Author Topic: Coś o tolerancji.  (Read 12152 times)

Biały Orzeł

  • Guest
Coś o tolerancji.
« on: 08 May 2007, 17:28:55 »
Witam.Po graniu na polskich serwerach mam taką małą refleksje.Wszyscy narzekają,że mało osób gra na nich a przyjrzyjcie się co się na nich dzieje."Kurwy","Debile","Oszołomy" i inne przyjemne epitety lecą na lewo i prawo.Mniej doświadczeni gracze tyrani są jak bure suki.LUDZIE!!!Nie każdy urodził się profesjonalistą!Każdy kiedyś zaczynał!Ja sam całkiem niedawno przesiadłem się z COD2 na RO.Większości map nawet nie widziałem.Nie wylewam tu swoich żali,że ktoś mnie opieprzył bo akurat nic takiego nie miało miejsca(na razie :) )więc nie jest to jakaś osobista uraza.Pisze o ogóle zachowań.A zachowania niektórych klanowców to żenada.Zamiast świecić przykładem jako (poniekąd) profesjonalni gracze są...nieprzyjemni (delikatnie mówiąc).Nie spotkałem się z takim buractwem (jeszcze :) ) na zagranicznych serwerach.Rozgrywki są przyjemne i raczej wzajemnie sobie gracze pomagają ( oczywiście są wyjątki ale generalnie chamstwo jest rzadkością).Ciekawe drodzy PRO czy na prawdziwym polu walki zachowywalibyście się w taki sam sposób.Widać,że dla niektórych "Bratok" lub "Bruder" to "Ktoś kto ma grać tak jak JA to sobie wymyśliłem".Smutne.Pozdrawiam CAŁĄ Red Orchestrową Brać.
P.S. Nie nadużywajcie słowa "Noob",czasem na kogoś zielonego ale nie irytującego(albo przepraszającego) warto powiedzieć po prostu "Newbie":wink

DemoniX

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #1 on: 08 May 2007, 18:13:53 »
Też niestety sie z tym spotkałem. Są tacy którzy zwracają komuś uwagę a za chwile sami to robią... to jest najbardziej wkurzające. No ale jak Ciocia Ola sie pojawia to od razu napięcie "stygnie" :D na szczęście.

Desperat

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #2 on: 08 May 2007, 18:21:29 »
Quote
Biały Orzeł :
Witam.Po graniu na polskich serwerach mam taką małą refleksje.Wszyscy narzekają,że mało osób gra na nich a przyjrzyjcie się co się na nich dzieje."Kurwy","Debile","Oszołomy" i inne przyjemne epitety lecą na lewo i prawo


Admina nie ma  - Hulaj dusza .... a ja nie bede wyrażał swojej opini na ten temat ...   jest jak jest ... heh NIBY wystarczy napisać do admina .... taaaaa .. jasne ...

Na Inei Sie poprawiła sytuacja Ostatnio ale .... i tak nie  Do Końca:)

Dopóki  Dzieci będą grać w RO (mam na myśli tych którzy nie potrafią się zachować)  bedzie tak a nie inaczej ...
 Pozdrowienia

Yab_PL

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #3 on: 08 May 2007, 19:08:41 »
ja osobiscie nic do newbie nie mam, latwo zobaczyc kto dopiero zaczyna. Oczywiscie zdazy sie pare niekulturalnych osob, no ale to nie zaraz cala scena.
Niestety, czesto tak jest, ze widac ze ktos jakies pojecie o grze ma (np. wysokie miejsce w tabeli), ale i tak gra typowo na fragi. Przyklad ze wczorajszej sesji - ruski komandir na odessie, 1 miejsce w tabeli, ale i tak za ch... dymow nie rzuci, a na HQ wogole sie na strefe nie dalo wejsc

plonek

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #4 on: 08 May 2007, 19:15:00 »
jak newbie nie chce zostać zjechany przez innych to niech na początku nie gra snajperem i komandirem bo od tych klas się najwięcej wymaga podczas gry i często są pretensje gdy ktoś niekompetentny gra którąś z tych klas i mu nie wychodzi (łagodnie ujmując)

Biały Orzeł

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #5 on: 08 May 2007, 20:23:32 »
Zgadza się:yes.Też się dorwałem do snajperki i mi nie szło ale nie zostałem zjechany.Po prostu spokojnie mi powiedziano żebym oddał snajperke komuś kto się na tym zna.I o to w tym wszystkim chodzi.NIE BIJ,WYTŁUMACZ :satisfied

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Coś o tolerancji.
« Reply #6 on: 08 May 2007, 20:34:18 »
otworzyc konsole albo liste historii chat
zrobic screenhsot i wkleic na http://imageshack.us i pisac na forum tym albo na http://forum.pwii.pl/ w sekcji RO.
konsekwencje zostana wyciagniete.

Biały Orzeł

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #7 on: 08 May 2007, 20:52:24 »
Nie o to mi chodz:noi.Raczej chciałem skłonić te osoby do refleksji.Wolałbym żeby nikt nie był banowany.Im nas więcej tym lepiej 8)

Desperat

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #8 on: 08 May 2007, 22:17:58 »
Quote
Biały Orzeł :
Nie o to mi chodz:noi.Raczej chciałem skłonić te osoby do refleksji.Wolałbym żeby nikt nie był banowany.Im nas więcej tym lepiej 8)


Jak Cię kiedyś ktoś zacznie wyzywać wtedy zmienisz zdanie .....

