Author Topic: an unknow steam error is preventing... - pomocy!  (Read 7401 times)

_IronMaiden_

  • Guest
an unknow steam error is preventing... - pomocy!
« on: 07 February 2007, 14:34:50 »
witam
mam problem. otoz gdy podłączam się do Waszego serwera [PL]Red.Orchestra.pl&Aster.pl   212.76.32.54:7757
wyskakuje mi w grze okno:
"an unknown steam error is preventing you from connecting to this server"
"pleas contact valve for support" czy jakos tak

szukałem na forum - rozwiązania nei znalazłem, wywalanie steam.dll z folderu system nic nie dało tak samo jak zastąpienie go plikiem z katalogu steama. wywalenie steam.dll i clientregistry.blob tez nic nie dało
błagam pomóżcie!! mam dość tych botów co czołgami nawet jezdzic nie umieją :/

edycja:
udało mi się wyeliminowac ten problem po... zmianie języka w steamie z polskiego na angielski :D

Bathin

  • Guest
an unknow steam error is preventing... - pomocy!
« Reply #1 on: 19 February 2007, 12:02:59 »
Miałem to samo po dwu-tygodniowej przerwie w RO, ale na szczęście znalazłem Twój post i sobie poradziłem, tylko że ja musiałem zmienić z angielskiego na polski:D.  Dzięki.
Pzdr

Infulat

  • Guest
an unknow steam error is preventing... - pomocy!
« Reply #2 on: 24 February 2007, 11:25:07 »
Witam
to "coś" wyskakuje mi codziennie od paru dni, dwa razy przeinstalowałem grę, za trzecim i czwartym razem zastosowałem się do porad z FAQ czyli kasowanie pliku ClientRegistry.blob i update Steama, ale zaczyna to być już uciążliwe. Może ktoś wie co zrobić z tym fantem.

P.S.
Grę mam od jesieni, a ten problem wyskoczyl mi dopiero teraz.

Bathin

  • Guest
an unknow steam error is preventing... - pomocy!
« Reply #3 on: 26 February 2007, 09:14:41 »
Ja też mam grę o premiery i takie coś mi się pojawiło jak wspomniałem po 2 tyg. przerwie. Zrobiłem to co zalecił Iron i było ok, na drugi dzień znowu to samo, zmieniłem na angielski i dalej lipa, z powrotem zmieniłem na polski i od tamtej pory jest ok, dziwne:|