Author Topic: Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie  (Read 3729 times)

Desperat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« on: 15 June 2007, 10:59:15 »
Witam! Chciał bym poinformowac wszystkich tych ktorzy interesują się pojazdami wojskowymi  iz w Darłowie (zachodnio pomorskie) dnia 25 czerwca odbędzie sie ZLOT POJAZDOW MILITARNYCH DNIA 25 CZERWCA Przyjezdzaja fanatycy z calej europy.Jestem tam od jakis 3 lat :)  aczkolwiek nie mam az takich wielkich zainteresowan jezeli chodzi o II WŚ ale jak jest coś ciekawego to sie staram być. Szczególnie ze mam blisko :P  niesamowite przezycie. Bedac tam czuje sie klimat. Kupa kurzu i wońspalin to jest to. Tłumy ludzi, organizowane są koncerty oraz mozna kupić jakiś gadżet.   Z RESZTA CO JA BęDE  TU DUżO GADAł PRZYJEZDZAC I JUZ :D    WIęCEJ INFO  ZNAJDZIECIE ROBIąC MAGICZNY  KLIK

PS. W TYM ROKU MA SIE ODBYC INSCENIZACJA BITWY Z II wś


szpara16

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #1 on: 15 June 2007, 11:09:21 »
Desperat jezeli masz kamerke to nagraj te bitwe i wyslij mi prze e-mail :D pozdro

Desperat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #2 on: 15 June 2007, 11:10:40 »
NIe mam ... :P bedzie napewno w TV.  W zeszłym roku było

Infulat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #3 on: 15 June 2007, 11:45:49 »
A będą organizowane jakieś pola namiotowe, lub inne możliwości przenocowania?

Desperat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #4 on: 15 June 2007, 14:10:41 »
nie mam pojecia... ale pol namiotowych w darlowku lub darlowie jest dosc:) i ceny nie sa wygorowane... koszt okolo 9 zlotych za dobe... przynajmniej ja tak placilem w zeszlym roku jak pojechalismy pod namiot

MajesticO

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #5 on: 15 June 2007, 22:34:26 »
desperat to moze ty cos zoraganizujesz u siebie dla chłopakow z ro.pl ?^^

Desperat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #6 on: 15 June 2007, 23:38:00 »
heheheh :D mam male mieszkanko:D  po za tym  hmmmm po dzisiejszej akcji chyba malo kto mnie lubi :D :D :D :D :D  hehehe

Infulat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #7 on: 16 June 2007, 06:03:08 »
Nabroiłeś?
To może jakaś rezerwacja ławeczek w parku :wink blisko sklepu z dobrym zaopatrzeniem

Desperat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #8 on: 16 June 2007, 07:49:03 »
W Darłowie sklepów  w brud :) tak jak i w Darłówku. Patrzcie jakie plusy nie dośc ,że można zobaczyć coś ciekawego to jeszcze można sie jeb***ć na plażę i skorzystać ze słoneczka :)
z resztą i tak  podczas zlotu nad plażą lata jakieś MI - 2   :) słychac silniki pojazdow... zajebiste to jest :)

pyra.pl

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #9 on: 16 June 2007, 09:26:02 »
lot pojazdów jest juz dość znany, z mojego miasta jedzie załoga Uaza w polskich mundurach, maiłem jechać z nimi ( mam rosyjską flore z obszyciami majora VDV i replike AK 74 do ASG) ale niestety przyplątała się kontuzja kolana :( może jak w przyszłym roku kupię swojego Uaza to pojade.
W Bornym Sulinowie pod koniec sierpnia też jest organizowany taki zlot.

Desperat

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #10 on: 16 June 2007, 12:42:55 »
W Bornym nie byłem ale napewno klimat jest :D  ale póki co zapraszam chętnych do Darłówka :)

AC| AdRain

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #11 on: 18 June 2007, 12:56:11 »
ja osobiście w Bornym byłem :) bardzo fajnie :D ale nie na zlocie tych tam pojazdów czy czegoś, ale na największym zlocie ASG w Polsce :) wyobraźcie sobie tą mase ludu walcząca w tych budynkach i w pobliskich lasach.. (uwaga na miny przeciwczołgowe niektóre posiadają nadal zapalnik :D) ale ja nie o tym.


w przyszłym roku powinienem być w Darłówku - będe wraz z moją drużyną ASG rekonstruować WP, chcieliśmy jechać w tym roku ale aktualnie zmieniamy kamizelki taktyczne i nieciekawie byśmy wyglądali ;)

w tym roku napewno będzie można spotkać gości rekonstruujących 82 powietrzno-desantową :)

szpara16

  • Guest
Zlot Pojazdów Militarnych w Darłowie
« Reply #12 on: 18 June 2007, 16:50:55 »
...a ile taka zabawa kosztuje???