Im więcej tym lepiej tylko żeby te więcej  było w miare kulturalne ...

Jak by ktos dostał bana na miecha , wtedy by pomyślał o kulturze osobistej , przecież aż czasem już sie nie chce grać jak słyszysz co chwile przeklenstwa... ja nie  jestem swiety ale nie dre pyska  rzucając miechem na publicu ...

pozniej wielkie haloo ze nikt nie gra na polskich serverach ...

Pozdrowienia

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Coś o tolerancji.
« Reply #9 on: 08 May 2007, 22:21:19 »
24 godziny starcza

Desperat

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #10 on: 08 May 2007, 22:22:26 »
Obojętnie... byle poczuć Gniew Wielkiego Brata :D  hehe

Biały Orzeł

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #11 on: 09 May 2007, 10:36:08 »
No i właśnie mamy niezły dylemat.Bo banowanie tak właściwie to chyba na niewiele się zda jeśli ktoś ma tak niski poziom kultury osobistej to i tak wróci i będzie chamówa.Nie jestem jakiś świętoszkowaty oszołom i sam rzucam mięsem ale robie to sam,w monitor,nie w jakiegoś dzieciaka czy kogoś kto się zamotał.Grają ludzie dorośli ale także dzieci.Później takie same słownictwo słyszę w szkole córki.Dziewięciolatki walą bluzgi lepiej niż stare wilki morskie po długim rejsie.Czym skorupka za młodu nasiąknie...Dlatego wydaje mi się,że trzeba tłumaczyćtłumaczyćtłumaczyć.Może ktoś zrozumie.Zakazy aż kuszą żeby stawać okoniem.Bunt itd.Coś jest niedozwolone więc jest cool.Dlatego zamiast bana chyba lepiej by było aby po usłyszeniu jakiegoś epitetu,reszta z grających solidarnie ( ale w miarę kulturalnie ) opierdzieliła delikwenta.A jak to nie pomoże to total ignore.Jeśli nikt nie będzie zwracał uwagi na to co pacjent wyprawia,nie będzie z nim gadał,pójdzie w lewo a reszta w prawo to może mu się odechce.Zostać wyalienowanym to także kara.Oczywiście może gadam głupoty ale chyba warto by spróbować co?Gadam jak stary ramol:)Jeeeeeeeeeezu,w '85 na spectrumnie nie było takich problemów:wink

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Coś o tolerancji.
« Reply #12 on: 09 May 2007, 15:56:29 »
ja jak widze bluzgi to robie pierwsze ostrzezenie, ze nie nalezy bluzgac - nie zampinaj ze to gr a nie walka o zycie. Jak delikwent nie reaguje to kop z serwera, jak wraca z pyskuwa to banana na droge.

Alex

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #13 on: 09 May 2007, 19:28:13 »
_KaszpiR_ dawno mówiłem, że na serwerach źle się dzieje. Mówię o kulturze. Co by nie mówic o assasinie, to gdy graliśmy na serwerze nie było takiego chamstwa. Nie bawił się w długie przemowy, tylko za bluzgi kick, za ponowne bluzgi ban (za specjalny TK ban natychmiastowy). Spokój był i przyjemnie się grało.
Mnie osobiście nie przeszkadza to, że początkujący gracz dorwie się do "komandira" czy snajpy. Kiedyś (i gdzieś) w końcu musi się nauczyć. Też się odrobine irytuję gdy "dymy" nie lecą tam gdzie trzeba (lub nie ma ich wcale) ale nie robie też z tego wielkiego halo. Wnerwia mnie natomiast jedna sytuacja: gdy taki początkujący (z twojego teamu) podchodzi do ciebie i wali z basza lub strzela w plecy mówiąc, że nie można kampić na respie wroga. Widać od razu, że jest to początkujący lolek i nie ogarnia jeszcze gry (mam tutaj swojego ulubieńca o xywie Mikisad).

Staram się ignorować zaczepki i wyzwiska bo wchodzę na serwer pograć a nie się wnerwiać. Zawsze można użyć opcji "mute" i mieć święty spokój.

Myslę, że jak będzie taka "dzicz" przeważać na serwerze, to nikt, kto chce pograć dla przyjemności nie będzie nawet zaglądał na polski serwer.
Uważam też, że powinieneś dać kilka adminów ludziom z destiny i ac. Nie mówię, że wszystkim ale pełnoletnim to chyba tak. :p Oczywiście tym, co choć przez chwilę dziennie graja na serwerze. Bo w końcu po co komu taki admin który gra tylko przez piątek, sobotę i niedzielę, przez resztę tygodnia odrabia lekcje a na serwerze panuje burdel.

ps. ban na 24h to nie ban. minimum na tydzień. Chamstwo trzeba tepić. Lepiej już grać po 5 na mapie w dobrym towarzystwie niz mieć pełny serwer chamowatych gówniarzy.

Desperat

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #14 on: 09 May 2007, 22:39:44 »
dokładnie ... 24 h  to nic ..  jeden dzien i jedna noc ... delikwent sie przekima wstanie pojdzie do szkoly czas minie i zacznie robic to samo...