Author Topic: Taktyka czy dzicz ?!  (Read 4433 times)

szpara16

  • Guest
Taktyka czy dzicz ?!
« on: 01 May 2007, 19:55:10 »
Siema...
gram w Red Orchestra od ponad 4 miesiecy i denerwuje mnie w tej grze to, ze wiekszosc ludzi gra na tak zwanego Dzika. Dlaczego gracze nie stosuja zadnej taktyki ????

viatrova

  • Guest
Taktyka czy dzicz ?!
« Reply #1 on: 01 May 2007, 20:19:29 »
dołącz do jakiegoś klanu - tam uraczysz taktyk i masy wrazeń :D

szpara16

  • Guest
Taktyka czy dzicz ?!
« Reply #2 on: 01 May 2007, 20:36:34 »
ok, dzieki tylko musza mnie gdzies przyjac :D a ztym to bedzie klopot !!!!

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Taktyka czy dzicz ?!
« Reply #3 on: 01 May 2007, 22:18:57 »
Quote
szpara16 :
ok, dzieki tylko musza mnie gdzies przyjac :D a ztym to bedzie klopot !!!!


http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=8196#8196

plonek

  • Guest
Taktyka czy dzicz ?!
« Reply #4 on: 02 May 2007, 08:01:56 »
Quote
szpara16 :
Siema...
gram w Red Orchestra od ponad 4 miesiecy i denerwuje mnie w tej grze to, ze wiekszosc ludzi gra na tak zwanego Dzika. Dlaczego gracze nie stosuja zadnej taktyki ????
właśnie, że stosują, tyle że każdy swoją , ale czasem znajdzie się ktoś kto pokieruje swoim zespołem na publiku( a to się teraz nieczęsto zdaża bo zazwyczaj dowódcę bierze jakiś nowy co myśli że dymnym da się kogoś zabić :D ), więc jeśli chcesz pograć z taktyką do której  wszyscy się zastosują to proponuje to samo co koledzy wyżej bo na publikach raczej nie uraczysz takich luksusów:D

Desperat

  • Guest
Taktyka czy dzicz ?!
« Reply #5 on: 03 May 2007, 10:03:23 »
Coco Jumbo i do przodu, to moje hasło - Dobre nie ?? :D  :D  Musisz mieć głos dominy co by zawładnąć nad pragnącym wrogiej krwi  tłumem :D  .  A jak wspomniał plonek nooo ciezko jest ogarnąć  kogoś żeby się zastosował do wydawanych poleceń.


Pozdrowienia

Hiacenty

  • Guest
Taktyka czy dzicz ?!
« Reply #6 on: 27 June 2007, 19:37:00 »
Dobrze mówisz Plonek:wink, super jak by był jakis dobry dowódca do pokierowania armi:D:D:D
Pozdrawiam:D

Desperat

  • Guest
Taktyka czy dzicz ?!
« Reply #7 on: 27 June 2007, 22:22:22 »
dobry dowódca = ktoś kto gra w klanie ,  lub ktoś kogo  często widać na serwerach  i jest już w miarę ograny  i wie o co chodzi , jeśli np. Squad Leader daje na obiekt (znacznik - czytaj niemiecki krzyz lub radziecka gwiazda ) ktory jest na mapie w kółko to przecież nie dla ozdoby  tylko po to  co by ktoś albo zaatakował albo odpierał w danym punkcie atak wroga ...

Jak nie wiadomo o co chodzi po wejściu na serwer - to najlepiej przyczepić się jakiegoś klanowicza i za nim biegać żeby ogarnąć o co be.

Tylko nie biegajcie za mną :D  :D  bo ja czasem wysadzam się w obecności wroga granatem lub jakimś innym środkiem rażenia ;)  taka misja..... :D