Author Topic: Problem z zalogowaniem.  (Read 4532 times)

AdRain

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« on: 07 August 2006, 16:06:02 »
Witam k**** jego mać

Jestem AdRain, 2 dni wchodziłem na to k**** s******* forum i pisałem sobie posty, teraz po tygodniu wchodze aby aby się zalogować i k**** popuszczać sobie j***** spamy...wpisuje wszystko dobrze pisze ze sotałem poprawnie zalogowany i wyrzuca mnie do strony głównej i pisze nadal "zaloguj się/zapomniales hasła/zarejestruj się/" tak to k**** jego mac mozna robic do usranej smierci ale i tak sie czlowiek nie zlaoguje, powinniscie chyba cosz tym zrobic

pozdrawiam k**** jego mac


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dopisek: Ocenzurował i wkleił użytkownik Eric - u mnie nie było problemów z zalogowaniem się na konto AdRaina.

Macias1973

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #1 on: 07 August 2006, 16:29:15 »
Ręce opadają.......pomijam kwestie problemów logowania. Ale sa inne formy grzecznosciowe załatwienia takich spraw.
Czepiam sie ale razi mnie cos takiego....

Goral

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #2 on: 07 August 2006, 17:25:29 »
Człowiek z takim słownictwem pewnie i umiejętności komputerowe ma cieńkie. Ciekawe jak mu się udało 6 postów napisać?

pastor44

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #3 on: 07 August 2006, 20:39:54 »
Ktos tu kiedys cosik wspomnial ze podczas Free Trial jest masa Noobów tudziez dzieciaków..
oto dobitny przykład...

ChaoS

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #4 on: 07 August 2006, 23:13:30 »
Quote
pastor44 :
Ktos tu kiedys cosik wspomnial ze podczas Free Trial jest masa Noobów tudziez dzieciaków..
oto dobitny przykład...


Dokladnie.... zgadzam sie z toba. Dzieci i idioci off.

Yanek[PL]

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #5 on: 07 August 2006, 23:31:15 »
Dobrze, że takie dzieci stać tylko na pirackie gry... Chociaż 30 złotych to niewiele, wiec Boże uchowaj nas!!! :con

AdikPL

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #6 on: 04 September 2007, 10:37:34 »
Ponieważ Bathin ma problem z rejestracją cytuje co napisał:
"Po waszym wyresetowaniu haseł, co 24h wysyłałem info że zapomniałem hasła, zwrotnie dostawałem link do mojego profilu, zmieniałem hasło i się logowałem. Od 3 dni nie dostaję w ogóle nie przychodzą maile zwrotne. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mam się zalogować ?"

Sava

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #7 on: 04 September 2007, 15:27:55 »
podszywka pod PW Adraina?

trawiator

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #8 on: 04 September 2007, 18:26:09 »
Po kiego grzyba co 24h wysyłał że zapomniał hasło? Wystarczyło to zrobić raz i po kłopocie. Widocznie wiadomości lądują w spamie.

Infulat

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #9 on: 05 September 2007, 10:29:07 »
Trawiator
Od Bathina- ponieważ co 24 godziny, każde nowe hasło okazywało się błędne, teraz wogule nie dostaje maila zwrotnego, więc wogule nie może się zalogować.

Odemnie -  arogancja ocierająca się wręcz o chamstwo w Twoich wypowiedziach na forum, przekracza granice tolerancji.

trawiator

  • Guest
Problem z zalogowaniem.
« Reply #10 on: 05 September 2007, 11:28:37 »
Coś kręci. Gdyby się zalogował i zmienił hasło to by mu to hasło zostało, tak jak kilkudziesięciu innym użytkownikom.
Właśnie przetestowałem. Mail na Gmail mi przyszedł lecz wylądował w spamie.

Jeżeli nadal nie będą przychodzić maile to niech napisze do mnie z adresu który zarejestrował w profilu.
Mój mail: trawiator małpa redorchestra.pl