Author Topic: OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)  (Read 4383 times)

Guz

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« on: 19 April 2007, 14:07:16 »
Quote
AdikPL :
no  widze po twoim Avatory czemu podupada, bo   ludzie bezsesu kupuja COD 2 zamiast RO  a moze i dobrze  bo  wro trzeba pomyslec a cod to siekanina dla mas a ja wole grac w doborowym towazystwie


Wiesz powodow upadania sceny jest kilka, a co do CoD'a 2 i RO to nie zapominaj ze CoD 2 byl wczesniej i troche ludzi wlasnie przeszlo z CoD'a na RO. Co do samego upadku sceny to praktycznie od poczatku bylo wiadomo ze gra dosc szybko przestanie cieszyc sie popularnoscia i tu cierpi na to z czym w CoD'zie nie ma problemu a mianowicie na brak ludzi. Po za tym w RO kiepsko gra sie FFA, jedyny urok tej gry to klanowki a jako ze klanow ubywa niz przybywa, brakuje nowych umiejacych grac ludzi wiec nawet nie ma jak uzupelnic skladu po odejsciu 1-2 osob. Mala ilosc klanow powoduje ciagla gre z tymi samymi co prowadzi w koncu do znuzenia. Zreszat powodow upadku sceny jest wiecej ale z cala pewnoscia ludzie nie przechodza na inne gry bez powodu

AdikPL

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #1 on: 19 April 2007, 14:56:14 »
Quote
Bathin :
Ja tam wolę na fajki i wódkę wydać:D
Bathin palko  co do ciebie to ja wiem ze ty wolisz na to wydac jak co to wieczorkiem pogramy razem :)

Plazma

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #2 on: 19 April 2007, 18:51:32 »
AdikPL widze, ze nie grales nigdy w coda albo jak grales to na pubach i cie pewnie jeszcze jechali.... Ja gram w Call of Duty 4 lata i mowie ci ze tam nie leci sie tylko na pale ;) w cod 2 juz bardziej - dlatego w nia nie gram. Nieprzestajac grac w coda gralem tez w ro ale teraz nie ma skim po prostu... "doborowe towarzystwo" to dla ciebie te lamy grajace na pubhac ? pff

plonek

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #3 on: 19 April 2007, 19:43:39 »
albo mi sie wydaje , albo tego "doborowego towarzystwa" jest coraz mniej na serwerach

Bathin

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #4 on: 20 April 2007, 07:45:27 »
Co Wy możecie wiedzieć o mp jak nie graliście w Iron Storma, tam dopiero było sztuką kogoś zabić ze snajperki, hehe, to były czasy.  
Dla części pokolenia ludzi MOHy i CODa RO jest po prostu za trudna i wracają do tych siekanek. Ja osobiście zawsze wolałem MOHę od CODa, ale teraz jest tylko RO chociaż mnie czasami korci żeby zagrać znowu w MOHę.
A najlepsi grają na zagranicznych serwerach.
Pzdr

AdikPL

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #5 on: 20 April 2007, 08:51:55 »
no racja Bathin , swieta racja do dzis nie moge sie oderwac od IS , ale ze snajpy wymiatam, COD2 miałem i po tygodniu sprzedałem , sprzedałem jak zagrałem w RO ,  kupe znajomych co pokupywali RO powrociło do CoD   a dlaczego bo  powiedzieli wprost RO jest za trudne dla nas ,

Plazma

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #6 on: 20 April 2007, 13:26:16 »
Zagraj sobie w coda zobaczymy co jest trudniejsze ;) Tylko nie na pubie bo tam to mozna kazdego jechac... cb sobie zagrajcie i mowcie wtedy czy ta gra jest taka latwa

AdikPL

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #7 on: 20 April 2007, 14:18:35 »
no jest , łatwa, moze  dla ciebie nie ale  ogolnie to łatwa gra, wiesz trzeba miec jeszcze talent do gier nie tylko  strzelac na oslep i biegac jak szalony do przodu

Plazma

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #8 on: 20 April 2007, 15:56:19 »
Zagraj z kims dobrym i wtedy sie wypowiadaj... jak grasz z takimi jebanymi lamusami jak ty to nie dziwne ze gra jest latwa... a i polecam strzelac na oslep i biec do przodu - to najlepsza taktyka dla nooba czyli dla ciebie

Wrona

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #9 on: 06 May 2007, 19:22:20 »
Quote
Plazma :
 ...z takimi jebanymi lamusami jak ty...


I co? Wolno tak się wyrażać i obrażać ludzi bezkarnie na tym forum?  Plazma, pokaż jakieś resztki kultury i przeproś! Nawet jeśli tak uważasz, to wyraź to inaczej!

Plazma

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #10 on: 07 May 2007, 14:07:30 »
Wrona chyba snisz ;)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #11 on: 07 May 2007, 15:52:13 »
plazma troche szacunku nawet dla lam
przez taka postawe jaka repzezentujesz potem sa takie spiecia w spolecznosciach graczy.
swoje zdanie wyraziles juz jasno w poprzednim poscie, moze i cod nie jest latwy, ro tez nie jst latwe
kazda gra nie okazuje sie byc latwa jesli masz po drugiej stronie doswiadczonego przeciwnika.

potem sie dziwia ze scena to gowniarze bo sie wyzywaja jak szczeniaki o byle debilizmy.....

Plazma

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #12 on: 08 May 2007, 06:08:52 »
Nie ja zaczynałem....

Yab_PL

  • Guest
OPŁATA ZA SERWER WWW (podzielony)
« Reply #13 on: 08 May 2007, 19:13:44 »
Quote
Plazma :
Nie ja zaczynałem....

co nie zmienia faktu ze jednak troche ostro pojechales...