nikt nie jest czysty.

aktualnie do gry podchodze jak do GRY, oczywiscie nie zapominajmy ze jednak jest bazowana na realnych wydarzeniach, jendak staram sie nie przenosic uprzedzen na swere jej oddzialywania.

oczywiscie nie toleruje faszyzmu, nazizmu, rasizmu, nacjonalizmu i tym podobnych
aczkolwiek mam swoje uprzedzenia (ktoz ich nie ma) - jednak staram sie z nimi walczyc.

 
prawde powiedzawszy to doom i quake sa najbardziej pokojowymi grami, mimo ze zostaly okrzykniete swego czasu grami zla.
w doomie wlaczymy z demonami z piekiel, w quake najpierw z magicznym monstrum ktore sprowadilo zombie i potwory, a w najnowszych czesciach z bardziej futurystyczym wrogiem jakim sa kosmici.

tak wiec mamy trzy schematy gry, jak to czesto bywa
- walka z mocami nadprzyrodzonymi
- ze wspolczesnym wrogiem jakim jest czlowiek - druga wojna ale modern warfare w modzie
- z kosmitami.

jak zwal, tak zwal - zawsze jest to walka, komputery sprawily ze mundurki W GRACH mozna podmienic na dowolne.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #19 on: 29 June 2007, 03:02:56 »
sherman... bzdety tu jakies prawisz o emocjach, jakbys nie dostrzegal ze to CIebie chyba najbardziej dotknelo com napisal, nie spodobala Ci sie metaforka, ze nazistom i gloszacym podobne tematy nalezaloby sie polknac wlasne jezyki i wysrac je nastepnie za gloszenie takich a nie innych pogladow (chocby o byciu nadludzmi i gardzeniu innymi, 'nizszymi rasami') - masz prawo, ale nie masz prawa mnie osadzac, czepiac sie mozesz i robisz to, ale po cholere rzucasz osady

pogarda nalezy sie tez i ludziom, ktorzy napedzaja wszelkie machiny wojenne i pytanie czy gdybym i to potepil w jakis literacko namaszczony sposob, czy rowniez probowalbys ze mnie zrobic jakis posrany negatyw zamiast po prostu przyznac racje... sie wzburzyles o moj tekst, a czasem trzeba jasno, dosadnie i wyraznie cos napisac, zeby przekazac pewien ladunek emocji i to nawet nie skrajnych , jak uwazasz, bo takie byly wylacznie w Twojej ocenie, nie wszystkie dzieci dorastaja rownoczesnie, ale emocje posiada wiekszosc ludzi, nie tylko ci walnieci ideologicznie i swiadczy o tym chocby i Twoja wypowiedz bo sie wzburzyles - nawet nie probujac osadzac czego naprawde bronisz w tej dyskusji

zapewniam Cie - wszelka ideologie do moich wypowiedzi dorabiasz sobie sam, bo ja tylko tepie powszechnie uznane zlo, nic poza tym na celu nie majac, sam se zmontowales ostra jazde na podstawie mojego posta, bibliijnych zajazdow sie czepiasz, moze jakbym uzyl watkow z bolka i lolka bylbys w bardziej komfortowej sytuacji

moze nie jestem milosiernym katolikiem mimo iz biblie czytalem, jako lekture, ale dla Ciebie szybki wywod o sraniu i plataniu jezykow dla nazistow jest tak bardzo przesycony agresja, skrajnymi emocjami i nasiakniety ideologia ze Cie to zgwałciło psychicznie i nalezy mnie ganic, to juz Twoj problemik, poskarz sie mamie, ja nie mam zamiaru sie nad tym dluzej rozwodzic, bo Ciebie naprawde jakby zabolalo, ze nazistom zle zyczylem, a ja po prostu dalem wyraz swemu oburzeniu poprzez taki a nie inny zlepek slow, bo lubie tak pisac, widze jednak ze bardzo Cie ten post skrzywdzil i bronisz zbrodniczych historii zaciekle mnie szufladkujac

pewnie o aliantach tez mozna pogadac co maja za skora, podwaliny pod NASA i amerykanski projekt podboju kosmosu, technologie rakietowe i systemy stealth też dali nazistowscy naukowcy zdrenowani po wojnie do stanow ale o tym sie wcale nie mowi

widze nie odrozniasz czlowieka swobodnie piszacego i myslacego od jakiegos ideologicznego swira? czarny humor czlowieku jarzysz? wiesz co to ironia, groteska czy sarkazm? czy wolisz po prostu wszystko co w oczy wpadnie pod ideologie podpinac i zaciekle tlumaczyc sily SS, najlepepiej jakbys tu na forum udowodnil ze to charytatywna akcja byla i pochwala sie im wszystkim nalezala zamiast wierszyków o wysrywaniu wlasnych jezykow

