Author Topic: skargi i wnioski  (Read 6860 times)

voodo

  • Guest
skargi i wnioski
« on: 02 February 2007, 07:53:51 »
Powinna byc tu jakas ksiega skarg i wnioskow!!!
gralem wczoraj jakies 2.5 h non stop i obserwowalem klienta o ksywce jelonek ktory co wznowienie to wali swojego w leb. kilka razy mnie tez zalatwil. za takie zachowanie ZAWSZE powinien byc ban! robi to z premedytacja. Obserwowalem go z bliska i o pomylce nie moxe byc mowy.




asn

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #1 on: 02 February 2007, 08:28:10 »
Spisz jego ID i nick godzine grania oraz wysli to do administratora, jak bedzie demko tez nikt sie nie pogniewa. (jest ich chyba z 10).


ale z ciebie strażnik teksasu....

Hadess

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #2 on: 23 April 2007, 17:32:35 »
kolego voodoo, jelonek to ja.graliśmy sobie w mapkę hell only Panzerfaust/bayonet a ty do wszystkich prułeś z karabinu psując nam zabawę(mimo że upominaliśmy cię z kolegą morn666 i Juchas żebyś nie strzelał).więc nie rozumiem twojego zdziwienia z dostania dwa czy trzy razy z panzera w łeb
pozdrawiam

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
skargi i wnioski
« Reply #3 on: 23 April 2007, 21:02:23 »
@ Hadess
Ja chyba też wtedy grałem, przynajmniej ksywki kojarzę na tej mapce, fakt że było "kilka" niezdyscyplinowanych osób, ale ta gra to była "na dniach" a popatrz na datę postu - 2 luty :D
VOODO ma/miał chyba pretensje do czegoś innego :)

A swoją drogą tutaj jesteś Hadess, w grze Jelonek a w avatarze to chyba kaczor Duffy (?) więc chyba niezła schizofrenia ;);)

Hadess

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #4 on: 23 April 2007, 21:31:14 »
tak czy siak w grze jestem jako jelonek, mam bana na asterze z customami a voodoo napierniczał z karabinu. byłby usprawiedliwiony gdyby był cudzoziemcem bo wiadomo że na przykład Gruzin może nie zrozumieć angielskiego a tym bardziej polskiego.
pozdrawiam
PS: ehh...chciałbym jeszcze raz zagrać tamtą partyjkę z palcenfaustami, aż łezka się w oku kręci

Bathin

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #5 on: 24 April 2007, 09:41:31 »
A mnie zawsze wk.. jak sobie dzieci robią jakieś założenia co do broni na serwerach gdzie nie ma żadnego ograniczenia co do wyboru broni.  Jeżeli chcecie się tak bawić to załóż jeden z drugim swój serwer i np. nap.. się po bani kolbami. Ja na miejscu voodo robiłbym to samo. Kolejny przykład czemu nasze serwery świecą pustakami.
Pzdr

Hadess

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #6 on: 24 April 2007, 12:06:34 »
Quote from: A mnie zawsze wk.. jak sobie dzieci robią jakieś założenia co do broni na serwerach gdzie nie ma żadnego ograniczenia co do wyboru broni. Jeżeli chcecie się tak bawić to załóż jeden z drugim swój serwer i np. nap.. się bo bani kolbami. Ja na miejscu voodo robiłbym to samo. Kolejny przykład czemu nasze serwery świecą pustakami.


hmm.mówisz że przez to nasze serwery świecą pustkami... to dlaczego wtedy było ze 20 osób?! Z resztą jeżeli 90% osób zgodziło się na grę z ograniczeniem broni to dlaczego reszta po prostu nie mogła zmienić serva?
pozdrawiam wszystkich
Hadess

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
skargi i wnioski
« Reply #7 on: 24 April 2007, 14:06:07 »
Quote
Bathin :
A mnie zawsze wk.. jak sobie dzieci robią jakieś założenia  [...]


