Author Topic: Problemy z RO + Steam  (Read 6736 times)

Zdzira

  • Guest
Problemy z RO + Steam
« on: 21 February 2007, 18:49:29 »
Quote from: zły_porucznik
----------------Problem------------
jak naciskam okno steama to mi wyskakuje albo ze polaczenie nie moze byc obecnie zrealizowane gdyz albo jest cos ze steamem albo moim polaczeniem, albo okno "updating steam". tyle ze po 5 minutach gdy sie nic nie dzieje pojawia sie napis ze nie moge sie polaczyc ze steamem
sprawdzalem swoje polaczenie sieciowe i wszystko gra. nie wiem czy valve spieprzyl znowu update czy go wogole nie bylo. co zrobic?????
++++++++Rozwiązanie++++++++++
usuń ClientRegistry.blob z folderu steama. Jak ponownie włączysz to będzie coś tam aktualizował i teoretycznie już powinno być si




--------------Problem---------------------
kiedy usunalem znowu ten plik clientregistry.blob to wyskakuje mi albo "update steama" (oczywiscie nic sie nie updatuje) albo okno z komunikatem ze nie moge sie polaczyc ze steamem, gdyz "unable to connect to steam network. offline mode is unavailable because there is no steam login information stored on this computer" i ze nie bede mogl uzywac steama dopoki nie polacze sie z siecia steama.
+++++++Rozwiązanie++++++++++
jezeli masz firewalla sprawdz czy to nie on


--------------Problem----------------------
nie wiem co za diabel odpalam gieracza a tu zonk odpala sie w oknie jak sie zmaksymalizuje to widac pasek zadan i ten gurny pasek zle lapie myszka znaczy ze najeszdzam na find serwers a odpala mi sie strest test
prosze ludzie pomocy!!
++++++++Rozwiązanie+++++++++
hmm jak możesz to wejdź w opcje w grze, potem na video i powinieneś mieć w takim wypadku display mode ustawione na run in a window.. zmień na full screen i powinno być dobrze. Albo dopisz po prostu do skrótu na pulpicie -fullscreen ( za definicją skrótu, np u mnie to wygląda tak: D:\gry\css\Steam.exe -applaunch 240 -fullscreen )



--------------Problem----------------------
cos takiego mi sie wlancza ERROR "Steam.exe (main exceotion): win32 structuredException at 024D024F : Attempt to read from virtual address 2186236329 without appropriate access rights "
+++++++Rozwiązanie+++++++++
Reinstall calego pakietu "steam HL2 i CS.S"




-------------Problem-----------------------
Mam problem związany z CS Source. Próbuje zalogować się do jakiegoś serwera, a wtedy wyskakuje mi taki błąd: "this server is using a newer protocol ( 7 ) than yuor client". Proszę jeszcze raz o pomoc... Z góry dziękuję.
+++++++Rozwiązanie+++++++++++
Trzeba zaktualizować Steama i CS. Jeżeli masz legalna kopię gry to po każdym uruchomieniu steam'a wszystkie zainstalowane gry na danym koncie powinny same się zaktualizować
jeżeli tak nie masz to skasuj plik ClientRegistry.blob w katalogu Steam'a i zrestartuj steam'a
jeżeli to nie pomaga to idź lepiej kup oryginala ...



-------------Problem---------------
Mianowicie mam problem iż czasami wywala mnie z servera z zabezpieczeniem VAC i mam taki komunikat: troubleshooting... i cos z polaczeniem neta...
Miał ktoś z tym do czynienia ??
++++++++++Rozwiązanie+++++++++++
wpowodowane bylo to firewallem, troche sie z tym nagrzebalem by to uruchomic, bo samo ustawienie zeby przez firewalla poszlo nie pomagalo. - thx Igor


Problemy głównie dotyczące graczy CSa ale dla graczy RO też mogą być pomocne pozdro.

źródło:

Quote
http://www.cs.pwii.pl/phpbb/viewtopic.php?t=5605