J@hoo

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #20 on: 29 June 2007, 10:35:33 »
Fajna dyskusja podoba mi się :)
Moje podkrślam moje zdaniemoże być bardzo dla niektórych bulwersujące, otóż:
Gry wojenne z udziałem w szczególności dwóch państw które przyczyniły się do ropoczecia tej wojny jest samo w sobie złe. Nie mniej jednak, gdyby nie te fakty historyczne, to dzisiaj gralibyśmy w gry wojny Napoleońskiej lub innych rycerskich wyczynów. Ruscy święci nie są tak jak i niemcy.
Osobiście lubię grać niemieckimi wojskami, ponadto uważam, iż umundurowanie wojsk niemieckich III rzeszy było i nadal dla mnie jest piękne. Niektóre wypowiedzi wodza (Adolfa) też mi się podobają, ale czy to znaczy że wspieram ideologię nazistowską? - wydaje mi się że nie. Zbrodnie wojenne to temat odrębny i wydaje mi się że nie czas i miejsce do poruszania tego tematu na forum - tym forum. Ruscy tez mordowali np. KATYŃ się kłania. Czy to oznacza że grający ruskimi to też sa ludzie o zwichrowanej psychice?, hm wydaje mi się że nie. P.S. wujek (nie bierz tego do serca) gdyby prawo zezwalało na noszenie munduru z okresu III rzeszy, byłbym pierwszym który by taki mundur założył na bal przebierańców, a o facjatę bym się nie bał. Niestety nie wszyscy NIEMCY byli zbrodniarzami np. wcielono mojego wujka do armii niemieckiej wbrew jego woli, niestey zginął pod Stalingradem w randze oficera, i to właśnie nie oznacza że był zbrodniarzem, miał wybór żyć albo zabijać żeby przeżyć. Z jego listów, jak również opowieśbi mojej babcie jego siostry wynika, że był człowiekiem, i to człowiekiem dobrym. Natomiast z tej przeczytanej dyskusji wynika, że wszyscy sa ładowani do jednego worka !!!.
Na koniec mam pytanie, otóż:
Skoro uważacie, ża ów wojna była zła, ginęli ludzie (masowo słowianie i żydzi) to do jasnej cholery DLACZEGO GRACIE W TE GRY????????? dlaczego utożsamiacie się z żołnierzem ktrórego wybraliście do walki? dlaczego gracie zbrodniarzami wojennymi?, czy samo w sobie to nie jest chore?, dlaczego klany wybierają nazy jednostek histrycznych? czy to nie jest wspieranie nazistowskich poglądów?
Do zobaczyska na polu walki

YankeSmgn

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #21 on: 29 June 2007, 10:52:09 »
Quote
J@hoo :
Skoro uważacie, ża ów wojna była zła, ginęli ludzie (masowo słowianie i żydzi) to do jasnej cholery DLACZEGO GRACIE W TE GRY????????? dlaczego utożsamiacie się z żołnierzem ktrórego wybraliście do walki? dlaczego gracie zbrodniarzami wojennymi?, czy samo w sobie to nie jest chore?, dlaczego klany wybierają nazy jednostek histrycznych? czy to nie jest wspieranie nazistowskich poglądów?
Do zobaczyska na polu walki


Bo to jest tylko gra ? A nie prawdziwa rzeczywistosc.
Ja to tak odbieram. Gram bo lubie, a kim to mi kolo nosa lata.

J@hoo

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #22 on: 29 June 2007, 11:03:26 »
Quote
YankeSmgn :

Bo to jest tylko gra ? A nie prawdziwa rzeczywistosc.
Ja to tak odbieram. Gram bo lubie, a kim to mi kolo nosa lata.


