Author Topic: "Dziwny" Problem  (Read 7303 times)

Mateo

  • Guest
"Dziwny" Problem
« on: 23 January 2007, 18:08:57 »
Witam,
Jestem nowy na forum, cześć wszystkim:)
Przejde od razu do rzeczy:
Mam dość dziwny problem z uruchomieniem RO.
Zaczniemy od początku - mam oryginał (pudełkowa, PL), grałem już w RO bezproblemowo (wczesniej na zwykłym necie, potem na routerze).
Wczoraj zainstalowałem sobie RO  (po formacie), steam sciagnął wszystkie patche i spróbowałem uruchomić grę.
I co? Runtime error: visual C++
Przeinstalowałem directa i nic, stery do K. graficznej i też nic.
Odinstalowałem grę, zaladowałem jeszcze raz, cierpliwie poczekałem te 2h na patche,
I co? Gierka poszla (22:00 :) ) zaladowałem server wszystko super i cacy. No ale musiałem konczyc:)
Nastepnego dnia (dzis) włączam gierke, i co? działa, (ładuje servery itp.) ale w małym okienku. Przy próbie powiększenia - General Protection Fault.
Już nie bardzo mam pomysł co z tym można zrobic - przed formatem grałem i wszystko bylo super.
Jesli gdziesz byl taki temat - wybaczcie ale szukałem wczoraj dość długo na forach, i troche było ale dość mętnie.
Wszelkie sugestie, pomysły, rozwiązania itp. baaardzo mile widziane:)
Z góry dzięki za odpowiedzi

Mati

  • Guest
"Dziwny" Problem
« Reply #1 on: 23 January 2007, 18:13:30 »
Skopiuj zawartość tego błędu i wklej go tu.

Mateo

  • Guest
"Dziwny" Problem
« Reply #2 on: 23 January 2007, 18:15:55 »
KRYTYCZNY BŁĄD

Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1999 MHz with 1535MB RAM
Video: RADEON 9800 SERIES   (6660)

General protection fault!

History: UD3D9RenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::ToggleFullscreen <- WM_SYSCOMMAND <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- MessagePump <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 65686372 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free

Mati

  • Guest
"Dziwny" Problem
« Reply #3 on: 23 January 2007, 18:26:45 »
Nie powiększając okna zmień w opcjach gry z Direct 3D 9.0 na Direct 3D (Configuration-->Zakładka "Display"-->Render Device). Jeżeli to nie pomoże to wklej tu zawartość pliku redorchestra.log (C:\Program Files\Steam\steamapps\common\red orchestra\System\Redorchestra.log).