Author Topic: kierowca/szeregiwy melduje się...  (Read 2931 times)

_IronMaiden_

  • Guest
kierowca/szeregiwy melduje się...
« on: 07 February 2007, 17:14:51 »
czyli chciałbym dołączyć do jakiegoś klanu/ew zebrać się w ekipe czołgu czy squad z kilkoma gostkami. w czołgu chciałbym obsadzać rolę drivera (słucham rozkazów dowódcy więc nie bedzie ze panzerfuhrer mówi stop a ja jade dalej:D) a w squadzie moge być mg-schutze albo kazda inna klasa :] mnie to rybka bo kazdą broń w RO lubie

moje dane:
-wiek: 16 lat
-mikrofon mam oczywiscie ;]
-gg: 2625262
-moge grać pon-pt godz 20:30 do 23:30 w weekendy od 18 do 24
-w RO gram od kilku dni ;] ale szybko się ucze ;]
-jeśli kiedykolwiek bym nie mógł grać to z przyczyn niezależnych ode mnie (np dostawca internetu sie zbuntuje :D albo kara na kompa albo coś się popsuje w systemi itp)
-gram tylko po stronie niemieckiej

no to mam nadzieję że komuś się przydam :)
auf wiedersehen

PrezesOi

  • Guest
kierowca/szeregiwy melduje się...
« Reply #1 on: 08 February 2007, 06:48:25 »
z nastawieniem "gram tylko po stronie niemieckiej" nie masz co szukać w klanach, ponieważ klanówki gra się naprzemiennie po stronie niemieckiej i sowieckiej. ewentualnie do takiego klanu który i tak nic nie gra, "ale fajno mieć taga przed nickiem"*. pozostaje ci raczej dołączenie do jakiejś nieformalnej  grupy pseudoteamplayowej. btw. dziwne że nie powstał jakiś polski klan 4 fun RO, złożony z teamplayowców którzy całą runde czołgają się z respa.


*uprzedzając pytanie-tak, ja gram z tagiem mimo że mój klan nie gra w RO :). dzięki temu skończyły się pytanaia "szukasz klanu?" jakie były w sierpniu :p

asn

  • Guest
kierowca/szeregiwy melduje się...
« Reply #2 on: 08 February 2007, 08:54:51 »
poćwicz sobie jeszcze z botami lub na serverkach...

Alex

  • Guest
kierowca/szeregiwy melduje się...
« Reply #3 on: 08 February 2007, 09:51:56 »
Quote
PrezesOi :
... złożony z teamplayowców którzy całą runde czołgają się z respa.



Ja wiem, że Assasin zawsze czołga się z respa na upatrzoną z góry pozycję. Tak więc czołganie niekoniecznie dotyczy tylko klanów 4fun.:wink:p:D

kTOTotaki

  • Guest
kierowca/szeregiwy melduje się...
« Reply #4 on: 09 February 2007, 20:02:54 »
ktos tu zapomnial chyba o realism ladder ;d

Yab_PL

  • Guest
kierowca/szeregiwy melduje się...
« Reply #5 on: 09 February 2007, 23:37:55 »
Quote
PrezesOi :
*uprzedzając pytanie-tak, ja gram z tagiem mimo że mój klan nie gra w RO :). dzięki temu skończyły się pytanaia "szukasz klanu?" jakie były w sierpniu :p

a chcesz do klanu :p