Author Topic: Internet - statystyka producentów  (Read 3292 times)

Macias1973

  • Guest
Internet - statystyka producentów
« on: 10 August 2006, 10:32:20 »
Witam, zanim opisze moją prośbę do was proszę adminów czy pozwolą kontynuować taki temat.
Korzystając z różnych kontaktów, stron, znajomych zbieram informacje na temat urządzeń do ADSL, DSL, i innych form dostępu do neta. Pracuje w firmie R+PL Computer Systems w Bydgoszczy i nasza firma specjalizuje sie w systemach sieci komputerowych www.rpl.pl .  Zbieram dla potrzeb wewnętrznych z jakich urządzeń korzystamy my użytkownicy. Mam na myśli producenta i waszą opinie na temat funkcjonalności, czy jesteście zadowoleni a może nie.
Oczywiście  służę również pomocą w temacie..
Dziękuje
Maciej Guzowski
m_guzowski@rpl.pl

I co , nikt nie chce podjąć tematu.
Dla przykładu: Mam router np. D-link-a, Asmaxa itp. dziele neo z sąsiadem. Ogólnie urządzenie ok, ale czasami sie wiesza. Albo: mam router X z punktem dostępowym WiFi, niestety dwie ściany w bloku i nie ma zasięgu...
Cos w tym rodzaju....

coralgol

  • Guest
Internet - statystyka producentów
« Reply #1 on: 12 August 2006, 17:32:34 »
motorola surfboard sbv5120. wczesniej mialem, jezeli dobrze pamietam sb5100 i sb4200. nie narzekam na urzadzenie co najwyzej na isp, ale to chyba jak kazdy :P. modemik nie wymaga zadnej konfiguracji przez uzytkownika, po prostu pnp :), nie wiesza sie, a internet i telefon dzialaja bez problemu.

Zdzira

  • Guest
Internet - statystyka producentów
« Reply #2 on: 26 October 2006, 19:51:01 »
Router - Firma: Pentagram model: Cerberus Adsllite

mcda

  • Guest
Internet - statystyka producentów
« Reply #3 on: 27 October 2006, 00:56:59 »
Quote
Zdzira :
Router - Firma: Pentagram model: Cerberus Adsllite

Przyznaj się, sprzętem się chciałeś pochwalić co? :D

Macias, napisz czy jeszcze potrzebujesz tych informacji, bo topic już lekko przechodzony... ;)

Macias1973

  • Guest
Internet - statystyka producentów
« Reply #4 on: 27 October 2006, 10:01:12 »
MCDA przyznaje sie ze temat juz nieaktualny, w tym czasie zmienilem prace w dodatku z zupelnie odmienną tematyka. Ale dziekuje za odzew.