Author Topic: Zmartwienie kupnem gry  (Read 2762 times)

Pemek33

  • Guest
Zmartwienie kupnem gry
« on: 03 March 2007, 21:40:21 »
Witam jestem bardzo zmartwiony bo wydałem pieniądze w błoto mam komputer Celeron 3.0 , 512 ram ddr , geforce 6200 i moj komputer spełnia wymagania gry a jak juz ja zainstaluje z płytki wogole tnie nawet na najnizszych detalach co sie dzieje czy gra jest zepsuta czy co?? prosze o pomoc z gory dzięki

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Zmartwienie kupnem gry
« Reply #1 on: 03 March 2007, 22:11:04 »
6200 - grafika niedomaga

Pemek33

  • Guest
Zmartwienie kupnem gry
« Reply #2 on: 03 March 2007, 22:22:02 »
Jak to na ma wszystko pixel shaders 3.0 driecta 9.0

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Zmartwienie kupnem gry
« Reply #3 on: 03 March 2007, 22:41:58 »
moze to stery od grafiki, moze cos spartolone i chodzi w trybie emulacji dx9, wiec moze to kwestia directx, sprobuj przelaczyc na dx8 o ile sie da;) cholera wie co to bo nie napisales wiele, moze to kwestia ustawien wydajnosci

Quote
_KaszpiR_ :
6200 - grafika niedomaga


jakto grafika niedomaga

lol ludzie ja mam RZĘCHA sprzed 5 lat i mi ta gra swietnie dziala, bawie sie przednio, wiec ja nie wiem jak mozna miec problemy na dwukrotnie szybszym procku, dwie generacje lepszych kartach graficznych, ktore nawet w cienkich wersjach przebijaja mojego gf ti4200, i majac tylko mniejsza (512) ilosc ramu ode mnie, ale i tak na tyle szybsza ze te 512mb ramu obsluzy 1.5 gb danych trzy razy szybciej niz moj 1gb ddr 266 wchlonie i odda naturze pierwszy gigabajt

brak slow, ale wierze ze kolega poradzi sobie z problemem:) bo ten, z pewnoscia istnieje tylko w odpowiedniej konfiguracji sprzetu, ktory powinien do tej gry absolutnie wystarczyc;)

don't panic, just do it and think

Pemek33

  • Guest
Zmartwienie kupnem gry
« Reply #4 on: 03 March 2007, 23:13:52 »
Quote
wujek|T3N54MC024W523 :
moze to stery od grafiki, moze cos spartolone i chodzi w trybie emulacji dx9, wiec moze to kwestia directx, sprobuj przelaczyc na dx8 o ile sie da;) cholera wie co to bo nie napisales wiele, moze to kwestia ustawien wydajnosci

Quote
_KaszpiR_ :
6200 - grafika niedomaga


jakto grafika niedomaga

lol ludzie ja mam RZĘCHA sprzed 5 lat i mi ta gra swietnie dziala, bawie sie przednio, wiec ja nie wiem jak mozna miec problemy na dwukrotnie szybszym procku, dwie generacje lepszych kartach graficznych, ktore nawet w cienkich wersjach przebijaja mojego gf ti4200, i majac tylko mniejsza (512) ilosc ramu ode mnie, ale i tak na tyle szybsza ze te 512mb ramu obsluzy 1.5 gb danych trzy razy szybciej niz moj 1gb ddr 266 wchlonie i odda naturze pierwszy gigabajt

brak slow, ale wierze ze kolega poradzi sobie z problemem:) bo ten, z pewnoscia istnieje tylko w odpowiedniej konfiguracji sprzetu, ktory powinien do tej gry absolutnie wystarczyc;)


Dzięki wielkie miałeś racje kartę graficzną miałem źle ustawioną ustawiłem na 3d i śmiga aż miło ale wczytuje się plansza troszke długo ale gra chodzi płynnie Pozdrawiam

pyra.pl

  • Guest
Zmartwienie kupnem gry
« Reply #5 on: 04 March 2007, 20:29:58 »
Ja mam procek  1.25 GHz, Radeon 9550 i 768 Ram, i jakoś daje rade:wink