No własnie YankeS wszystko wyjaśnił :) BO TO JEST GRA  i po to są gry aby w nie grać :)
P.S.
max.pl bardzo chętnie przeczytałbym twoją pracę magisterską jeślibyś mógł ją oczywiście mi przesłać czy drogą elektroniczną czy też pocztą na mój koszt. Oczywiście nio opublikuję żadnego słowa czy też wyrazu z twojej pracy, poprostu iteresuje mnie ten temat i chciałby się wgłębić w niego dla własnego "ego". adres e-mail jest w moim profilu, a nr gg widoczy.thx.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #23 on: 29 June 2007, 11:23:44 »
J@hoo zgodze sie z Toba w wielu kwestiach  heh no i pecha masz, ze prawo chyba nie zezwala na noszenie takich mundurkow:P moze jakbys wykrzykiwal na serwerach jude raus to bylby to argument za dolaczeniem Twej osoby do podmiotu tego watku i wrzucenie do wspomnianego worka, na szczescie jednak tak nie jest:P

wcale nie niestety co stety ze nie wszyscy niemcy to zlo wcielone, nosz nie badzmy az tak generalizujacymi dyskutantami, po prostu trzeba czasem pewne pojecia uogolnic i ufac, ze odbiorca sobie przefiltruje nalezycie nadana tresc, bo jesli sie roztkliwiwac na starcie nad szczegolami to ksiazki by pisac a nie wzglednie krotkie posty na forum:)

maly offtop: moj dziadek (zyje do dzisiaj) zostal w austrii przykleszczony, podal sie za niemca i uniknal obozu pracy (nie mylic z obozem zaglady;) ) bo zna perfekt niemiecki, jeszcze dali mu piekne ciuszki na podroz do domu i w ten sposob wydostal sie z austrii na niemieckich papierach, zrobil niemcow w bambuko i chwala mu za to, przyjechal do polski i wrocil do domu, o malo go wies nie zlinczowala bo mial na sobie niemieckie ciuchy:P nie kazdy niemiec zly jest, na to wszystko akurat mam okazje sie wypowiadac o hitlerowcach bo akurat takie losy wojny ze chcac nie chcac nawet bedac dzieckiem mialem okazje poznac pewne starsze malzenstwo niemieckie, gdzie zona wychowywana byla w hitler jugend... i byla to najwredniejsza baba jaka w zyciu znalem, do tego wszystkiego ukradla nam z domu kilka historycznej wartosci zdjec jak np zdjecie babci przed parkiem Wilsona w poznaniu, gdzie widniala tabliczka 'polakom i psom wstep wzbroniony', do tego zachowywali sie naprawde jak rasa panow i w ogolnosci nienajlepsze po nich wrazenie zostalo, mimo iz nie nosili broni:P po prostu nie lubie hitlerowcow i to nie jakas ideologia co po prostu zyciowe doswiadczenie:)

podkreslam temat watku: nacjonalistyczne i rasistowskie zachowania na serwerach:) ja potepiam i podtrzymuje swoje wywody;)