No dużo można o mnie powiedzieć ale nie "dziecko" (nie liczę tego że wciąż gram w gry komputerowe oczywiście :D )bo (przynajmniej teoretycznie) moje dziecko mogłoby być w wieku niektórych z graczy RO :wink
A co do ustalania przez graczy broni i warunków "pojedynku" - to taka rycerska nutka :D to jestem ZA na przykład na mapkach bez założeń taktycznych - czyli czysta rzeźnia jak w/w Hell, fullmj , czy Grey Ghost Of War (chociaż tam są punkty do przejmowania, ale bardzo rzadko rozgrywka obejmuje ich zdobywanie - wtedy kończy się piorunem grę w tą klimatyczną mapkę). Po pierwsze jest to pewien trening w broni która w normalnych rozgrywkach używana jest sporadycznie, po drugie uderzanie buttendem rifla znaczy się "bashowanie" kolbą, czy rżnięcie bagnetem zapobiega kamperstwu, które na tego rodzaju mapach odrzuca od rozgrywki :) Na pewno w "trybie dowolności" broni serwer z Hell opustoszałby o wiele szybciej niż to wyglądało w "ustawce" 8)

Bathin

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #8 on: 25 April 2007, 06:26:19 »
Przepraszam za "dzieci", sam jestem już w podeszłym wieku jak na gracza, a moja wrogość co do takich założeń wzięła się z czasów mojej pierwszej gry MP Iron Storm. Był tylko jeden sensowny serwer, niemiecki i kiedy człowiek już wbił się na niego okazywało się że jeden szwab z drugim wymyślił "only knife" . Ale jaka radocha była gdy rzuciło się w stado pajaców biegających za sobą z nożykami granat rozpryskowy, 10 trupów:D, oczywiście kończyło to się kickiem, ale zabawa przednia.
Pzdr

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
skargi i wnioski
« Reply #9 on: 25 April 2007, 13:32:33 »
"non taken" :p ...no ale po wyjaśnieniach to faktycznie traumatyczne skojarzenia masz z przeszłości, więc pewnie i mnie by szlag trafiał słysząc teraz jak ktoś dyktuje warunki, z tym że jak pisałem w poprzednim poście tutaj ma to jakiś cel, a i serwerów wiele jakby co:wink
Pzdr.

PrezesOi

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #10 on: 26 April 2007, 05:45:29 »
Quote from: Hadess
tak czy siak w grze jestem jako jelonek, mam bana na asterze z customami a voodoo napierniczał z karabinu. byłby usprawiedliwiony gdyby był cudzoziemcem bo wiadomo że na przykład Gruzin może nie zrozumieć angielskiego a tym bardziej polskiego.

***
Narzucanie zasad?! P***myliło was? Zbuduj sobie swoją piaskownice i tam narzucaj swoje zasady zabawy. Na publicznym serwerze możesz sie bawić wg ogólno rozumianych zasad ffa które zna zarówno twój koleś z podwórka jak i przypadkowy gracz z Korei.
Jak zobacze takich samorodnych "szeryfów" teamkillujacych na respie, rozdam parę permów. Z tego i innych tematów widać, że  ostatnio z RO zrobiła się niezła dziupla dla trolli.

Desperat

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #11 on: 29 April 2007, 00:53:49 »
Sorry :D :D  rzucę Oftopa   ale.... ten no... juz daaaawno jest po sweitach i siakoś mona by było ścąignąc te życzenia  świąteczne  :D :D:D

Alex

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #12 on: 11 May 2007, 06:23:44 »
To nie skarga tylko wniosek :). W jaki sposób mogę zmienić adres meilowy który podałem przy rejestracji?? Stary jest już nieaktualny. Jakby jakiś admin tego forum zadał sobie trud i zamienił stary adres na: 0077alex@gmail.com będę wdzięczny do grobowej deski :P :D:D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
skargi i wnioski
« Reply #13 on: 11 May 2007, 08:38:32 »
Quote
Alex :
To nie skarga tylko wniosek :). W jaki sposób mogę zmienić adres meilowy który podałem przy rejestracji?? Stary jest już nieaktualny. Jakby jakiś admin tego forum zadał sobie trud i zamienił stary adres na: 0077alex@gmail.com będę wdzięczny do grobowej deski :P :D:D

zrobione

trawiator

  • Guest
skargi i wnioski
« Reply #14 on: 11 May 2007, 08:41:15 »
Dzisiaj dorzucę dodatek który pozwala  na zmiane maila.