Author Topic: Moja wizyta  (Read 5610 times)

Artur

  • Guest
Moja wizyta
« on: 19 May 2007, 20:02:22 »
Siemka ludzie. Może ktoś mnie pamięta byłem uważany za nooba i campera ale nim nie jestem nie gram w RO już dobre kilkanaście miesięcy i jestem mile zaskoczony wiele zmian widzę w grze. Właśnie wspominam chwile jak grałem w RO w klanie poznałem nowych przyjaciół. Żal mi jest troche, że odszedłem. W czasie mojej gry poznałem Rambo Wojtasa(Dragona). Z Dragonem nadal utrzymuje kontakty o jeszcze jest Ice Cube z nim też mam kontakt.Włąsnie sobie przypomniałem Gonzo też go pamientam nawet zobaczyłem przed chwilą jak gra. Jeżeli ktoś mnie jeszcze pamięta to prosze napisać co o mnie myślicie.

trawiator

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #1 on: 19 May 2007, 20:17:36 »
Urzekła mnie Twoja historia. Zaraz się rozpłaczę ze wzruszenia.

Czeresniak

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #2 on: 19 May 2007, 20:18:14 »
Yyyy że co?
Dobra jesteś fajny, mogę cię dotknąć? To chciałeś usłyszeć?
PS. twój post brzmi jak wyznania z jakiegoś bloga dla nastolatków.
PS2. W RO nie ma kampienia ... to tak na marginesie. Jest tylko nie zdobywanie obiektów :) Jeżeli mam dobre miejsce na powstrzymanie przeciwnika to mogę tam leżeć całą rundę i nikt nie ma prawa nazwać mnie kamperem (no chyba że mam atakować a nie bronić).

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Moja wizyta
« Reply #3 on: 19 May 2007, 20:29:44 »
Quote
Artur :
[...]nie gram w RO już dobre kilkanaście miesięcy[...]

Brzmi to jak wyznanie członka AA
Powinno być:
Cześć nazywam się Artur i jestem RO-hokolikiem... i teraz grupa powinna powiedzieć "Cześć Artur"
Swoją drogą to jest dowód na względność czaso-przestrzenną, Einstein się kłania - kilkanaście miesięcy powiadasz??
Ale Ci czas tam zap@%^%%$@a :D

Owczar PL

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #4 on: 19 May 2007, 20:43:48 »
Tak..... ta krótka i wzruaszająca historia wprowadziła mnie w stan refleksji nad swoim życiem, jego sensem, i tym co się stanie po nim.
Pewne kwestie natury egzystencjalnej nigdy nie zostaną odkryte....nigdy......Ponieważ mogą one (gdy zostaną odkryte) zaburzyć równowagę między człowiekiem a naturą i ciągiem zdarzeń następujących po sobie w sposób naturalny i niezmienny..
Dziekuje za uwage.


.....na zawsze twój koffany......... !Shaolin master Owczar!

plonek

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #5 on: 19 May 2007, 20:44:13 »
daj jeszcze swoje zdjecie i ten post bedzie wygladal jak oferta matrymonialna:D

YankeSmgn

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #6 on: 19 May 2007, 22:56:26 »
hehe pojechane ...
szczeze ? Pamietam Cie i lepiej do gry nie wracaj, ja osobiscie zapamietalem Cie jako nuba, ktory duzo mowil, a malo robil... no chyba, ze to nie ty to sorry.

Desperat

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #7 on: 19 May 2007, 23:10:22 »
Zrobić Ci zdjęcie  Albo nakręcic o Tobie Biografię????????????????????????????????????????

Wawer

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #8 on: 20 May 2007, 00:22:56 »
A mnie zastanawia jedno. Ostatni raz widziałem Cię Arturku w grudniu zeszłego roku. To bedzie chyba te 'kilkanaście miesięcy temu'':D
To jedyne co pomyślałem o Tobie w związku z Twym postem:p

GONZO_PL

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #9 on: 20 May 2007, 06:38:58 »
h4h4h4..
  Artur wymiata.....
    Pamiętacie jego piosenkę : Jestem dzieckiem neostrady lalalalala.......

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #10 on: 20 May 2007, 08:41:55 »
Nazywam się Henryk Zając, od 15 lat naprawiam pralki. Polecam CALGONIT!!!

Dziki_Koziol

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #11 on: 20 May 2007, 11:57:01 »
Cześć. Jestem Ania. Mam 12 lat. Bardzo interesuje mnie schemat "M.G. Schartenstand aus Sandsaecken (nur splittersicher), może mi ktoś pomóc? Moje zainteresowania to budowa umocnień ziemno-betonowych, ostatnio na ZPT wykonałam kopułę pancerną z mocowaniami na moździerz forteczny. Chętnie poznam rówieśników i rówieśniczki z terenu całego kraju o podobnych zainteresowaniach, sponsoring niewykluczony.
Narqka.

YankeSmgn

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #12 on: 20 May 2007, 13:14:35 »
czes aniu kcial bym siem z tobom umuwic bo mamy te same zinteressowania

MajesticO

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #13 on: 20 May 2007, 16:38:46 »
dzien dobry

Desperat

  • Guest
Moja wizyta
« Reply #14 on: 20 May 2007, 21:41:38 »
Yankes to siem z niom umowimy rasem bo ja tesz lubjem takje dziefczyny jak anja kture majom podobne zainteresowania. Kupiem Kole i pujdziemy z niom na spacer suchajonc spief ptakof i bedzie fajnie. Anja pewnie lubi romantukuf wienc kupmy jej po kfiacie jakims spoko, ani sie zrobi milo i bedzie ciekawa i fajna zabawa. pozniej cis wymyslimy i tesz bedzie ciekawie i fajnie



:D  :D