Author Topic: Zrobcie cos!!!!  (Read 4796 times)

Yab_PL

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« on: 17 January 2007, 19:37:06 »
Zrobcie cos z tym forum!!!!
Raz ze czesto zdarza sie ze 'padnie' na chwile. Jest to szczegolnie wkurzajace jak sie pol godziny produkuje nad postem a tu nagle forum niedostepne :(( No poprostu tempom lyszkom mozna sie pociac. Poza tym nigdzie nie widze mozliwosci otrzymywania powiadomien na maila o tym ze ktos odpisal na subskrybowany temat. Poza tym nie zawsze sie wyswietla prawidlowa kolejnosc chronologiczna odpowiedzi w topicach, sa problemy z wyswietlaniem subforow (konkretnie chodzi mi tu o to jak chcialem sie z tematu cofnac do subforum 'Polish Cup' to ladowalem na widoku calego forum). No i ogolnie malo przejrzysty i przyjazny layout

Z.A.Q

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #1 on: 18 January 2007, 13:36:34 »
U mnie nie ma problemów.

Wawer

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #2 on: 18 January 2007, 15:24:05 »
U mnie też. A na mailach mi nie zależy:p

MajesticO

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #3 on: 18 January 2007, 16:20:01 »
U mnie tez wszystko dobze chodzi

Damianx2x2

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #4 on: 18 January 2007, 19:04:26 »
Mi chodzi ładnie ale mam małe ale :
Godzina napisania postu mnie denerwuje, nie chce mi sie dodawać tych 2h :P

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Zrobcie cos!!!!
« Reply #5 on: 18 January 2007, 19:56:19 »
ustaw sobie  profilu +2h

a layout uważam za przejrzysty, może torchę za prostokątny ale przywyczaiłem się, bardziej drastyczny layout jest do wyboru w profilu na forum.quakeworld.pl ale okazuje sie ze wiekszosc ludzi go uzywa mimo ze wyglada troche strzasznie, bo jest bardziej przekonujacy na dluzsza mete :D

 a co do niedzialania forum jak cos edytujesz - to pewne jest tzn Wrong Parameter in URL, czyli system antyspamowy i anty kradzieżowy loginów na serwisie (bezpieczeństwo)
radą jest pisanie długich postów w zewnętrznym edytorze albo ctr+c przed wysłaniem (potem w razie czego zrobicz ctrl+v :) )

Zdzira

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #6 on: 19 January 2007, 08:59:48 »
dam jest masakra :P na qwcenter.net jest dużo ładniejszy.

co do ro.pl to się już totalnie przyzwyczaiłem. Jak pisze newsa i zajmuje mi to dużo czasu to zanim go wyślę kopiuje zawartość jak coś się popipczy to poprostu wklejam z powrotem zawartość i gicio :)

Damianx2x2

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #7 on: 19 January 2007, 13:39:42 »
No to ustawilem i dalej mi pokazuje godzine +02godziny :P Denerwujace jeszcze jest to ze nie ma ikonek pokazujących nowe posty, tylko zawsze patrze na godzine napisania postu

Plazma

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #8 on: 19 January 2007, 21:04:00 »
Mi tam dziala prawidlowo :D

Mati

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #9 on: 20 January 2007, 08:04:11 »
Quote
Damianx2x2 :
(...) Denerwujace jeszcze jest to ze nie ma ikonek pokazujących nowe posty, tylko zawsze patrze na godzine napisania postu


Jak nie ma ? :) Przecież są plusiki ^^

Wrona

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #10 on: 25 January 2007, 10:39:28 »
No hej!
Co jest? Udzieliłem odpowiedzi w wątku 'wieczny konkurs' na jego dziesiątej stronie. Zamieściłem też pytanie o czołg opatrzone zdjęciem. Dziś chcąc sprawdzić, czy komuś udało się rozwiązać zagadkę widzę, że mojego postu nie ma. Ograniczenie do dziesięciu stron, czy ki czort? Wczoraj lukałem nawet, czy ktoś odpowiedział i post widniał w wątku jak wół. Teraz go wcięło. Sosiestao?

Mati

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #11 on: 25 January 2007, 10:43:57 »
Quote from: Zasady tego konkursu są banalnie proste - ktoś pyta, ten kto pierwszy odpowie na jego pytanie - ten przejmuje pałeczke i zadaje następne pytanie.


Ty niestety nie odpowiedziałeś na pytanie i dlatego Twój post został usunięty.

Tomciaz_PL

  • Guest
Zrobcie cos!!!!
« Reply #12 on: 05 February 2007, 14:59:25 »
A ja mam problem z usunięciem plików z mojego konta (chodzi mi o grafikę). Klikam usuń, coś chwilę zgrzyta i nic się nie dzieje :con