Author Topic: Spolszczenie do gry ... Patch PL  (Read 18930 times)

LiiPa

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« on: 10 June 2007, 23:15:57 »
Witam .
[_]
Dla tych co chcieliby mieć grę  po polsku  zamieszczam  link do spolszczenia (pliki językowe i polskie czcionki).  
[_]

Pobierz tutaj . . .

[_]

trawiator

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #1 on: 11 June 2007, 12:51:17 »
Tylko dlaczego to jest plik exe?

Raiden

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #2 on: 11 June 2007, 14:03:45 »
Bo może jest to instalator :p

Dziki_Koziol

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #3 on: 11 June 2007, 14:15:36 »
To jest instalator

trawiator

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #4 on: 11 June 2007, 15:41:41 »
Chodziło mi raczej o kwestie bezpieczeństwa mojego komputera. Z zasady nie ściągam plików exe ( i jeszcze kilku innych typów plików) niewiadomego pochodzenia.

PS. Jeżeli ktoś sprawdzi czy to faktycznie działa i nie ma w sobie jakichś niepożądanych 'bonusów' to temat się przyklei.

Dziki_Koziol

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #5 on: 11 June 2007, 16:26:58 »
Działa, nie ma "bonusów".

NiKuTa

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #6 on: 11 June 2007, 17:57:01 »
Zainstalowałem to spolszczenie gdyz pomimo instalacji angielskiej gry połowe tekstów po najnowszym paczu mam po polsku i mam od cholery robaczków. Teraz nie mam robaczków, fajnie ale po co ten kto zrobił to tłumacznienie zmieniał orginalne nazwy klas zołnierzy. W grze jest  opcja aby były orginalne nazy klas zołnierzy lub tłumaczone, ja nie lubie tłumaczonych. Teraz po instalacji tego spolczszenia mam bezsensowne polskie nazwy pomimo właczenej opcji ich orginalnosci . czy moze ktos to poprawić !?

Raiden

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #7 on: 11 June 2007, 19:24:35 »
W sumie mnie też się to nie podoba... niech autor poradzi jak to usunąć bo nie będę się bawił w ściąganie 2 GB RO, right?

LiiPa

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #8 on: 11 June 2007, 21:53:34 »
Ok , pracuje na popraweczką. . .

Skucha

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #9 on: 11 June 2007, 23:27:47 »
Hehe liipa sie postaral a koledzy ladnie go pojechali :) ogolnie to preferuje english we wszystkich grach

NiKuTa

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #10 on: 12 June 2007, 00:15:15 »
No ja tez, ale miałem te smieszne znaczki, które mnie strasznie wkurzały a to popierdzielił mi najnowszy patch bo wczesniej miałem ang :/

LiiPa

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #11 on: 12 June 2007, 00:39:25 »
To jest spolszczenie dlatego nazwy klas są po polsku .! . Tym razem zamieszczam plik .zip   bo   .exe to "niedobre" pliki. Nowa wersja dla tych co preferują anglojęzyczne nazwy klas jest w linku  poniżej   . Działa także "uninstaler" (w katalogu \Steam\steamapps\common\Red Orchestra\) , aby usunąć spolszczenie wystarczy go uruchomić i po tym sprawdzić "integralność cache gry" a Steam zaktualizuje RO do wersji podstawowej (ok.26MB) - Right! Raiden! . Nad inglisztekstami z nowego Update'a trzeba niestety trochę popracowac. Jak ktoś ma ochotę i wie, że da radę niech pisze do mnie na GG, wtedy może "druga połowa" szybciej bedzie po polsku.
[_]
PS. To też jest instalator . . . . i też plik .exe,  pewnie dlatego ,żeby można go było łatwo zainstalować bez  potrzeby grzebania w plikach!
[_]
Pobierz wersję 1.1 (oryginalne i angielskie nazwy klas)  . .

Raiden

  • Guest
Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #12 on: 12 June 2007, 07:23:00 »
Skucha, mnie się patch podoba ale niemieckie i rosyjskie nazwy klas potrafią wkurzyć.
LiiPa, dzięki teraz jest super ^^ .

norbus82

  • Guest
Odp: Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #13 on: 24 September 2011, 19:13:20 »
Witam .
[_]
Dla tych co chcieliby mieć grę  po polsku  zamieszczam  link do spolszczenia (pliki językowe i polskie czcionki). 
[_]

Pobierz tutaj . . .

[_]

link wygasł, można prosić o ponowne zamieszczenie spolszczenia?

Apos

  • Guest
Odp: Spolszczenie do gry ... Patch PL
« Reply #14 on: 24 September 2011, 19:21:42 »
link wygasł, można prosić o ponowne zamieszczenie spolszczenia?

Język zmieniasz w ustawieniach gry na steam'ie.