MK pewnie niezle sie zdziwi jak zajzy co tu sie rozpetalo po jego poscie:P

J@hoo

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #24 on: 29 June 2007, 12:13:54 »
Hm... najgorsze jest to że całkowicie odbiegłem od tematu postu MK :). No to teraz spróbuję wypowiedzieć się na przedmiotowy post. FOR YOU MK :
Drogi graczu MK hehehe .... fajnie to brzmi, jestem jednym z wielu graczy, który niestety na swoja i mojej rodziny niekorzyść przedkładm wolny czas na zabawę przed komputerem. W zasadzie mogę szczerze powiedziec, że większość swojego wolnego czasu spędzam wśród graczy z całego świata, nie tylko grając w RO, ale również w AA, MoHa, CoDa na ogólnodostępnych serwerkach. Posiadam równiez duży bagaż doświadczeń jako gracz klanowy, w związku z powyższym miałem styczność, powiedziałbym przyjemność gry z graczami z poza granicy naszego kraju. Grając w rózne gry na lanie znalazłem się niejednokrotnie z faktem nietolerancji zarówno rasowej, jak równiez zachowań rasistowskich itp. Niestety ideologia którą stworzył A.Hitler do dzisiejszych czasów trwa. Wilokrotnie zostałem wyrzucony z serwera wyłącznie za nick. Nick z końcówką PL. Dlatego w RO mam  ksywkę J@hoo. Na początku miałem J@hoo_PL niestety i w RO często przytrafiał mi się KICK w szczgólności na serwerach NIEMIECKICH, a nawet rosyjskich za tą końcówkę. Po zdjęciu końcówki z nicka problem znikł. Hasło "jude" "fuc...ing jude" itp. występuje bardzo często. Myślę, że większość graczy wypisujących to hasełko lub inne obelgi, nie mają "docelowo" chęci obrażenia lepszego od siebie przeciwnika ( bo pragnę zauważyć, że owe hasła zostają wypisywane przez graczy, którzy zginęli lub często giną z "rąk" tegoż samego przeciwnika), jest to działanie wyłacznie pod wpływem emocji, wytworzonej adrenaliny. W rzeczywistośći myśle, że rzucający takimi hasełkami to zwykły przyzwoity obywatel.  Zatem wniosek jest jeden gracze zagraniczni, jak równiez i My Polacy maja sklonnosc do rasistowskich , nacjonalistycznych zachowan podczas gry, podkreślam podczas gry, gdyz jest to uwarunkowane zaangażowaniem w rywalizację tym samym wytwarzeniem u nich na tyle adrenaliny, że szala przechyla się ku skłonnościon dalekoidącym od racjonalistycznych myśłi. Gry o tematyce II wojny światowej zawsze będa wywoływały w śród graczy zachowania o skłonnościach rasistowskich itp. Proste pytanie: Czy nie zdarzyło Ci się w trakcie gry powiedzieć słów choćby do monitora np. "cholerny rus", "przeklęty szkop" itp.? bo mi się zdarzyło. Grając w kalnie wielokrotnie usłyszałem przez TS-a hasła od klanowiczów ( w szczególności grając w Americas Army) "jebany irakijski żyd", lub żydowskie boty, lub " patrz giną boty jak pod murem w oświęcimiu". W MoHa także grałem w klanie, tam natknąłem się na stworzony klan (wydaje mi się samych nazistów), którzy w trakcie gry więcej pisali wyzywając graczy niż grali, zatem net daje ogromne pole do popisu zarówno rasistom, nazistom, nacjonalistom, jak równiez zwykłym ludzikom :) którym udziela się klimat gry i w niekontrolowany sposób wypisuja lub tez mowia rzeczy, za które by napewno przeprosili.
Powiem szczerze że odłożyłem grę AA na bok, pomimo dużych sukcesów i osiągnięć na arenie tej gry, gdyz psychicznie niewytrzymywałem i strasznie sie unosiłem, wyzywałem innych graczy oraz zatracałem świat rzeczywisty od świata wirtualnego. Obecnie gram ale nauczyłem się odróżniać rzeczywistość od świata wirtualnego, tym samym staram się panować nad emocjami i w chwili obecnej moja zonka nie wysługuchje obelg typu, cholerny żyd, rus, szkop, zydowski kmiotek, podludź itp. co nie zmienia faktu, że w śród graczy jest wiele nazistów i osób o podobnych skłonnościach. Czasami, wyłączając komputer po ciężkim boju wydaje mi się że moje zachowanie w ogóle nie odbiegało od pogladów nazistowskich, czy rasistowskich. Nie chę mówić ile razy pomyślałem "cholerny murzynie dorwę cię" - przecież to typowy przykład rasistowskiego zachowania !.
Prosze mnie źle nie zrozumieć moje poglądy są dalekoidące od opisywanego problemu. Poprostu emocje, adrenalina, chęć rywalizacji wzbudza niejednokrotnie we mnie zachowania jak w temacie postu MK, natomiast nie skłania mnie do zmiany poglądu na te tematy. JESTEM ANTY rasista czy też nazista, hehehe ale lubię jednak ten okers i ich mundurki, lubie kolekcjonowac odznaczenia III rzeszy.
Pozdrowionka

Yab_PL

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #25 on: 29 June 2007, 12:44:25 »
ja tylko mialem beke jak na jakims serwie koles z nickiem FUCK_IVANS byl ostatni na liscie i co chwile z mojego snajpersiego SVT dostawal

