Author Topic: Premier Kaczynski a Marihuana  (Read 3104 times)

MajesticO

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« on: 14 June 2007, 13:35:44 »
http://tiny.pl/fdgr - kabaretow i komikow w kraju juz nam nie potrzeba ;)

Soltys

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #1 on: 14 June 2007, 16:33:22 »
powiem krotko: żal dupe sciska

Infulat

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #2 on: 14 June 2007, 17:49:50 »
zapytaj się swoich rodziców lub dziadków ( w zależności od wieku) z czego jest robiona marihuana, ciekawe co powiedzą?

P.S.
nie jestem wyborcą PiS-u, ani żadnej partii obecnej koalicji

MajesticO

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #3 on: 14 June 2007, 18:00:34 »
Ja jak bym nie widzał to bym sie nie wypowiadał na temat tego czy jest z konopi czy nie jest

Artur20

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #4 on: 14 June 2007, 19:33:21 »
Dzołanczam sie do słów Soltysa :)

Owczar PL

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #5 on: 14 June 2007, 19:34:33 »
"Osobowośc homeopatyczna znacznie uniemozliwiajaca zdolnosci adaptacyjne w fazie ostrej...dalsze leczenie gdzie? M.O.N.A.R i poradnia zdrowia psychicznego..."

Dlatego kocham polski rząd.

Infulat

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #6 on: 15 June 2007, 06:34:47 »
Quote
MajesticO :
Ja jak bym nie widzał to bym sie nie wypowiadał na temat tego czy jest z konopi czy nie jest


Problem jest taki, że on wiedział tylko, że źle.
Myślę, że wiedza z czego jest marihuana nie jest konieczna premierowi, dużo gożej by było gdyby w ten sposób wypowiedział się np. komendant policji. Bardziej mnie martwi, że pan premier nie rozumie związku między np. brakiem reform w słuzbie zdrowia, a obecnym jej stanem, albo prawie całkowite zahamowanie prywatyzacji i wiele innych problemów, o których prasa nawet się nie zająknie.
Naprawdę jest wiele sensownych spraw, za które można flekować PiS wraz z koalicjantami, ale uwagę skupiają takie bzdury.

MajesticO

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #7 on: 15 June 2007, 10:46:51 »
Infulat przyznaj sie jestes z PO ^^

Infulat

  • Guest
Premier Kaczynski a Marihuana
« Reply #8 on: 15 June 2007, 13:07:28 »
nie jestem, chociaż sympatyzuję, ale chodzi mi o to, że robi się generalnie " z igły widły", a pomijane są dużo ważniejsze sprawy. Nie przepadam za Kaczyńskimi, czy Giertychem, ale to nie znaczy, że w ocenie ich działań mam się kierować jedynie tym , żeby im dowalić bo są z innego "obozu".
Myślę, że wiele osób bliskich wiekiem Kaczyńskim nie ma zielonego :) pojęcia z czego jest marihuana, i co z tego, żadna tragedia z tego powodu się nie dzieje. Pewno, Kaczyński się wygłupił, bo publicznie popisał się swoją niewiedzą, ale jak ma się jakąś wiedzę z zakresu ekonomi, makroekonomi i kilku pokrewnych tzw. nauk społecznych, to dopiero widać i słychać jakie kolosalne bzdury wygadują politycy, profesorowie związani z jakąś opcją itd., i myślę o wszystkich politykach, a nie tylko o rządzących.