Author Topic: NOWE MAPY SUMMER OFFENSIVE MAP PACK  (Read 3300 times)

Wittmann

  • Guest
NOWE MAPY SUMMER OFFENSIVE MAP PACK
« on: 10 April 2007, 10:08:08 »
Witam wszystkich rowców właśnie na youtube znalazłem trailer prezentujący a raczej zapowiadający patch do gry ze świetnymi mapami a przy okazji poprawiający wygląd czołgów,mapy są ogromne podaje link do filmiku:  

Tomciaz_PL

  • Guest
NOWE MAPY SUMMER OFFENSIVE MAP PACK
« Reply #1 on: 10 April 2007, 10:34:03 »
Pomijając fakt że filmik momentami jest żenującej jakości, to i tak narobiłem sobie smaczku na te mapy. Szczególnie spodobał mi się Oględów. Może być ciekawie.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
NOWE MAPY SUMMER OFFENSIVE MAP PACK
« Reply #2 on: 10 April 2007, 11:06:22 »
ale to jest do modu a nie do gry samej w sobie
czesc map zostala skonwertowana do RO i wjest w standardzie, np ogledow i arad i apre inych.
szkoda tylko ze aby mapa z modu byla zjadliwa w wersji pelnej gry to musi byc zmodyfikowana przez mapperow.

Wittmann

  • Guest
NOWE MAPY SUMMER OFFENSIVE MAP PACK
« Reply #3 on: 10 April 2007, 21:05:14 »
to do modu red orchestra na unreala tornament 2004?Kaszpir jesteś pewien?

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
NOWE MAPY SUMMER OFFENSIVE MAP PACK
« Reply #4 on: 12 April 2007, 13:08:48 »
Dokladnie, to byly  dobre mapy do modu Red Orchestra w wersji 3.3 na Unreala.Powiem wiecej to (byly) BARDZO DOBRE mapy a nie te ktore mamy aktualnie w wersji oficjalnej a to ze wzgledu ich duzego obszaru conajmiej az trzykrotnie wiekszego dla kazdej mapy a nie jak teraz mamy: czolgi respawnuja sie odrazu na przeciw siebie i z tego zrobila sie prawie Quekomania :( Nie wspomne o modzie AB ktory naprawde tu by rozwinal skrzydla:))
Wogole nie wiem jak mozna bylo tak spieprzyc obecne mapy gdyz do starych nawet sie nie umywaja i nie zostawili ich ale co tu duzo gadac nawet walki pancerne spierniczyli wobec starej wersjii:(