Sherman

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #26 on: 29 June 2007, 12:56:57 »
Quote
wujek|T3N54MC024W523 :
sherman... bzdety tu jakies prawisz o emocjach, jakbys nie dostrzegal ze to CIebie chyba najbardziej dotknelo com napisal, nie spodobala Ci sie metaforka, ze nazistom i gloszacym podobne tematy nalezaloby sie polknac wlasne jezyki i wysrac je nastepnie za gloszenie takich a nie innych pogladow (chocby o byciu nadludzmi i gardzeniu innymi, 'nizszymi rasami') - masz prawo, ale nie masz prawa mnie osadzac, czepiac sie mozesz i robisz to, ale po cholere rzucasz osady
Niestety mylisz się- mam prawo cię osądzać oraz twoja poprzednia wypowiedź nie dotknęła mnie osobiście. Czyżbyś sugerował, że jestem nazistą albo sympatyzuję z nazistami? Nie za bardzo mi się to podoba.

Quote from: wujek
nie wszystkie dzieci dorastaja rownoczesnie, ale emocje posiada wiekszosc ludzi, nie tylko ci walnieci ideologicznie i swiadczy o tym chocby i Twoja wypowiedz bo sie wzburzyles - nawet nie probujac osadzac czego naprawde bronisz w tej dyskusji
"Nawet nie próbując osądzać czego naprawdę bronisz w tej dyskusji"??? Możesz napisać o co ci chodziło, bo to zdanie jak na razie nie ma sensu :D

Quote from: wujek
zapewniam Cie - wszelka ideologie do moich wypowiedzi dorabiasz sobie sam, bo ja tylko tepie powszechnie uznane zlo, nic poza tym na celu nie majac, sam se zmontowales ostra jazde na podstawie mojego posta, bibliijnych zajazdow sie czepiasz, moze jakbym uzyl watkow z bolka i lolka bylbys w bardziej komfortowej sytuacji
Błahahaha, sam zmontowałem, lol, przecież ja ciebie zacytowałem :D

Quote from: wujek
ale dla Ciebie szybki wywod o sraniu i plataniu jezykow dla nazistow jest tak bardzo przesycony agresja, skrajnymi emocjami i nasiakniety ideologia ze Cie to zgwałciło psychicznie i nalezy mnie ganic, to juz Twoj problemik, poskarz sie mamie, ja nie mam zamiaru sie nad tym dluzej rozwodzic, bo Ciebie naprawde jakby zabolalo, ze nazistom zle zyczylem, a ja po prostu dalem wyraz swemu oburzeniu poprzez taki a nie inny zlepek slow, bo lubie tak pisac, widze jednak ze bardzo Cie ten post skrzywdzil i bronisz zbrodniczych historii zaciekle mnie szufladkujac
Teraz wprost napisałeś, że bronię nazistów... no niestety, jesteś głupszy niż myślałem. Bronię nazistów szufladkując ciebie... no ciekawe jak mi się to udało (rofl), czy ktoś jeszcze ma takie odczucie że bronię nazistów pisząc, że wujek ma skrajne poglądy?

zal.pl

Quote from: wujek
pewnie o aliantach tez mozna pogadac co maja za skora, podwaliny pod NASA i amerykanski projekt podboju kosmosu, technologie rakietowe i systemy stealth też dali nazistowscy naukowcy zdrenowani po wojnie do stanow ale o tym sie wcale nie mowi
haha, wcale, nie, lol, wujek, zatrudnienie niemieckich naukowców w USA to powszechnie znany fakt i nikt dziś tego nie ukrywa :D I mam pytanie, dlaczego nazywasz ich "nazistowskimi naukowcami"?? Czy wszyscy oni są/byli nazistami? Po raz kolejny oskarżasz o to innych nie mając pojęcia o kim piszesz, to jest irytujące i świadczy o tym, że nie można brać poważnie twoich wypowiedzi.

Quote from: wujek
widze nie odrozniasz czlowieka swobodnie piszacego i myslacego od jakiegos ideologicznego swira?
A czy ideologiczny świr nie może swobodnie pisać i myśleć?? Różnica jest w tym, że świr posługuje się skrajnościami, bo rozumiem że w twoich wypowiedziach słowo "świr" można zastąpić "fanatykiem"?

Quote from: wujek
czarny humor czlowieku jarzysz? wiesz co to ironia, groteska czy sarkazm?
Wiem

Quote from: wujek
czy wolisz po prostu wszystko co w oczy wpadnie pod ideologie podpinac
A czym jest ideologia? Pewnym tokiem rozumowania, "całokształtem idei i poglądów" (cytat z Kopalińskiego). A więc mogę podpinać twoje wypowiedzi pod ideologie.

Quote from: wujek
i zaciekle tlumaczyc sily SS, najlepepiej jakbys tu na forum udowodnil ze to charytatywna akcja byla i pochwala sie im wszystkim nalezala zamiast wierszyków o wysrywaniu wlasnych jezykow
I znowu wmawiasz innym, że bronię nazistów... to jest żałosne, serio. Może to jakoś udowodnisz, a nie powtarzasz to w kółko?

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #27 on: 29 June 2007, 13:10:53 »
o jezu szerman nudzi mnie juz to, znowu insynuujesz ze cos zasugerowalem, moze za duzo sobie dopowiadasz, do jasnej cholery cytowales mnie ale to ze ideologia jakas sie kieruje dorobiles sobie sam na podstawie przeslanek o uzywaniu skrajnosci, tak juz jest ze ciety jezyk moze byc zle odebrany i wlasnie to uczyniles powolujac sie na moje skrajne poglady, ktore rzekomo wyznaje, ale powiedz szczerze, gdzie ta moja skrajnosc ideologiczna, ze potepiam nazi pigs?

w zdaniu o dorastajacych dzieciach chodzilo o to ze kazdy ma emocje, nawet ty(bo najwidoczniej nadal jestes poruszony) i ja(bo uzylem cietych slow)  i nawet y@hoo o tym ladnie napisael, ale tamto zdanie widac bylo za dlugie bys mogl je zrozumiec i odnalezc sens.  uzylem cietego sformulowania a tys sie UWZIĄŁ na wierszyk o sraniu i ciagnie sie ta bezsensu dyskusja do teraz, wrzucasz mnie do wora skrajnych pogladow bo agresywnie potepilem nazistowskie mysli, czep sie czlowieku kogo innego bo pienisz sie zaciekle i teraz i ja moglbym Cie o fanatyzm posadzac w tym dazeniu do udowodnienia mojej skrajnosci, bo po jaka cholere sie na mnie uwzilaes - nie wiem i zagubilem sie juz w tej dyskusji.

powtarzam po raz kolejny, jezeli dla Ciebie tepienie nazich jest skrajnością, to wyjasnij prosze na forum, co byloby nieskrajnym i akceptowalnym zachowaniem/pogladem w tym kontekscie.

sherman:"Zbrodnie popełniały i popełniają wszystkie armie świata (i w konsekwencji wszystkie organizacje wojenne) i licytowanie się ine ma sensu. Takie są fakty po prostu."

to nie topik o organizacjach wojennych ale o rasistowskim i nazistowskim zachowaniu, wiec skoro piszesz takie rzeczy w kontekscie sil niemieckich, to bycmoze nieumyslnie ich tlumaczysz a to tez forma obrony, a przypomne ze zaczelo sie od tego ze obrazilem nazistow, wiec tak jakbym Cie tym urazil bo w odzewie sie na mnie rzuciles, no chyba ze nie wzialem pod uwage ze jestes niestrudzonym obronca wszelkiej moralnosci...

zycie mnie nauczylo ze jezeli ktos przerzuca ciezar dyskusji z tematu glownego na inny i robi to bardzo zaciekle, odwraca wiec uwage od problemu zasadniczego a i to jest pewna forma obrony przedsiewzietych zagadnien, wiec moze zrozumiesz w koncu moje wnioskowanie na Twoj temat.

nazistowscy naukowcy - przymiotnik oznacza powiazanie z nastepujacym po nim rzeczownikiem, no pracowali dla nazistow i gdzie ja niby napisalem ze sa nazistami i znowu sie czepiasz tylko po co to robisz, napisz po co to robisz!!!! zeby pokazac ze nie byli zli? moze i nie byli ale byli naukowcami pod skrzydlami nazistow i napedzali ta machine wiec byli nazistowskimi naukowcami

wciaz sie mnie czepiasz ale na pytania ktore Ci stawiam odpowiadasz bardzo wybiorczo, by nie rzec, ze wcale nie odpowiadasz, wynajdujesz tylko kolejne sposoby by sie do mnie doczepic po raz kolejny, wiec naprawde dyskusja z Toba jest bez sensu

po prostu odwracasz uwage od tematu glownego piszac i udowadniajac juz nie w jednym poscie, ze jestem skrajnym popaprancem bo jasno i dosadnie sie wyrazilem - ocene pozostawiam osobom postronnym. sam napisales ze fanatyzm to ogol idei i pogladow a co ty czlowieku o mnie wiesz ze prawo sobie przyznajesz do osadow mej osoby, powtarzam - wyrazilem tylko dezaprobate wobec zlych zachowan na serwerze a Ty sie pieklisz ze zle zycze nazistom i w jaki sposob to robie, do cholery ile jeszce stron tekstu trzeba napisac zebys sie po normalnemu ode mnie odpier....

nawet stwierdzasz publicznie ze jestem glupi a to juz mnie obraza i nie zycze sobie, wiec kolego wyluzuj nerwy i daj se relaksu i przemysl, po co ciagniesz ta dyskusje, dla jakich celow

wiesz co to ironia sarkazm i czarny humor, przeczytaj wiec jeszcze raz moj pierwszy post z puenta o sraniu i ODWAL SIE DZIADU raz na zawsze i zyj usmiechniety

-----

calkiem zwiezle zes to Y@hoo ujął, nic juz dodawać nie trza, moze poza tym ze chetnie bym zdobyl w celach kolekcjonerskich jakis V7 czy cus... :P no ale skoro NASA przejela wiekszoszc to pozostaje sie tylko pilnie uczyc i pomarzyc o ewentualnym wyjezdzie :P tylko ze cholera wie czy nasie potrzebni sa akustycy :D moze do wyciszania kabin promow kosmicznych hehh

badz co badz, nad emocjami trzeba panowac, a gry wbrew pozorom swietnie tego ucza gdy ma sie doń odpowiednie podejscie:P

kurcze az trudno uwierzyc ze istnieja zwolennicy hitlerowskich myśli - przeciez to byl walniety paranoik ze smiesznym wasikiem i lewym przedzialkiem:P, wymylil sobie w pierdlu wlasna ideologie i co gorsza poszly za nim milijony, dziwny jest ten swiat a slepi ludzie tak podatni na manipulacje, ze chyba jedyne za co mozna tego zbrodniarza podziwiac to sila przebicia z jaka otumanil caly uwczesny niemiecki narod i miliony pozniejszych pokolen w ktorych ta chora ideologia nadal zyje, prawda jest taka ze takie ciemne ideologie utrzymuja ludzkie mozgi w przyziemnych ryzach i hamuja postep intelektualny i moralny w skali calego swiata i w tenze sposob jeszcze dlugo niewiele sie zmieni, podczas gdy juz dawno mogloby, gdyż nawet kropla dziegci wiadro miodu zeźli

peace & love on Earth

AdikPL

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #28 on: 29 June 2007, 13:30:00 »
Cały ten temat  samw sobie ma za zadanie sianie nienawisci,  to jest gra i ma słuzyc relaksowi , jesli ktos sie utorzsamia z którąśze stron w grze to znaczy ze czas przezucic sie na simsy bo  nie umie zachowac zdrowego dystansu.

Sherman

  • Guest
Czy odnosisz wrazenie, ze...
« Reply #29 on: 29 June 2007, 14:36:04 »
Quote from: wujek
nawet stwierdzasz publicznie ze jestem glupi a to juz mnie obraza i nie zycze sobie, wiec kolego wyluzuj nerwy i daj se relaksu i przemysl, po co ciagniesz ta dyskusje, dla jakich celow
Zacząłeś mnie oskarżać o popieranie nazizmu. Kapujesz? Nie podoba mi się to. Oczekuję przeprosin.

P.S.: Wiesz co to są kropki i wielki litery?


P.S.2: Przepraszam MK za zaśmiecanie twojego wątku.